4 x ANSWER alebo ruky v teple

Pri veľkej zime odchádzajú prsty ako prvé. Preto patria zomné rukavice a tretry medzi najdôležitejšie kusy môjho šatníka. Tohto roku som navliekol nové MTB rukavice ANSWER

Ruky v teple

Keď si natiahnete rukavice prvýkrát na ruku a zapnete zips, máte pocit, akoby bola ruka v teplučkej teflónovej bandáži. Úplne oddelená od vonkajšej zimy a vlhkosti. Rukavice sú pritom veľmi ľahké. Keď som si ich zapol, roka bola tepelne dokonale izolovaná, pritom sa ani pri dlhšom nosení vôbec nepotila. Skúsil som ich na bajku aj na bežkách. Komfort je mimoriadny.

Kvalita materiálu

Správne rukavice by mali niečo vydržať nielen pri bicyklovaní, ale aj bežnom nosení. Používam ich aj pri turistike a bežkovaní. Bezpečnosť dlane a rúk pri páde? Toho sa vôbec nebojím. Rukavica pôsobí naozaj mohutným a bezpečným dojmom. Pritom rukavice sú ľahké, dokonale padnúce a výborne odvetrané. Povrchový materiál celkom dobre utiera pot, len ten sopel :-). Aj viac násobné prepratie rukaviciam vôbec neublížilo. Dlaň je tvorená odolným materiálom, ktorý je dostatočne odolný proti poklzu riadítok. Skúsil som radiť na cesťáku i MTB, schopnosť ovládať každú páčku je úplne do pohody.

[pl_section section=“popthumbs“ id=“733888835″]

Jemná motorika

Som lenivý. Za snáď najnáročnejší test považujem schopnosť zvládať tie najbežnejšie operácie bez vyzlečenia rukavíc. Sem zaraďujem najmä vyťahovanie a ovládanie foťáku a mobilu, práca s kľúčmi, peňaženkou a zipsami na vreckách. Trochu viac som očakával od ovládania mobilu rukavicami. Priznám, ak mám vytáčať, nahrávať, alebo obsluhovať telefón, radšej si rukavicu vyzujem. Foťák a kľúče sú celkom do pohody. S odstupom času iba dopĺňam, že rukavica po viac noseniach akoby prijemne zmäkla a ovládanie sa ešte zlepšilo. 

a 1 jeden extra dôvod pre ANSWER

ANSWER je moja obľúbená kapela z Austrálie. Vždy vo mne vyvoláva LED ZEPPELIN nostalgiu. 🙂

[plsc_columns][plsc_column desktop=“6″ tablet=“6″ mobile=“12″][plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=8lh-GH8kJZg“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“][/plsc_column][plsc_column desktop=“6″ tablet=“6″ mobile=“12″][plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=iYHbGEZjBk8″ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“][/plsc_column][/plsc_columns]

Ak v zime športovať, nedceňte účinky chladu na kočatiny. Rukavice ANSWER sú z hľadiska kvality, ceny a hodnoty super voľba, a predáva ich náš parner Procycling. Odporúčam vyskúšať.

[plsc_button url=“http://www.procycling.sk/katalog/oblecenie“ target=“_blank“ color=“gray“ style=“flat“ radius=“square“ size=“st“]Procycling store[/plsc_button]

Kardionápravník

Kardionápravník 2024

Po svojich alebo na bicykli. Rozhýbeme ťa. Nakazíme ťa endorfínom, pohybom a zdravým životným štýlom.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 324