KARDIONÁPRAVNÍK

AKTUALITY

kardionapravnik 2022
kardionapravnik 2022

Emblém 2022

Ako sa páči? Nájdete si ho na tričkách 6. ročníka Kardionápravníka. Verím, že sa znovu zapojíte a vytvoríme tak spolu opäť skvelú atmosféru a aktivitou nabité prostredie. A možno znovu zdoláme aj tú cestu na mesiac. 🙂

Ak chceš pokračovať v 6. ročníku zaregistruj sa tu.

Medailobranie 2021

Pandémia nám ani tento rok nedopraje spoločnú akciu s gulášom na Železnej Studničke. Zopakujeme si teda virtuálne medailobranie, podobne ako minulý rok. Medailobranie sa uskutoční online ako zvyčajne na Mikuláša.

6. 12. 2021

Celkové vyhodnotenie bude zverejnené na stránkach 7.12.2021.

Základný balík

Každý zapojený účastník, ktorý zdolá minimálny limit získa

  • Diplom 2021
  • Medaila 2021
  • Tričko k poštovnému*

*Pokiaľ si objednáte dodávku cien poštou, pribalíme vám k poštovnému aj 1x tričko Kardionápravník 2021 🙂 

Najlepšie výsledky v kategóriách oceníme výročnými pohármi:

  • Beh 5x
  • Cyklo 5x
  • NW, Chôdza, turistika 5x
  • Ambiciózne počiny 3x

Určite nezabudneme na deti 🙂

3x Outdoor tenisky ZDA Gerlach

Vylosujeme spomedzi bežcov, turistov, nw a chodcov. Kvôli výrobným problémom súvisiacim s Covidom a 3. vlnou sa však s teniskami ZDA ako s partnerom načas rozlúčime.

1x slúchadlá HUAWEI Freebuds

Určite ste si všimli nového partnera reštartnisa Huawei. Sme radi, že sme ho presvedčili. aby prispel aj do ocenení. Jeden z vás, ktorého vylosujeme tieto špičkové slúchadlá získa.

Tričko Kardionápravník 2021

pôvodne sme chceli vylosovať 10 účastníkov na tričká ale potom sme sa rozhodli inak. Tričko dostane každý, kto splnil minimálny limit. A to sa stane od budúceho roka pravidlom.

Cyklodoplnky

Vylosujeme 6 cyklistov, ktorí získajú cyklodoplnky. (Buffky, fľašky a pod…)

Osobne alebo poštou

Cenu si môžete prevziať osobne alebo vám ju môže prevziať aj poverený priateľ ak nám dáte echo.

Ak si objednáte zaslanie poštou, tak vám pribalíme v cene poštovného aj tričko Kardionápravníka. Pri osobnom prevzatí vám diplomy, medaily, poháre i ceny uchovávame 6 mesiacov po termíne medailobrania.

Uprednostňujeme zaslanie poštou

Ako minulý rok, ku každému balíku vám pribalíme 1x tričko kardionápravník 2021 s novým emblémom podľa vami zvolenej veľkosti.

Ak chcete poslať výhry poštou vyplňte prosím formulár nižšie. V ňom uveďte adresu, kam chcete ceny poslať a zoznam účastníkov (pre koho). Ak ste zároveň v 7 kopcoch 3 jazerá dostanete všetko v jednom balíku. Ak ste tričko navyše vyhrali, alebo chcete dokúpiť ďalšie (á 5€), napíšte to do poznámky aj s veľkosťou. Pribalíme.

V balíku nájdete diplomy a medaile pre účastníkov, poháre, ocenenia, všetko čo vám patrí a 1 ks tričko kardionápravník ako bolestné za poštovné.

Poštovné 5€

(resp. 5€+á 5€ za tričká navyše) uhraďte prosím na číslo účtu: FIO banka SK0783300000002000981151.

Balík expedujeme ihneď po medailobraní a obdržaní poštovného. O expedícii vás budeme mailom informovať. Nevyzdvihnuté zásielky opätovne neposielame. Vyhradzujeme si právo tričká navyše dodať s možným opozdením (ak by sa minuli veľkosti a bola nutná dotlač)

Chcem poslať ceny poštou

Sieť reštartnisa

Na základe dopytov mnohých účastníkov reštartnisa, ktorí nie sú na FB sme vytvorili vlastnú internú sieť.

Sieť je úplne uzavretá voči cudzím osobám. Iba naši účastníci. Každé konto je verifikované. Cieľom nie je nahradiť FB (tam skupiny fungujú ako predtým) ale vytvoriť bezpečný, uzavretý komunikačný priestor pre našich členov.

Ak sa chcete zapojiť, používajte prosím reálne mená alebo prezývky a skutočné e-maily, aby vás mohli ostatní v skupine identifikovať. Všetko, čo vyzerá ako “fake” účet alebo spam okamžite mažeme.  Verifikovaní budú len členovia výziev a účastníci restartnisa akcií. Nepozývajte prosím do siete kamarátov ani známych len tak. Skupiny sú určené iba pre našu internú komunitu. Nie je cieľom vytvárať ďalšiu masovú sieť. Na to slúži FB alebo Instagram.

Na sieti v skupinách budeme zrkadliť všetky aktuality a články, eventy, akcie. Tiež to bude priestor na vzájomnú diskrétnu komunikáciu, vkladanie fotiek a statusov, ktoré nechcete dávať na FB.

Prihlasovanie do siete bude cez e-mail a jedinečné heslo. Konto po prvej registrácii náš administrátor pred spustením overí a verifikuje. Po dlhom váhaní sme zrušili automatické prihlasovanie cez kontá sociálnych sietí. Nechceme tam cudzích ľudí. Nejde nám o kvantitu ale o bezpečnosť a uzavretosť systému.

Skupiny určujú tématické okruhy. Ak chcete vytvoriť vlastnú skupinu, nie je problém. Skupiny môžu byť aj uzavreté, hoci pre 2-3 ľudí, kam sa nik nepozvaný nedostane.

Ak chcete, môžete si sieť odskúšať. Niektoré skupiny sme nechali verejné. Stále je však v ladení, tak vás poprosíme o toleranciu a nahlasovanie problémov a chýb. Naplno bude spustená v priebehu mesiaca, dvoch. Pre vstup kliknite na nasledujúce odkazy. 

Skupiny

Tématické záujmové okruhy

Členovia

Komunikácia medzi členmi

Aktivity

Sledujte chod udalostí

Login

Prihlásenie a registráca

Prejsť na začiatok