7 kopcov, 3 jazerá challenge 2016

Je tu prvý ročník online výzvy pre všetkých, ktorí milujú pohyb. Cyklistov, bežcov, nordwalkistov i turistov. Chceme Vám predstaviť tie najkrajšie kúty Slovenska a blízkeho okolia a zároveň posunúť hranice Vašich možností.


restart challenge 2016
7 kopcov, 3 jazerá

Sitno, Javorina, Kráľova hoľa, Poľana, Panský diel, Marhát, Martinské hole, Neusiedler see, Popradské pleso, Morské oko.

Vyšľap, cvakni sa a vyhraj.


Čo je restart challenge?

Každý rok vyhlásime 10 destinácií. 7 kopcov a 3 jazerá.

Výkonnostne i mentálne náročných, ambicióznych cieľov z tých najkrajších kútov Slovenska a blízkeho okolia.

Tento rok začíname Sitnom pod Banskou Štiavnicou, pokračujeme kráľovnou slovenských sopiek Poľanou, Kráľovou hoľou a myjavskou Veľkou javorinou. Pridáme Martinské hole, Pánsky diel nad Šachtičkami a Špaňou dolinou. Rozhliadneme sa z Marhátu nad Piešťanmi. Vodou sa pokocháme vo Vihorlate na Morskom oku, cvakneme sa vo Vysokých tatrách pri Popradskom plese a tiež pri Neusiedlerskom jazere. Máte rok na to, aby ste všetky ciele absolvovali. Vyšlápnete si to, dokážete si, že nepatríte do starého železa a hore sa odfotíte. Rodiny s deťmi extra oceníme. Popis trasy a fotku zavesíte na instagram s hashtagom #7kopcov2016, alebo nám to jednoducho pošlete emailom. My to zavesíme za Vás.

Bicyklom, nordic walkingom, behom, pešo pekne po turisticky. 🙂

Je úplne jedno, ako cieľ dosiahnete. Ani či zvládnete celý vrchol. Ale budete tam, užijete si to a cvaknete sa.

Challenge má byť ambiciózny. Preto je challenge.
Ale žiadne preteky. Vyhrá každý, kto challenge absolvuje.
Vyhrá aj ten, kto sa o to aspoň pokúsi.

Bude veľké diplomobranie i medailobranie i koncoročné vyhodnotenie.  Každý, kto sa zapojí dostane diplom so zvládnutými trasami. Každý, kto dá celý challenge a úspešne ho zvládne dostane pohár/medailu. Ešte stále jednáme s partnermi, ktorí nám sľúbili navyše fakt hodnotné ceny.

Viem, pre mnohých na prvý pohľad nemožné. Ale skúste sa zamyslieť. Nestojí to za to, aspoň to skúsiť? A vybudovať tradíciu?

Bližšie propozície, ceny a prihlasovanie zverejníme v najbližších dňoch. Lajknite sa na stránku a ostaňte  s nami.

Ak sa vám projekt páči, pomôžte nám a dajte o nás vedieť. Zdieľajte nás. Ďakujeme. 🙂

Do fóra >>>

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2021

Zverejnili sme ciele pre 6. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
CIELE

Rozhýbte sa s nami

Kardionápravník 2021 Zimná Séria

Kardionápravník 2021

Kardio nápravník 2021 ŠTartujeme zimnou sériou Jubilejný 5. ročník výzvy Kardionápravník práve štartuje Zimnou sériou. Po svojich, na lyžiach alebo na bicykli. Dáme opäť cez zimu obvod zemegule?

VIAC »
7 kopcov 3 jazerá 2021 propozície

7 kopcov 3 jazerá 2021

7 kopcov 3 jazerá 2021 ZSSK restart challenge 7 kopcov 3 jazerá je celoročná turistická výzva pre turistov, cykloturistov a rodiny s deťmi. Každý rok vyhlasujeme 10 turistických

VIAC »
Ďalšie články autora

14 komentárov na “7 kopcov, 3 jazerá challenge 2016

 1. Poľana, Kráľova hoľa, Martinské hole to ste dobre zamiesili. Ešte ten Sliezsky dom tam chýba.
  A to Morské oko na východze to ako dáme? Ďalej sa už nedalo? Vyzerá to parádne. Idem do toho a posielam ďalej. Nech sa darí.

 2. ooo vynikajuci napad. Ale mam nekale spomienky ked som siel z petrzalky okolo Neusiedlerskom jazere na biku. od desiatej rana do desiatej vecera. Vyse 200km a 30 km pred cielom mi odyslo koleno..oooo. najhorsich 30km mojho zivota smile emoticon dal by som sa na to len neviem ci to všetko stihnem. dost cestovania a mam na to vytazujucu pracu..hmm…

  1. je vela sposobov ako neussiedlersee dat vela km aj malo 🙂 kazdopadne jedinecne prostredie a priroda. vrelo odporucam a setri si koleno

 3. Spätné upozornenie: 10 000 krokov | REŠTARTNI SA
 4. Spätné upozornenie: Panský diel | REŠTARTNI SA
 5. Tak dnes pokorené z Bratislavy k Neusiedler see na bajku. Vzhľadom, že som od septembra na bajku nesedel, dal som to (117km). A je to úžaný pocit.
  Koncom mája ak vyjde pocasie, padne aj Morské oko na východe.

  1. gratulujem uz tento tyzden chceme spustit prihlasovanie a presne propozicie. Prave sme sa vratili z Panskeho dielu, ktory sme dali zo Spanej doliny rovno dvakrát v teniskách aj na bicykli. Pocko fantastické. sportu zdar 🙂

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.