Jarný kardio nápravník 2018
Zdoláme spolu cez jarné kempy cestu na mesiac? 384.600 km

Jarný kardio nápravník.
Ďakujeme za registráciu.
  
Registračný poplatok 5 € uhraďte prosím bankovým prevodom do 14 dní s vašim menom na účet FIO banka SK0783300000002000981151.
V prípade, že v predajni alebo e-shope Procycling do začiatku leta nakúpite za min. 20 € štartovné vám odrátame.
Ak sa vám výzva páči, podporte nás a zdieľajte ju. Dajte o nás vedieť.
Jarná cyklovýzva

Cesta na mesiac – Cattolica, Šibenik, Baška voda

by

Jarná cyklovýzva

V spolupráci s Mtbiker, Reštartnisa a Procycling sme sa rozhodli počas jarných kempov Cattolica, Šibenik a Baška Voda vytvoriť spoločne nový cyklistický rekord a prebajkovať cez tieto kempy spolu vzdialenosť väčšiu ako je zo zeme na mesiac. Čo je 384 600 km. Na prvý pohľad veľké číslo, ale dá sa to, ak sa všetci zapojíte. Nie je nám známe, že by takýto objem kilometrov niekto v tak krátkom čase dal. Práve zisťujeme, čo to nebude aj na zápis do Guinnessa.

Zapisujú sa kilometre jarnej prípravy od 1.3. 2018 -31.5. 2018. Aj spätne. Najazdené kilometre zapisujete priebežne do tabuľky. Netreba evidovať každú jazdu, stačí aj hromadne, raz týždenne. Pokiaľ ste na STRAVE a zapojíte sa do skupiny cyklokardionápravník, kilometre sa budú nadčítať  týždenne automaticky.

Prirodzene zapojiť sa môžeš aj keď nie si účastníkom zmienených kempov. Stačí sa zaregistrovať a zdolať za 3 mesiace aspoň 500 km.

Stačí sa zaregistrovať (formulár vyššie) meno a email

Zapojiť sa môžete aj ako skupina. Vyhodnocujeme aj účasť klubov. Do poznámky pri registrácii dopíš názov klubu/tímu. Každý z účastníkov, ktorý zdolá min. limit 500 km/kemp dostane plaketu – diplom a medailu priamo na konci kempu. Pre vylosovaných účastníkov máme k dispozícii aj hodnotné vecné ceny. Každý, kto zdolá limit dostane navyše aj bezplatný kredit na štartovné výzvy 7 kopcov 3 jazerá, kde sme do hlavnej ceny pre cyklistov dali horský bicykel BIANCHI KUMA vhodnote 900€. Navyše hráme o 4 víťazné poháre.

  • Najväčší počet kilometrov celkovo – jednotlivec
  • Najväčší objem kilometrov za týždeň jednotlivec
  • Najväčší počet kilometrov – skupina, klub, tím
  • Najšialenejšia trasa MTB/cesťák (vyhodnotí MT biker)

Súčasťou výzvy je aj denná fotosúťaž o najkrajšiu fotku z kempu. Fotky môžete denne vkladať do FB skupiny SPORTTOUR FOTO. Výber najlepších fotiek bude denne vyhodnocovať odborná porota Mtbiker, Reštartnisa a Procycling. Každý, kto sa zúčastní našej výzvy dostane koncom roka od Procycling tlačený nástenný kalendár s vybratými fotkami a cyklistickými podujatiami na rok 2019.

Pre účasť na výzve je potrebné zaregistrovať sa vo formulári vyššie a zaplatiť do 14 dní štartovné 5€. V prípade, že v predajni alebo e-shope Procycling do začiatku leta nakúpite za min. 20 € štartovné vám v plnej výške odrátame. Nástenný kalendár dostane každý, kto sa zapojí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *