7 kopcov, 3 jazerá challenge 2016

Je tu prvý ročník online výzvy pre všetkých, ktorí milujú pohyb. Cyklistov, bežcov, nordwalkistov i turistov. Chceme Vám predstaviť tie najkrajšie kúty Slovenska a blízkeho okolia a zároveň posunúť hranice Vašich možností.


restart challenge 2016
7 kopcov, 3 jazerá

Sitno, Javorina, Kráľova hoľa, Poľana, Panský diel, Marhát, Martinské hole, Neusiedler see, Popradské pleso, Morské oko.

Vyšľap, cvakni sa a vyhraj.


Čo je restart challenge?

Každý rok vyhlásime 10 destinácií. 7 kopcov a 3 jazerá.

Výkonnostne i mentálne náročných, ambicióznych cieľov z tých najkrajších kútov Slovenska a blízkeho okolia.

Tento rok začíname Sitnom pod Banskou Štiavnicou, pokračujeme kráľovnou slovenských sopiek Poľanou, Kráľovou hoľou a myjavskou Veľkou javorinou. Pridáme Martinské hole, Pánsky diel nad Šachtičkami a Špaňou dolinou. Rozhliadneme sa z Marhátu nad Piešťanmi. Vodou sa pokocháme vo Vihorlate na Morskom oku, cvakneme sa vo Vysokých tatrách pri Popradskom plese a tiež pri Neusiedlerskom jazere. Máte rok na to, aby ste všetky ciele absolvovali. Vyšlápnete si to, dokážete si, že nepatríte do starého železa a hore sa odfotíte. Rodiny s deťmi extra oceníme. Popis trasy a fotku zavesíte na instagram s hashtagom #7kopcov2016, alebo nám to jednoducho pošlete emailom. My to zavesíme za Vás.

Bicyklom, nordic walkingom, behom, pešo pekne po turisticky. 🙂

Je úplne jedno, ako cieľ dosiahnete. Ani či zvládnete celý vrchol. Ale budete tam, užijete si to a cvaknete sa.

Challenge má byť ambiciózny. Preto je challenge.
Ale žiadne preteky. Vyhrá každý, kto challenge absolvuje.
Vyhrá aj ten, kto sa o to aspoň pokúsi.

Bude veľké diplomobranie i medailobranie i koncoročné vyhodnotenie.  Každý, kto sa zapojí dostane diplom so zvládnutými trasami. Každý, kto dá celý challenge a úspešne ho zvládne dostane pohár/medailu. Ešte stále jednáme s partnermi, ktorí nám sľúbili navyše fakt hodnotné ceny.

Viem, pre mnohých na prvý pohľad nemožné. Ale skúste sa zamyslieť. Nestojí to za to, aspoň to skúsiť? A vybudovať tradíciu?

Bližšie propozície, ceny a prihlasovanie zverejníme v najbližších dňoch. Lajknite sa na stránku a ostaňte  s nami.

Ak sa vám projekt páči, pomôžte nám a dajte o nás vedieť. Zdieľajte nás. Ďakujeme. 🙂

Do fóra >>>

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2020

5. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
Propozície

Rozhýbte sa s nami

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020 ZSSK restart challenge Toto leto bude o Slovensku. O turistike, cyklistike, výletoch a o horách. Zapojte sa do jubilejného 5. ročníka turistickej výzvy. 

VIAC »
Jesenna nakladacka

Kardionápravník 2020

Jesenná nakladačka Nalož si cez jeseň koľko unesieš, aby sme si v decembri s chuťou mohli dať krémeš a makovník 🙂 Pridaj km POHYB Beh, chôdza, nw a

VIAC »
Ďalšie články autora
Letná banícka fuška

Letná banícka fuška štartuje už 9. augusta

Letná banícka fuška je 3. bežeckým run podujatím série 4 Podoby Rákoša, ktoré sa koná v Rožňave. Behá sa na kopci Rákoš, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Rožňavy a poskytuje mnohé príťažlivé bežecké trasy.

VIAC »

14 komentárov na “7 kopcov, 3 jazerá challenge 2016

 1. Poľana, Kráľova hoľa, Martinské hole to ste dobre zamiesili. Ešte ten Sliezsky dom tam chýba.
  A to Morské oko na východze to ako dáme? Ďalej sa už nedalo? Vyzerá to parádne. Idem do toho a posielam ďalej. Nech sa darí.

 2. ooo vynikajuci napad. Ale mam nekale spomienky ked som siel z petrzalky okolo Neusiedlerskom jazere na biku. od desiatej rana do desiatej vecera. Vyse 200km a 30 km pred cielom mi odyslo koleno..oooo. najhorsich 30km mojho zivota smile emoticon dal by som sa na to len neviem ci to všetko stihnem. dost cestovania a mam na to vytazujucu pracu..hmm…

  1. je vela sposobov ako neussiedlersee dat vela km aj malo 🙂 kazdopadne jedinecne prostredie a priroda. vrelo odporucam a setri si koleno

 3. Spätné upozornenie: 10 000 krokov | REŠTARTNI SA
 4. Spätné upozornenie: Panský diel | REŠTARTNI SA
 5. Tak dnes pokorené z Bratislavy k Neusiedler see na bajku. Vzhľadom, že som od septembra na bajku nesedel, dal som to (117km). A je to úžaný pocit.
  Koncom mája ak vyjde pocasie, padne aj Morské oko na východe.

  1. gratulujem uz tento tyzden chceme spustit prihlasovanie a presne propozicie. Prave sme sa vratili z Panskeho dielu, ktory sme dali zo Spanej doliny rovno dvakrát v teniskách aj na bicykli. Pocko fantastické. sportu zdar 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *