Zimný kardio nápravník

Obuj tenisky a daj s nami cez zimu 200 km.

Nabehaj, nachoď, zaznamenaj. Pomôž nám spoločne zdolať cez zimu 20 000 km.

Reštartni sa s adidas outletom.

Odštartovali sme 1. decembra, ale prihlásiť sa môžeš aj dnes.
Dáš koľko dáš, pomôžeš nám zdolať cieľ a zhodíš po sviatkoch nejaké to kilo. :-)
Finišujeme: 28.2.2017.

štartovné 5 €

Zapojených 142 bežcov, spolu sme odbehli 36.683 km.
Všetkým účastníkom ďakujeme :-)

Aj medvede v zime spia a priberajú. Vianoce nepustia. Sladkosti, gaučovanie, leňošenie, parenie, telkovanie. Pred dvoma rokmi som si povedal dosť. Začal som. Rýchla chôdza, potom beh. Pripravil som sa na Silvestrovské mosty a prvý krát som dal svojich 10 kilometrov. V zime sa neskutočne dobre behá. Rok na to som dal svoje prvé dva polmaratóny. Beh mi dáva veľmi veľa. Spoznal som množstvo skvelých ľudí, zažívam pocity, ktoré som predtým nepoznal. Behu vďačím za veľa. Napriek päťdesiatke na krku neviem dnes čo je to vysoký tlak, cholesterol, čo sú choroby, nadváha. Slová „nemôžem, nevládzem, nedá sa“ zmizli z môjho slovníku. Aktívny pohyb na čerstvom vzduchu ma absolútne napĺňa. Endorfíny, radosť, ciele. Čas iba pre seba. Tento rok to chceme posunúť ďalej. Osobný cieľ 200 km za 3 mesiace dá určite valná väčšina bežcov ako malinu. Vieme sa však spojiť?

Dáme spolu cez zimu 20.000 km? 

A o to tu ide. Zažiť pocit výhry. Posúvať hranice a stavať si stále nové výzvy. Idete do toho s nami?

Dalo by sa písať o tom, že je lepšie negaučovať, nekŕmiť sa, ale športovať. Že vianočné kilečká idú ťažko dole. Ale načo. Obujme radšej tenisky a …

 1. Zaregistruj sa a uhraď štartovné. 
 2. Zapoj sa do skupiny Zimný kardio nápravník na FB, kde prebieha celá komunikácia. Tu sa evidujú/uploadujú informácie o prebehnutých kilometroch. Budeme radi, ak budete v skupine uploadovať výsledky priebežne (môžte importovať track, link na trek, ale stačí nám aj informácia ako pokračujete), aby sme videli ako napĺňame spoločný cieľ, zmáknuť do konca februára 20.000 km. Celkový progres budeme týždenne zverejňovať. Tiež oceníme zaujímavé fotky, príbehy, eventy, gpx tracky. Skupina je uzatvorená iba pre účastníkov challengu. Do skupiny >>> 
 3. Kardio nápravník štartuje 1.decembra o 8,00 hod. ráno. 
 4. Započítava sa každý tréning, každé kolečko, každá evidovaná trasa. Nemusíte len behať. Ak začínate, kľudne dajte rýchlu chôdzu, nordic walking, je to na vás. Čas, miesto a lokalitu behov si volíte sami. Svoje tracky evidujete tam, kde ste zvyknutí. (ENDOMONDO, STRAVA, SPORTSTRACKER, GPS, KROKOMER, ….) je to na vás) Každý účastník, ktorý sa zapojí, musí svoje kilometre vo finále v niektorom systéme preukázať. Stačí ukázať výsledok v profile systému, kde svoje aktivity sledujete.
 5. Výzva končí 28.2.2017 o 24,00 hod.
 6. Vyhodnotenie challengu, diplomobranie a medailobranie prebehne prvý marcový týždeň. Termín a miesto v predstihu upresníme.
 1. Vyplňte registračný formulár na tejto stránke (nižšie)
 2. Registračný a štartovný poplatok 5 € uhraďte bankovým prevodom s vašim menom na číslo účtu FIO banka SK0783300000002000981151.
 3. Rodiny s deťmi platia iba jedno štartovné. Seniori a ZŤP štartovné neplatia. 
 4. Ak ste prispeli 2% na chod našho neziskového združenia Reštartnisa, neplaťte nič. Iba do poznámky napíšte 2%. Ďakujeme Vám.
 5. Ak sa prihlasujete s deťmi/ako rodina uveďte do poznámky ich mená kvôli evidencii, diplomom a zlosovaniu cien. ZŤP a penzisti do poznámky iba uvedú heslo senior.
  Sme nezisková organizácia. Prostriedky z vyzbieraného štartovného budú komplet použité na organizáciu a ceny kardio nápravníka.  
 6. Ak nie ste ešte zapojení, zapojte sa do FB skupiny kardio nápravník v ktorej vkladáš fotky a komunikuješ s ostatnými účastníkmi. Skupina je uzavretá. 🙂
Do skupiny Kardio nápravník
 1. Každý účastník dostane účastnícky diplom s počtom zvládnutých km.
 2. Každý účastník, ktorý úspešne v termíne zdolá 200 km, získa medailu.
 3. Celkovo rozdáme rekordmanom 11 pohárov
  – za najviac km (v kategóriách Muži / Ženy / Deti budú pripravené po 3 poháre pre najlepšie umiestnenia)
  – najdlhšia zaevidovaná kontinuálna trasa 
  – beh s najväčším prevýšením
 4. Od partnera adidas outlet vylosujeme zo všetkých zúčastnených 5 výhercov špičkových tenisiek adidas s technológiou BOOST.

Výsledky

Pozrite si výsledky zimnej série

Ak sa vám challenge páči, dajte o nás vedieť. Zdieľajte nás. Vďaka.