Medailobranie 2023 bude 9. decembra v bratislavských Vinohradoch

Úvodnú fotku si nevšímajte, nové poháre sú ešte vo výrobe. 🙂

Medailobranie 7 kopcov 3 jazerá a Kardionápravníka
sa uskutoční v sobotu,

9.12. o 14 hod. 

v bratislavských Vinohradoch v Bufete na dobrom mieste.

Po dobrej skúsenosti sa sem radi vraciame. Tentokrát aj to pevného murovaného priestoru. Shusto Kováč je náš dlhoročný kamarát a povestný kuchár z Včelína, ktorý otvoril pred dvoma rokmi v septembri pri ŽST Vinohrady svoje nové karpatské pôsobisko. Znalci vedia, že varí tie najlepšie fazuľové polievky v Malých Karpatoch.

Okrem toho má toto miesto aj svoj historický rozmer. Je vzdialené 3,14 km od miesta, ktoré je vzdialené 150 km od miesta, ktorým 9. novembra, asi v roku 1911 prechádzal génius Jára Cimrman pri svojej ceste z Viedne do Liptákova.

Srdečne sú pozvaní aj naši blogeri, ktorí majú tiež pripravené malé prekvapenie.

Ako sa tam dostať

Miesto je blízko ŽST Vinohrady, kde stoja osobáky aj rýchliky. Ak pôjdete vlakom z peróna nemá význam ísť cez stanicu, choďte na koniec peróna smerom ku Karpatom a zíďte na cestu. Ste v polovici cesty. 🙂 Ide tam aj električka č.3, za stanicou Vinohrady vystúpte na nasledujúcej zastávke Depo MHD. Hneď vedľa zastávky MHD je veľké neplatené parkovisko. Ak vidíte mapu, dá sa prejsť pešo aj krížom medzi domami. Mapa tu.

Mapa medailobranie 2022
Mapa medailobranie 2022

Všetkých vás čakáme, nech vás medailami ovešáme.

Povestná fazuľovica, ocenenia, knižky aj diplomy sú už v príprave.

ZÚČASTNÍM SA

Všetkých, ktorí sa zúčastnite poprosíme, aby sta nám potvrdili účasť e-mailom na daneckova@chello.sk. Napíšte nám počet dospelých a detí, aby sme vedeli pripraviť dostatočný počet polievok, tekutín a mikulášskych darčekov pre deti.

Napíšte nám počet dospelých, detí a psov, aby sme vedeli pripraviť dostatočný počet polievok, tekutín, mikulášskych darčekov pre deti a uší pre chlpáčov. V priebehu pár dní vám príde aj mail s programom a detailmi.

Kto sa nemôžete zúčastniť, môžete si vybrať ceny po 3 mesiace v Bratislave, ak nám dáte deň dopredu telefonicky vedieť a potvrdíme vám to > 0904 251791 alebo:

POSLAŤ CENY POŠTOU

Ak chcete poslať ceny poštou vyplňte e mail tu

Poštovné 5€ uhraďte prosím na číslo účtu: FIO banka SK0783300000002000981151.

O expedícii vás budeme mailom informovať. Tričko nie je pre účastníkov nárokovateľné, slúži ako bolestné za poštovné. 🙂 Ak by ste chceli väčší počet tričiek, dopíšte do správy počet a veľkosti. Každé ďalšie tričko stojí pre účastníka výzvy +5€ (pre ostatných 10€) navyše. Vyhradzujeme si však právo ďalšie tričká dodať s krátkym opozdením (ak by sa minuli veľkosti a bola nutná dotlač)

CIELE A KM EVIDENCIA

Nezabudnite si doplniť v systéme všetky ciele. Vyhodnocujú sa len zaregistrované ciele. Ak máte problém obráťte sa na Natašu na mail [email protected].

Pripomínam ešte linky na registráciu (email/reg.meno)

Veľmi sa na Vás tešíme. Na stretnutí aj predstavíme ciele a plány pre budúci rok.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 318