Poznáš Čarovné Slovensko?

Zodpovedaj našu otázku a vyhraj turistickú mapu

Otázka pre tento týždeň:

Na akú horu sa pozeráte a pri akej obci? 

Vieš uhádnuť? Napíš odpoveď tu

7 kopcov 3 jazerá 2020

5+5 zdarma. Zvýhodnený komplet turistických máp VKU pre ciele 7 kopcov 3 jazerá 2020 iba pre účastníkov výzvy.

Pravidlá súťaže:

Súťaž je pre našich priaznivcov bezplatná 🙂 Stačí odpovedať.

Každý týždeň v stredu zverejníme jednu fotku z cyklu Čarovného Slovenska alebo Slovensko z neba. Máte celý týždeň na to, aby ste našli odpoveď na našu otázku.

Ak si trúfate odpovedať, kliknite na tlačítko a pošlite nám odpoveď v predmete emailu sutaz@restartnisa.sk

Zo všetkých správnych odpovedí vylosujeme nasledovnú stredu jedného výhercu, ktorý získa voucher na nákup akejkoľvek turistickej mapy VKU z CBS shopu. Výhercu zverejníme a položíme otázku na ďalší týždeň.

Poznámka: Formu mailu sme zvolili práve preto, aby ste pod diskusiami tu alebo na FB nezverejňovali pre ostatných odpovede.

Najčastejšie otázky a odpovede

Najčastejšie otázky a odpovede.

Každý týždeň v stredu zverejníme novú fotku z knižného cyklu Čarovné Slovensko. Vašou úlohou je správne odpovedať na otázku pod fotkou. Zo správnych odpovedí vylosujeme jedného z výhercov VKU mapy CBS. Súťaž je pre našich účastníkov a priaznivcov bezplatná.

Svoju odpoveď napíšte do predmetu na email sutaz@restartnisa.sk. Email sa vám otvorí kliknutím na tlačítko Odpovedať. Ak máte problémy s otvorením jednoducho pošlite správnu odpoveď do stredy na uvedený mail.  Výhercu vyberáme náhodným výberom zo správnych mailov.

Ihneď po ukončení týždennej série súťaže všetky maily s nesprávnymi odpoveďami mažeme. Maily so správnymi odpoveďami vyhodnocujeme kvôli celoročným výsledkom, kde extra odmeníme tých, čo poslali najviac správnych odpovedí. Maily strážime ako oko v hlave a garantujeme že vám nepríde žiaden spam a ni nevyžiadaná správa.

Fotky do súťaže poskytuje výhradne CBS štúdio Banská Bystrica z Knižných edícií Čarovné Slovensko alebo Slovensko z neba (autor privolenie CBS) alebo občianske združenie Reštartnisa z fotiek účastníkov výzvy 7 kopcov 3 jazerá (s uvedením Reštartnisa a mena autora fotky).

Výhercovi zašleme obratom email s online kódom na voľný nákup v hodnote 6,99 € (hodnota mapy VKU) v eshope CBSTento zľavový kód môže uplatniť na nákup akejkoľvek mapy alebo knihy z knižných produkcií CBS. Suma mu bude odrátaná z celkovej hodnoty nákupu. Nákup nie je nijak limitovaný. Stačí si objednať aj jedinú mapu.

Ak máte akékoľvek problémy s uplatnením kódu obráťte sa prosím na tím CBS marketing@cbs.sk ktorý vám radi pomôžu. Ak by zlyhalo aj to, napíšte nám do správy.

Voucher s kódom je jednorázový a nie je možné ho vymeniť za hotovosť.

PARTNERI SÚŤAŽE

Správne odpovede a výherci jednotlivých kôl

7 kopcov 3 jazerá 2020

04: Michal Golha, Terchovské srdce pri Terchovej

Zase sme boli prehnane nenároční. Všetko správne odpovede a neúrekom. Tento týždeň cenu získava Michal Golha. A na budúci týždeň sme si pre vás pripravili trošku tvrdší oriešok. Zvládnete odpoveď? Michalovi posielame voucher mailom. 🙂

03: Zuzana Gavaldová, Vartovka, strážna veža v Krupine

Čo by sme bez tých turkov robili. 🙂 Správna odpoveď na tento týždeň bola Vartovka v Krupine. Už budúci rok si v 7 kopcov 3 jazerá na Krupinskú vrchovinu posvietime. Boli ste skvelí, všetky odpovede boli správne. Ruhľadne vám evidentne idú. Tak skúsime ešte jednu. Cenu posielame Zuzane Gavaldovej.

Carovne Slovensko

02: Nikolka Kocianová, Kriváň Vysoké Tatry

Správna odpoveď na tento týždeň bola Kriváň, Vysoké Tatry. Prišlo však aj dosť odpovedí, kde ste napísali Ďumbier. Tak určite sem vrchol Ďumbiera tiež niekedy zaradíme. Cenu posielame Nikolke Kocianovej do Novej Dubnice 🙂

01: Kinderko, Vodná nádrž Turček v Kremnických vrchoch

V pozadí Malá Fatra a celkom v pozadí Nízke Tatry. 🙂 Štartujeme druhý ročník. Ale najprv vám chcem zaželať krásny a pohodový rok 2020, veľa radosti, porozumenia, zážitkov a pohybu v horách. Prvú cenu tohto roku získalo Kinderko.... a asi aj vie prečo 🙂

51: Ján Boďo, Martinské hole, Krížava

Tentokrát ste tak jednotní neboli. Zaznamenali sme aj kopu odpovedí Kráľová hoľa a Skalka. Správne sme však boli v Martine na Krížave. Dnešným víťazom sa stáva Ján Boďo. 🙂 Posielame voucher. Zajtra tiež zverejínem 5 výhercov knižiek Čarovné Slovensko spomedzi tých, ktorí nám poslali najviac správnych odpovedí. Len to doobeda spočítame 🙂

7 kopcov 3 jazerá 2020

50: Andrea Remeková, Babia hora

Správne, správne a ešte raz správne. Ani jedna chybná odpoveď. Tentokrát posielame mapu Andrejke Remekovej do Žiliny. Kód je na ceste. Budúci týždeň si urobíme ešte jednu radosť. Z najaktívnejších účastníkov vylosujeme 5 výhercov knižiek Ćarovné Slovensko. Už sme to chceli spraviť na medailobraní, ale zabudli sme. Tak príde ježiško. 🙂

49: Peter Frančík, Nosická priehrada / Priehrada Mládeže / Nimnica

Ako obyčajne výborne. Ani jedna zlá odpoveď. keď už sme mali to medailobranie Pripravili sme si pre vás skutočnú fotografickú lahôdku. 🙂 Dnešná cena poputuje Peťovi Frančíkovi do Veľkého Cetína. Kód je na ceste.

48: Zuzana Muráriková, Kostol svätej Margity Antiochijskej v Kopčanoch

Ste skvelí. Samé správne odpovede. A priznám, že som nečakal, že ich bude toľko. Tento týždeň posielame cenu Zuzke Murárikovej a že pozdravujeme Stromistov. čakáme všetkých na medailobraní. Ich čas sa blíži. 🙂 Kód je na ceste.

Čarovné Slovensko

47: Antonia Spalová, Hrad Šomoška a v pozadé Salgó

Uf. Všetky odpovede do jednej boli správne. Nabudúce vám ukážeme asi Bratislavský hrad. 🙂 Dnes vyhrala Antonia Spalova s krásnym dovetkom: "Nie som si ista, ale tipujem hrad Somoska 🙂 🙂 dufam ze to nebude jedina nespravna odpoved 🙂 🙂 :)". Kód je na ceste. 🙂

sutaz Carovne Slovensko

46: Peter Pazúr, Stoh v Malej Fatre

Väčšina odpovedí bola správna. Ale bolo ich menej ako pri Javorine. 🙂 Viacerí si kopec plietli z vrchmi Ostredok a Ploská vo Veľkej Fatre. ​Víťazom tohto týždňa sa stáva Peter Pazúr. Kód je na ceste. 🙂

45: Ivuška Fitzelka, vysielač Velka Javorina

Neuveriteľné iba jedna z 204 odpovedí nesprávna. Pritvrdíme teda tento týždeň a dáme niečo náročnejšie. Povedal by som, že som zvedavý, ako sa pochlapíte. Ale ako to nazvať, keď máme toľko správnych odpovedí od našich dievčat? Víťazom tohto týždňa sa stáva Ivuška Fitzelka. Kód je na ceste. 🙂

Carovné SLovensko

44: Peter Frančík, Svätý Kríž

Správna odpoveď znela Svätý Kríž - artikulárny evanjelický kostol. Prišlo neuveriteľných vyše sto odpovedí a temer všetky správne. Výhercom sa stáva Peter Frančík z Veľkého Cetína. Obratom mu posielame zľavový kód.

43: Mistr (Milan Straka), Skanzen Pribilina

Aj na druhú otázku sme dostali kopec správnych odpovedí. Viacerí z Váš uviedli odpovede ako Osada Podšíp, Vlkolínec alebo Múzeum Slovenskej dediny v Martine. Výhercom tohto týždňa sa stáva Milan Straka. Obratom mu posielame zľavový kód.

42: Ján Fekeč, Bobrovec a Veľký Choč

Teší nás, že sme dostali viac ako 60 správnych odpovedí. Mnohí z vás správne trafili Choč, ale nesprávne udali dedinu. Výhercom tohto týždňa sa stáva Ján Fekeč. Obratom mu posielame zľavový kód. 🙂