Anda: Na snehový Roštún (Vápenná)

Skôr ako otvoríme Robov prvý fotoreport, krátke predstavenie. Zaslúžilý účastník 7 kopcov, nadšený fotograf, fotobloger a náš kamarát: 

Robo Anda

Niečo o mne, vobec som nevedel, čo mám napísať, tak mi poradila moja láska. Napíš, „že si mladý, pekný a Ajka ťa miluje, a že od mladosti ťa baví fotiť, sám sa vzdelávaš, občas tým lezieš ľuďom na nervy, ale aj tak ťa majú radi „. 

Krásne a stručne zhrnuté do pár viet. Tak nejako to aj bude, ak by som to trošku rozvinul, tak je to asi tak od 14 rokov, keď som zobral dedkov FLEXARET na zvitkový film 6x6cm a 12 obrázkov a skúsil niečo nafotiť…a potom to už šlo nejako samo, mladý študent bez peňazí, chcelo by to vlastný foťák…tak veľa brigádovať a šetriť…a bola z toho moja prvá zrkadlovka ZENIT 11, na kinofilm a veškerá výbava do tmavej komory na tvorbu ČB fotiek……a drží ma to do dnes, len trošku iné vybavenie, iba taký základ, CANON EOS 110D, nejaký ten objektív…a snáď dobre oko a možno vidieť to, čo iní nevidia a dať to do nejakej podoby, a je už len na ľuďoch, či sa im to bude páčiť, alebo aj nie

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2021

ZSSK restart challenge. Zverejnili sme ciele pre 6. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
CIELE

Rozhýbte sa s nami

Kardionápravník 2021 Zimná Séria

Kardionápravník 2021

Kardio nápravník 2021 ŠTartujeme zimnou sériou Jubilejný 5. ročník výzvy Kardionápravník práve štartuje Zimnou sériou. Po svojich, na lyžiach alebo na bicykli. Dáme opäť cez zimu obvod zemegule?

VIAC »
7 kopcov 3 jazerá 2021 propozície

7 kopcov 3 jazerá 2021

7 kopcov 3 jazerá 2021 ZSSK restart challenge 7 kopcov 3 jazerá je celoročná turistická výzva pre turistov, cykloturistov a rodiny s deťmi. Každý rok vyhlasujeme 10 turistických

VIAC »
Ďalšie články autora

Jeden komentár na “Anda: Na snehový Roštún (Vápenná)

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.