Anda: Na snehový Roštún (Vápenná)

Skôr ako otvoríme Robov prvý fotoreport, krátke predstavenie. Zaslúžilý účastník 7 kopcov, nadšený fotograf, fotobloger a náš kamarát: 

Robo Anda

Niečo o mne, vobec som nevedel, čo mám napísať, tak mi poradila moja láska. Napíš, „že si mladý, pekný a Ajka ťa miluje, a že od mladosti ťa baví fotiť, sám sa vzdelávaš, občas tým lezieš ľuďom na nervy, ale aj tak ťa majú radi „. 

Krásne a stručne zhrnuté do pár viet. Tak nejako to aj bude, ak by som to trošku rozvinul, tak je to asi tak od 14 rokov, keď som zobral dedkov FLEXARET na zvitkový film 6x6cm a 12 obrázkov a skúsil niečo nafotiť…a potom to už šlo nejako samo, mladý študent bez peňazí, chcelo by to vlastný foťák…tak veľa brigádovať a šetriť…a bola z toho moja prvá zrkadlovka ZENIT 11, na kinofilm a veškerá výbava do tmavej komory na tvorbu ČB fotiek……a drží ma to do dnes, len trošku iné vybavenie, iba taký základ, CANON EOS 110D, nejaký ten objektív…a snáď dobre oko a možno vidieť to, čo iní nevidia a dať to do nejakej podoby, a je už len na ľuďoch, či sa im to bude páčiť, alebo aj nie

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2020

5. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
Propozície

Rozhýbte sa s nami

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020 ZSSK restart challenge Toto leto bude o Slovensku. O turistike, cyklistike, výletoch a o horách. Zapojte sa do jubilejného 5. ročníka turistickej výzvy. 

VIAC »
Jesenna nakladacka

Kardionápravník 2020

Jesenná nakladačka Nalož si cez jeseň koľko unesieš, aby sme si v decembri s chuťou mohli dať krémeš a makovník 🙂 Pridaj km POHYB Beh, chôdza, nw a

VIAC »
Ďalšie články autora

Jeden komentár na “Anda: Na snehový Roštún (Vápenná)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *