KST logo

Partnerstvo 7 kopcov 3 jazerá a KST

S radosťou vám oznamujeme, že po minulo týždennom stretnutí s predsedom KST p. Dragúňom a generálnym sekretárom KST Dušanom Valúchom sme sa dohodli na partnerstve a vzájomnej spolupráci v oblasti turistiky a cykloturistiky na výzve 7 kopcov 3 jazerá.

Už v najbližších dňoch vám prinesieme rozhovor s p. Valúchom na tému KST. Kam kráča, ako sa rozvíja a čo môže priniesť pre členov výzvy 7 kopcov 3 jazerá. Dohodli sme sa tiež na recipročnom rozhovore, kde mňa (Petera) naopak vyspovedá KST. Pomôže nám to vzájomne nájsť spoločné priesečníky medzi našimi aktivitami a tiež definovať výhody a benefity vzájomnej spolupráce pre členov KST aj účastníkov reštartnisa a výzvy 7 kopcov 3 jazerá.

Vidíme široký priestor pri propagácii turistiky, cykloturistiky a krás Slovenska. Pri spolupráci na výbere atraktívnych turistických cieľov, na organizovaní spoločných akcií a eventov, na poskytovaní veľmi výhodného poistenia KST na hory, na možnosti využitia výhodnejšieho ubytovania v chatách pod správou Klubu Slovenských turistov a v neposlednom rade aj o výhodách pri štartovnom pre kluby KST.

Klub slovenských turistov (KST) vznikol v roku 1990 a nadviazal na činnosť turistických organizácií založených v predchádzajúcich obdobiach. Má viac ako 16 000 členov, ktorí sú združení v 434 odboroch a kluboch KST. KST je jednou z najväčších občianskych organizácií v oblasti športu, turistiky a voľného času. KST nieje len pešia ale aj cyklistická, vodná, či lyžiarska podobne ako mládežnícka turistika. Ale o tom podrobne v článku.

Tešíme sa na novú spoluprácu.

[pl_section section=“widgets“ id=“1072958257″]

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Ďalšie články autora

Prašina

Prašina

Praha je zaviata snehom, ktorý ukryl akékoľvek stopy jesenného dobrodružstva Jirka a En. Prašina však znova nečakane vtrhne do ich životov ako snehová víchrica. Aká hrozba číha v prašinskej štvrti Krchleby a kto je tajomný Melichar?

Read More »
Nočný vlak do Lisabonu

Nočný vlak do Lisabonu

Nočný vlak do Lisabonu. Pascal Mercier otvára zásadné témy a hlbšie otázky. Žiadne povrchné postoje. Indeep. Počítaníčko, aké som si už dávno tak nevychutnal.

Read More »

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

7 kopcov 3 jazerá 2020


ZSSK
Magna Energia


Magna energia logoMagna Energia


ZDA Partizánske

CBS turistické mapy

Benesport outdoor

Mayou bikes