Kempovacia avantúra v kempe Modrá Farma

Kemp Modrá Farma sa stalo našim domovom na 5 noci a pokračovaním našej kempovacej aventúry.

Čí už máte karavan, alebo auto a stan, alebo len stan bez auta, alebo vôbec nič 😀😀 v kempe si prídete na svoje. Ponúka možnosti ubytovania v krásnych rurálnych domčekoch, ale aj miesto pre kemperov na naozaj veľkých parcelách. My, ako kemperi nováčikovia sme v deň príchodu za veľkého dažďa s vidinou veľkých horúčav zaparkovali pod obrovskou lipou. Však nech máme tieň, keď už leto zúri.

Kempovacia avantúra v kempe Modrá Farma
Bývanie v kempe Modrá Farma

Ľahký život kempera

Ráno sa zobudíme uprostred včelieho úľa a obrovským mraveniskom s mega veľkými mravcami 🤦‍♀️ jasné, krásna kvitnúca lipa. No v daždi nás to nenapadlo 🤣 ale nevadí. Žili sme v symbióze celých 7 dní.

Ráno na farme prebiehalo kŕmenie zveri, ktorého sa deťúrence mohli zúčastniť a tak sme dali ovečkám piť z fľaše, sliepkam hodili zrno, zajačikom tiež dáku šmakocinku, vypustili morky, kozičkám zakývali len spoza plota, lebo koza rohatá mala zálusk na všetkých návštevníkov, potľapkali prasiatka po zadku a deň sa mohol začať. Deťom sa to veľmi rátalo. Nám sa zase rátali domáce vajíčka, domáce kozie mlieko a kozí jogurt v ponuke 😁 mňam.

Ovečky sa spolu so sliepkami a morkami pohybovali medzi stanmi a Vilko s radosťou na každé jedno zvieratko zhukol BEEEEEEE. Až dokiaľ ho beeee nezvalila hlavou k zemi 🤣🤣

Farma pod čerešňou

Z kempu sa môžete bajkom vybrať na rôzne smery. My sme sa vybrali na Farmu pod čerešňou, ktorá ponúka úžasné ovčie dobroty od čerstvého syru až po ten zrejúci, kefír, žinčica, jogurty, syrové oplátky a kváskový chlebík ich výroby. MŇAM, ODPORÚČAM.

Kuchyňa kempera v kempe Modrá Farma
Kuchyňa kempera

Gavurky

Ďalší deň sme sa vybrali na Gavurky do starého dubového hája, dať si krátku prechádzku a potom na Sekier, kde prebiehal letný festival plný domácich dobrôt a krásnych hand made produktov a bohatým programom nie len pre deti ale aj dospelých. Vyrobili sme si napríklad krásne barefoot sandáliky, čelenku z recyklovaného materiálu, zúčastnili sme sa cigánskych tancov, ako aj bubnovania na lúke, ale hlavne, mali sme nádherný program s našou Kratuškou a jej 3 krásnymi detičkami.

Krásny týždeň za nami a z jeho energie snáď prežijeme najbližší týždeň v BA 🤣🤣

#camplifestyle #modrafarma #kempujemesdetmi #campingwithkids #naturelifestyle

Pošli ďalej
Príbeh jednej rakoviny
Príbeh jednej rakoviny

Učíme sa žiť plnohodnotne s chorobou. Všade dobre, vonku v prírode najlepšie. Kempujeme, turistikujeme a užívame si život a ratolesti naplno.

Articles: 1