Obvod zemegule sme zdolali už niekoľko krát. V minuloročnej jarnej sérii dokonca 2,2x (96.000 km).Chceme si splniť ďalší sen. V teniskách a na bajkoch zdolať spolu cestu na mesiac. Možno na prvý pohľad nemožné, ale ak sa nás zapojí dosť ... Daj v teniskách aspoň 200 km, na bicykli 400 km. Prispej po svojom. Všetko sa dá, keď ľudia chcú a zapoja sa.

Ak sa pridáte, stanete sa súčasťou výzvy, o ktorej sme pred pár rokom iba snívali.

Ide jar. Rozhýbte seba aj kamarátov. Pomôžte nám a zapojte do výzvy čo najviac ľudí. Ďakujeme.

Celý výťažok štartovného dáme na prípravu letného športovo zážitkového kempu pre deti kardionápravníkarov.

Cieľom výzvy je spoločne zdolať čo najviac kilometrov. Mesiac asi nedáme, ale máme radi výzvy. Každý prispeje po svojom.

 • Beháš? Odbehni minimálne 200 km.
 • Máš rád prírodu, turistiku, chôdzu, nordic walking? Nachoď min. 200 km. 
 • Bicykluješ? Zdolaj minimálne 400 km.

Prihlás sa na tejto stránke dole a uhraď štartovné.

 • Svoje výsledky eviduješ priebežne v tabuľke na stránke >>>
 • Komunikuješ, chváliš sa a dohaduješ v uzatvorenej skupine kardio nápravník na FB tu >>>

Beháš kde chceš, eviduješ ako si zvyknutý/á. Výsledky uploaduješ priebežne v tabuľke. Skupina slúži na komunikáciu a chválenie sa, netreba sem postovať každý trek. Výsledky zverejňujeme vždy na medailobraní zvyčajne druhý víkend po skončení výzvy v Adidas Outlet Voderady, pre cyklistov v Procycling. Tu sa rozdávajú tiež medaile, diplomy a ocenenia.

 1. Každý účastník, ktorý sa aktívne zapojí dostane účastnícky diplom s počtom zvládnutých km.
 2. Každý účastník, ktorý úspešne zdolá limity (stačí jeden v kategórii beh, chôdza. bajk) získa medailu.
 3. Každý víťaz v kategórii beh/ chôdza / Bicykel dostane pohár za najviac kilometrov (muž/žena/dieťa v každej kategórii). Určite nezabudneme na štvornohých priateľov.
 4. Extra pohármi oceníme aj špeciálne výkony.

Vecné ceny

 1. Opäť losujeme 5 tenisiek Adidas s Boost technologiou. Spomedzi všetkých bežcov a chodcov, ktorý splnia základný limit.
 2. Spomedzi všetkých cyklo účastníkov, ktorí splnili limit 400 km vylosujeme 2 výhercov cyklodresov Procycling.
 3. Spomedzi všetkých cyklo účastníkov, ktorí splnili limit 400 km vylosujeme 5 výhercov slnečných okuliarov.
 • Ak sa zapojíte ako cyklista na ktoromkoľvek z kempov Cattolica, Šibenik, Baška Voda, ste v hre o všetky ceny a diplomy pre cyklistov. Stačí sa zaregistrovať a uhradiť štartovné.
 • Ak najazdíte na ktoromkoľvek z uvedených kempov viac ako 500 km, získate navyše bezplatnú účasť vo výzve 7 kopcov 3 jazerá 2018, ktorej hlavnou cenou je horský bicykel Bianchi Kuma v hodnote 900€. 

Registrácia pre účastníkov cyklokempov Sporttour registrácia

 1. Vyplňte registračný formulár na tejto stránke (nižšie).
 2. Registračný a štartovný poplatok 5 € uhraďte bankovým prevodom s vašim menom na číslo účtu FIO banka SK0783300000002000981151.
 3. Rodiny s deťmi platia iba jedno štartovné. Seniori a ZŤP štartovné neplatia. 
 4. Ak ste prispeli 2% na chod našho neziskového združenia Reštartnisa, neplaťte nič. Iba do poznámky napíšte 2%. Ďakujeme Vám.
 5. Ak sa prihlasujete s deťmi/ako rodina uveďte do poznámky ich mená kvôli evidencii, diplomom a zlosovaniu cien. ZŤP a penzisti do poznámky iba uvedú heslo senior.
 6. Zapojte sa do FB skupiny kardio nápravník v ktorej vkladáte fotky a komunikujete s ostatnými účastníkmi. Skupina je uzavretá. 🙂
Do skupiny Kardio nápravník

Chceme dať ľuďom motiváciu rozhýbať sa a zamakať na sebe. Chceme kvalitný challenge, s dobrým zabezpečením, cenami a servisom. Aby ľudia odchádzali nadšení a tešili sa na ďalšie série. A to sa bez peňazí nedá. Celý rok vyhodnocujeme stovky účastníkov, pripravujeme pre nich akcie, eventy, výhody. Diplomy, medaily, poháre, ocenenia… Všetko niečo stojí. Chceme vás ubezpečiť, že štartovné nepokrýva ani len hodnotu cien, ktoré účastníkom naspäť rozdáme. Bez ďalšej podpory partnerov (ktorým chcem týmto poďakovať) a dobrovoľníkov, ktorí nám pomáhajú, by sme to nedali.

Ale máme aj iný dobrý dôvod. Chceme, aby sa do výzvy zapájali ľudia, ktorí naozaj chcú. Ak je niečo zadarmo, ľudia si to nevážia. Prihlásia sa, chvíľku máknu a vykašlú sa na to.

Je na každom účastníkovi, či mu stojí za to vstúpiť do komunity aktívnych ľudí, ktorí nechcú život pasívne pregaučovať, ale sa hecnúť a spolu niečo dokázať.

Štartovné volíme skôr symbolické, navyše partneri, rodiny platia iba raz, deti, zťp a seniori neplatia vôbec.  Ak ste skupina, ktorá chce zdolávať výzvu spoločne, spojte sa s nami a radi vám ponúkneme skupinové štartovné. 

Nechceme vás zahlcovať vyskakujúcim reklamným balastom a otravnými komerčnými ponukami. A zadarmo to robiť nevieme.

Tým, že sa zapojíte nielen podporíte naše snahy rozhýbať trochu ľudí a priniesť do života viac športu, priateľstva, fair play, prírody a endorfínov. Ale tiež nám dáte najavo, že to, čo robíme nie je stratený čas. A že oceňujete tie stovky hodín práce, ktorú s organizáciou výziev naše neziskové združenie Reštartnisa má. 

Ak sa vám výzva páči, podporte nás a zdieľajte ju. Dajte o nás vedieť.

Štartujeme 1. marca

Započítavajú sa km od 1.3. 2018 do 31. 5. 2018.

štartovné 5 €

Ak sa vám výzva páči, podporte nás a zdieľajte ju. Dajte o nás vedieť.