S novým rokom 2016

Ako ste zvládli vianočné sviatky? Ako ste oslávili Nový rok? A aké predsavzatia padli?

Pozerám na môjho partnera Macistu, s ktorým zdieľam grafy a vidím, že si viedol veľmi dobre. Keď pozerám na Štefanove, Milanove a Nonine aktivity, ako denne hravo zvládajú desiatky kilometrov trekov po Karpatoch, tak som celkom hrdý na to, čo za tento rok dokázali. Ja som občas zhrešil, samotné vianoce som však zvládol veľmi dobre. Cítim sa nabitý ako baterka. Každý deň som sa prinútil niečo robiť. Za posledné dva týždne som ubehal vyše 60 km, pretrekoval takmer 80 km a prejazdil na biku vyše 300 km.

Reštartni sa vchádza dnešným dňom do tretieho roku aktivít. Ako inak, opäť s mnohými zmenami. Bude nás vidieť, bude nás počuť. Pribudne kopec noviniek, akcií, súťaží, ale o tom až o týždeň.

Snáď najdôležitejšou zmenou je transformácia organizácie na neziskovú spoločnosť REŠTARTNI SA, o.z. Zvolili sme formu občianskeho združenia, aby sme vám umožnili nebyť iba pasívnymi konzumentmi, ale aj aktívnym členom, ktorý môže usmerňovať aktivity na svoj obraz. So všetkým, čo k tomu patrí.

V tomto roku máme 4 hlavné ciele:

  • Rozhýbať vás a nadchnúť pre pravidelný aktívny pohyb. Turistika, chôdza, beh, cyklistika a nordic walking budú hrať prím.
  • Upraviť stravovacie návyky tak, aby ste boli sýti, aby jedlo bol zážitok, ale aby ste pritom nepriberali.
  • Motivovať vás k víťazstvu. Sebadôvera, sebaistota, aktivita a osobný rozvoj sú najlepšie zbrane v tejto pesimistickej a neistej dobe.
  • Pomôcť vám vytvoriť rovnováhu medzi prácou a osobným časom. Stresom a relaxom. Zapojíme vás viac do spoločných aktivít a eventov. Do komunity, ktorá sa podporuje a nadchýňa navzájom.

Reštartni sa s nami >>>

Čas na priania

Vám všetkým, čo ste zablúdili na tento server kvôli nadváhe želám, aby ste tento rok dosiahli svoju ideálnu váhu. Či už to robíte kvôli línii, zdravotným rizikám alebo kvôli svojmu okoliu, prajem vám, aby ste pochopili spúšťače a príčiny vašej nadváhy. Aby sa vám podarilo nielen zhodiť, ale váhu si aj dlhodobo udržať. Aby ste hravo zvládli tie zmeny, čo vás čakajú. Aby ste odstránili príčiny priberania. Aby ste si zamilovali pohyb a šport a aby tá zmena bola trvalá. Pesimisti hovoria, že trvalú zmenu nadváhy zvládnu len dvaja z desiatich obéznych. Dokázali to však iní, dokážete to aj vy. Verím tomu. Nebude to bezbolestné. Prajem veľa pevnej vôle. Iba tá vás posunie ďalej.

Vy ženy, kočky, mamičky, ktorých je na serveri väčšina. Prajem vám, aby ste našli svoju integritu, aktívne a víťazné ja. Aby ste našli sebanaplnenie v športe a pohybe. Aby ste menej gaučovali, rezignovali na stereotyp, aby ste žili aktívny a plnohodnotný život plný výhier, šťastia a nadšenia. K tomu pohyb a endorfíny určite pomôžu. Ak máte deti, veďte ich k športu. umeniu a aktívnemu životu. Nekŕmte ich sladkým. Vysedávanie pred počítačom a ťukanie do mobilu im veľa do života nepridá.

Mladým manažérom a ajťákom vysedávajúcim hodiny a hodiny pred monitorom prajem najmä harmóniu a rovnováhu medzi workoholizmom a osobným životom. Nemusíte v štyridsiatke vyzerať ako vyžmýkaný použitý citrón. Kvalitný život, to nie sú len prachy, kariéra a workoholizmus. Prajem najmä elimináciu stresu, menej drinkov, viac relaxu, športu a aktívneho pohybu. Tiež hromadu výhier, dobrých kamarátov a osobných vzťahov.

A vy páni v postavení a vo veku, vedzte, že život po 50-tke nekončí. Dokázali ste dosť, prišiel čas myslieť viac na seba. Prajem vám, aby ste našli nové výzvy, nové zážitky, nové priateľstvá, všetko čo vám dodá nadšenie, entuziazmus a vášeň žiť svoj život naplno.

Šťastný nový rok a reštartnite sa s nami

[pl_button type=“important“ link=“http://www.restartnisa.sk/restart-program/“]JARNÝ REŠTART PRÁVE ZAČÍNA[/pl_button]

Peter

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 324