Bežali sme preteky Salomon Baba – Kamzík

Nádherné počasie, nádherné preteky, nádherní ľudia a skvelá atmosféra.

Tri trate a jeden spoločný cieľ Kamzík. KBK53, BK26 a RK16.

„My“ sme sa postavili na štart prestížneho 20. ročníka Salomon Baba – Kamzík 26 km, kde sa zišla bežecká špička lesného behu a to aj vďaka tímu Salomon/Suunto, nakoľko preteky boli prvýkrát zaradené do GOLDEN TRAIL NATIONAL SERIES a taktiež Slovenský atletický zväz vyhlásil preteky ako Majstrovstvá Slovenska v horskom behu.

V absolútnom poradí obsadil Taras neskutočné 7. miesto / 6. v kategórii v kategórii s časom 01:45:14 a to hneď za špičkovými bežcami z ČR z tímu Salomon/Suunto.

Ďalší neskutočný výkon podal Erik, kde v absolútnom poradí obsadil 31. miesto a 6. v kategórii.

Klobúk dolu pred výkonom Márie, ktorá v absolútnom poradí obsadila 37. miesto a do cieľa dobehla ako 4. žena v kategórii.

Aj vďaka týmto výsledkom tím Reštartnisa.sk obsadil úžasné 3. miesto v súťaži tímov, kde nás iba 58 sekúnd delilo od 2. miesta. Na prvom mieste sa bezkonkurenčne umiestnil tím Salomon/Suunto.

Gratulujeme aj Matúšovi, ktorý obsadil v 3. behu Rača – Kamzík nádherné 3. miesto a všetkým bežcom všetkých tratí a aj bosonohému Pavlovi Sovičovi od Priateľov Behu Ležérneho.