Medailorbanie 7 kopcov 3 jazerá 2019

Virtuálne medailobranie Kardionápravníka 2020

Milí priatelia

3. ročník Kardionápravníka 2020 je pomaly za nami. Tohto roku sa na Železnej Studničke v Bratislave nestretneme.

Tento rok bude medailobranie vďaka Covidu iné

Prvý krát sa nemáme možnosť v tak masovom meradle stretnúť. Okrem pravidelného guláša (nie vždy sa ušlo každému :-)) a punču sme sa vždy po roku stretli, pobratali a spoznali sa navzájom. Priznám najviac mi bude chýbať to vešanie medailí na krk. Vaše tváre, úsmevy a slová podpory boli pre nás vždy povzbudením do prípravy nasledujúceho ročníka. Teraz to budeme musieť zvládnuť virtuálne, ale všetko beží ako má.

Zaevidujte si prosím do 30.11. dosiahnuté km

Virtuálne medailobranie prebehne tentokrát online

Zlosovanie vecných cien a výhier prebehne ihneď po uzavretí výsledkov v pondelok 7. 12. 2020 podvečer. Losovať ceny budú ako každý rok deti účastníkov z Bratislavy (zas tí Blaváci 🙂 v obmedzenom počte a bezpečne). Už v stredu 9. 12. 2020 nájdete výsledky, výhercov, ocenených i kompletné vyhodnotenie ročníka na webe.

Súčasne aj zverejníme propozície pre Kardionápravník 2021. Veríme, že už budúci rok toto Covidové šialenstvo pominie a vrátime sa do normálneho režimu.

Ako sa dostanete k cenám?

Diplomy, medaily, poháre i ceny pre vás uchovávame 6 mesiacov po termíne medailobrania.

Môžete si ich:

  • vyzdvihnúť po predchádzajúcej dohode osobne v Bratislave, ak nás včas dopredu informujete. (infopanel)
  • pre tých vzdialenejších sa budeme snažiť osloviť našich kamarátov v Žiline, na Liptove, v Banskej Bystrici, v Rožňave a Prešove, či by nám nepomohli z redistribúciou v okolí. Kontakty zverejníme pri medailobraní.
  • Cenu vám môže prevziať aj poverený priateľ ak nám dáte echo.
  • Cenu vám vieme poslať aj poštou, pokiaľ si uhradíte poštovné a balné.

Kardio tričko

Uprednostňujeme poslanie poštou a keďže vám chceme nahradiť poštovné, rozhodli sme sa ku každému balíku pribaliť vám bezplatne jedno tričko kardionápravník podľa vami zvolenej veľkosti.

Ale ak sa máme možnosť stretnúť v Bratislave, nepreháňajte to. Aj tak si väčšina z vás tričko za leto zaslúžila a rád vám ho pretiahnem cez hlavu osobne.

Ak si chcete nechať poslať výhry poštou vyplňte prosím formulár nižšie. V ňom uveďte adresu kam chcete ceny poslať a zoznam účastníkov (pre koho). Ak ste zároveň v 7 kopcoch 3 jazerá dostanete všetko v jednom balíku. Ak máte nárok na tričko za leto, napíšte to do poznámky aj s veľkosťou. Pribalíme.

V balíku nájdete diplomy a medaile pre účastníkov, poháre, ocenenia, všetko čo vám patrí a 1 ks tričko kardionápravník ako bolestné za poštovné. Ihneď po prijatí poštovného na účet budeme vaše ceny expedovať.

V prípade, že si chcete poslať medaile a diplomy poštou vyplňte dotazník

Poštovné 5€ uhraďte prosím na číslo účtu: FIO banka SK0783300000002000981151.

Balík expedujeme po obdržaní platby. O expedícii vás budeme mailom informovať. Tričko nie je pre účastníkov nárokovateľné, slúži ako bolestné za poštovné. 🙂 Ak by ste chceli väčší počet tričiek (nad rámec poštovného a výhry) dopíšte do správy počet a veľkosti. Každé ďalšie tričko stojí pre účastníka výzvy +5€ (pre ostatných 9€) navyše. Vyhradzujeme si však právo ďalšie tričká dodať s krátkym opozdením (ak by sa minuli veľkosti a bola nutná dotlač)

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2020

5. ročník turistickej výzvy pre turistov a mtb cyklistov.
Zapoj sa

Rozhýbte sa s nami

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020 ZSSK restart challenge Toto leto bude o Slovensku. O turistike, cyklistike, výletoch a o horách. Zapojte sa do jubilejného 5. ročníka turistickej výzvy. 

VIAC »
Jesenna nakladacka

Kardionápravník 2020

Jesenná nakladačka Nalož si cez jeseň koľko unesieš, aby sme si v decembri s chuťou mohli dať krémeš a makovník 🙂  Pridaj km POHYB Beh, chôdza, nw a

VIAC »
Ďalšie články autora
Letná banícka fuška

Letná banícka fuška štartuje už 9. augusta

Letná banícka fuška je 3. bežeckým run podujatím série 4 Podoby Rákoša, ktoré sa koná v Rožňave. Behá sa na kopci Rákoš, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Rožňavy a poskytuje mnohé príťažlivé bežecké trasy.

VIAC »

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.