Medailobranie 2022 bude 10. decembra v bratislavských Vinohradoch

Úvodnú fotku si nevšímajte, nové poháre sú ešte vo výrobe. 🙂

Medailobranie 7 kopcov 3 jazerá a Kardionápravníka
sa uskutoční v sobotu,

10.12. o 14 hod. 

v bratislavských Vinohradoch v Bufete na dobrom mieste.

Vybrali sme ho z dvoch dôvodov. Shusto Kovac je náš dlhoročný kamarát a povestný kuchár z Včelína, ktorý otvoril v septembri pri ŽST Vinohrady svoje nové karpatské pôsobisko. Znalci vedia, že varí tie najlepšie fazuľové polievky v Malých Karpatoch.

Okrem toho má toto miesto aj svoj historický rozmer. Je vzdialené 3,14 km od miesta, ktoré je vzdialené 150 km od miesta, ktorým 9. novembra, asi v roku 1911 prechádzal génius Jára Cimrman pri svojej ceste z Viedne do Liptákova.

Srdečne sú pozvaní aj naši blogeri, ktorí majú tiež pripravené malé prekvapenie.

Ako sa tam dostať

Miesto je blízko ŽST Vinohrady kde stoja osobáky aj rýchliky. Ak pôjdete vlakom, z peróna nemá význam ísť cez stanicu, choďte na koniec peróna smerok ku Karpatom a zíďte na cestu. Ste v polke cesty. 🙂 Ide tam aj električka č.3, za stanicou Vinohrady vystúpte na nasledujúcej zastávke Depo MHD. Hneď vedľa zastávky MHD je veľké neplatené parkovisko. Ak vidíte mapu, dá sa prejsť pešo aj krížom medzi domami. Mapa tu.

Mapa medailobranie 2022
Mapa medailobranie 2022

Všetkých vás čakáme, nech vás medailami ovešáme.

Povestná fazuľovica, ocenenia, knižky aj diplomy sú už pripravené.

Všetkých, ktorí sa zúčastnite tiež poprosíme, aby sta nám potvrdili účasť obratom na formulár tu, najmä napíšte počet detí, aby sme vedeli pripraviť dostatočný počet polievok, tekutín a mikulášskych darčekov pre deti. V priebehu pár dní vám príde aj mail s programom a detailami.

Kto sa nemôžete zúčastniť, môžte si vybrať ceny 3 mesiac v Bratislave ak nám dáte deň dopredu telefonicky vediet a potvrdíme vám to > 0904 251791

Ak chcete poslať ceny poštou vyplňte ako obyčajne formulár tu

Dajte nám tiež vedieť vo formulári tu. Mail na zaslanie poštou musí obsahovať presnú doručovaciu adresu a zoznam ľudí, pre ktorých zaslať ceny. Balík posielame po úhrade poštovného na náš účet. Samozrejme pribalíme tričko. 🙂 Neprevzaté balíky opätovne neposielame.

Prekvapenie

Pripravili sme si pre vás aj prekvapenie. Každý, kto príde dostane navyše Buffku Železníc Slovenskej republiky. Stačí ak sa pri medailobraní preukáže akýmkoľvek cestovným lístkom ZSSK. Pozor. Nebude lístok nebude Buffka. 🙂

Tí čo ste plnili ciele vlakom, pošlite prosím Nataši na mail [email protected] fotky lístkov.

Ciele

Nezabudnite si doplniť v systéme všetky ciele. Vyhodnocujú sa len zaregistrované ciele. Ak máte problém obráťte sa na Natašu na mail [email protected].

Pripomínam ešte linky na registráciu (email/reg.meno)

Veľmi sa na Vás tešíme. Na spoločné stretnutie. Po tých dvoch pandemických rokoch bude medailobranie aj keby tragače padali. 🙂

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 309