Čo o nás napísali účastníci programu:

Peťko chcem Ti poďakovať za to, že si ma usmernil a urobil si mi prehľad a systém ako mám pri zníženi svojej hmotnosti pokračovať. Veľa krát som skúšal rôzne diéty, nakupoval rôzne vysokoúčiné preparáty a tabletky a vždy krátkodobý efekt a potom zlý koniec. Po týchto skúsenostiach zostane človek pasívny a znechutený a váha zostáva. Je asi pre mňa šťastím, že som Ťa na Sardínii na cyklodovolenke stretol, nepoznal som Ťa ale pozorne načúval a obdivoval som Tvoje odhodlanie a čím si musel prejsť aby si tiež zistil, kde sú hodnoty nášho zdravia a života. To, že si zmenou životného štýlu, zmenou pohľadu sám na seba znížil svoju hmotnosť zo 136 kg na 90 kg, som si hovoril klobúk dole. Ale hneď som si to premieňal sám na seba, ako na to? Preto som stále sondoval ako,ako,ako. Ďakujem Ti za rady ktoré si mi dal a ktoré mi pomohli cca za 3 mesiace znížiť moju váhu zo 114 na 102 kg. Musím povedať nehladujem, nedržím dietu, neberiem žiadne tabletky na schudnutie, ale sa snažím stravovať podľa Tvojich rád a samozrejme pohyb, bicykel, plávanie, chôdza. Týmto chcem pripomenúť, že veľa ludí chce schudnúť, snažia sa, nejde to, ale z mojich skúsenosti si myslím, že je to hlavne preto, že nevedia, ako na to. ( VEDOMOSTI ) Ja mám 58 rokov a asi od roka 1985 som nemal nikdy pod 100 kg, ale myslím že pri dodržaní Tvojich rád, to dosiahnem. Prajem ti veľa zdravia a samozrejme ďaľšej spolupráce a pridávam VEĽKÉ ĎAKUJEM! K. L. Hradište

Ladislav K

Petrove metódy sú chvíľami ťažšie stráviteľné, nemôžem však inak, posúva ma. Vyprovokoval ma do tej miery, že prehra s ním je neakceptovateľná. Dávam súhlas na zverejnenie.

Valeria

Nikdy predtým by som neveril, aký je to rozdiel v kvalite života mať o 14 kg menej. Omladol som, jem oveľa menej, pravidelne sa hýbem, oprášil som korčule, cítim sa skvelo, okolo mňa sa veľa zmenilo. Vďaka Peter, že si ma potiahol.

Peter S

Do programu som sa zapojila po schudnutí 10 kg a telo si zrazu povedalo, že ani o krok ďalej. Momentálne som v režime postupného „znovunaskočenia“ do procesu chudnutia. Moje výsledky ešte nie sú také, aké by som si priala (a guru Petere očakáva), pretože zápasím hlavne so sebadisciplínou. Viem však určite, že tento program mi nesmierne pomohol. Čo oceňujem?:
– perfektné a inšpirujúce články,
– osobný Petrov prístup, ktorý mi nedá pokoj … a pekne mi občas lezie na nervy,
– iniciátora Petra, ktorý mi napriek mojim dotlčeným chorým kolenám ukázal, že bicykel môže byť priateľ,
– Petrove povzbudenia, ktoré ma inšpirujú, aby som to nevzdala a začala sa konečne venovať aj sebe, svojmu zdraviu a nakoniec aj svojej „vizáži“…
PS
Netvrdím, že nikdy „nezhreším“, ale konečne sa vďaka Petrovi pravidelne kontrolujem a verím, že do leta (konca júna) dám minimálne ďalších 10 dolu. Nielen telíčko, ale aj „egíčko“ nadobudne vyššie sebavedomie. Už sa teším. A potom – …. chlapci, traste sa 🙂

Vodník

Vždy keď som čítal podobné chvály a „ďakovačky“ na stránkach o chudnutí, tak som mal tendenciu ich v duchu spochybňovať…, „určite je to niekto z rodiny…, vymyslená osoba…, to mu koľko zaplatili, že napísal také ódy“ atď. Dnes to vidím inak, ale pre istotu to napíšem…, nie som z rodiny Peťa, nie som vymyslená osoba a nikto mi za tieto slova nezaplatil. Peťo, ďakujem za to, čo si mi dovolil spraviť pre seba… a verím, že tak ako si pomohol mne, pomôžeš aj iným.

Roman K

Nikdy nie je neskoro,mám 57 rokov a celý život bojujem s nadváhou.Náhodou som našla tento program a zapojila som sa doňho.Mám operovanú chrbticu,vymenenú platničku,koksatrozu 2 stupna,osteroprozu a ešte veľa ďalších diagnoz ako všetci ľudia v mojom veku a napriek tomu chcem zdravo žiť,inak som cukrárka a viete si teraz predstaviť piecť a neochutnať čo pečiete? Ale zvládam to a dodržiavam program. Začínala som s váhou 84kg a po mesiaci mám 76kg!! a ešte ubudli mi centimetre na páse, bokoch, potrebujem ešte schudnúť a toto je moja inšpirácia. Používam chôdzu s palicami, veľa chodím do prírody a už si neviem predstaviť deň bez prechádzky poobede aj večer. Chce to len pevné odhodlanie, skúste to ako ja.

Ina

BMI kalkulačiek a podobných volovín som už registrovala na nete stovky. Ten osobný atack v reštarte je ale niečo úplne iné. Je to osobné a na mňa to funguje. Víkendové výzvy ma posúvajú. Vďaka. Pokračujem.

Tana M

Dobrý deň, Peter, som úplne nadšená zmenami, ktoré každý týždeň pozorujem. Neskutočne sa mi páčia víkendové výzvy a tiež ma potešilo, keď som dnes skoro ráno čítala úlohu do vianočných sviatkov. Fakt je vidieť, že to nie je len o niekom, kto sa špecializuje na správnu výživu alebo šport, ale o niekom, kto si prešiel všetkými nástrahami pri chudnutí… Veľa poradcov sú ľudia, ktorí boli vždy štíhli, športujú a nemajú ani páru, aké to je,  keď sa váha ani nepohne, alebo zastaví po úspešnom schudnutí nejakých kilogramov.

Eva V

Ako priamy účastník tohoto “zájazdu” jednoznačne odporúčam. Sú tisíce takýchto akcií. Všade tvrdia, že základ je v hlave. Jednoznačne, niet pochýb a práve tu mi tu hlavu reštartovali a ako sa povie nakopli ma. Namotajú Vás tak, že ani nezbadáte. Nie všetko, čo sa má, dodržujem na 100%, ale keď celý život nejete zeleninu ani ovocie, pitný režim na bode 0, nedá sa to zmeniť šibnutím čarovného prútika, ale zmeny sa dejú. Ja, ktorá som 20 rokov nesedela na bicykli, vyfajčím 30 cigariet denne, cestujem MHD 1 hod. tam, 1 hod. naspäť, aby som mohla sadnúť na hodinku na bicykel, za každého počasia. Keď sa dá z roboty chodím pešo. Nik ma do toho nenúti, nikto mi nič neprikazuje, jednoducho mi to robí radosť. Sme tu jedna veľká rodina, kde sa na Vás nikto nepozerá, čo máte oblečené, akú máte postavu. Môžete to robiť aj sami, ale podľa seba viem, že to nemá dlhé trvanie, výhovorky vždy fungujú. Je dobré, keď Vás má kto potiahnuť, postrčiť, vyhecovať, keď to nejde. A to náš “guru” vie. Takže, ak chcete niečo pre svoje zdravie spraviť neváhajte. Ja som už začala.

Nona


 

Zdieľať