Ukáž nám neobjavené zákutie v tvojom chotári

Cez Veľkú noc sme čelili vďaka koronavírusu vážnym turistickým obmedzeniam. Na výlet bolo možné ísť iba v rámci okresu. Vyzvali sme vás preto, aby ste nám ukázali najkrajšie skryté zákutia vo vašom okolí. A ako to dopadlo?

Reštart, 7 kopcov 3 jazerá
Kardionaprávníci

/ 3 tričká 7 kopcov 3 jazerá

[envira-gallery id=“25330″]

Strom túlame sa Slovenskom

/ 1 tričko 7 kopcov, 1 tričko Strom

Do galérie tu >

Prišlo nám množstvo krásnych fotiek. Ďakujeme.

Toto nebola žiadna oficiálna fotosúťaž. Cieľom bolo, aby sme trošku pohli zadkom a objavili pekné zákutia vo svojom okolí. O tie tričká snáď ani nejde. A tak treba aj k fotkám pristupovať. Nehodnotíme technickú kvalitu, ani kompozíciu. Skôr výber opusteného pekného miesta a atmosféru. Prihliadame aj na aktívnu účasť vo výzvach.

Tričká posielame Zuzke Behúlovej, Marošovi Glevaňákovi a Mirovi Závackému. Môžete si ich vyzdvihnúť v Bratislave, alebo vám ich donesieme pri najbližšom stretku alebo výstupe.

Cenu sme chceli dať pôvodne aj Peťovi Baráthovi, tiež by si zaslúžil, ale ten už tričko má. Oceníme ho inak. 🙂

K téme „Ukáž nám svoje tajné miesto na svete“ sa ešte vrátime v samostatnej výzve.

Ak máte pocit, že sme na nejaké pekné miesto/ fotku zabudli, nejakého autora opomenuli, kľudne nám napíšte na email [email protected] (maximálne dve mená do predmetu mailu) neposielajte prosím fotky.

Nabehnutím na fotku by sa vám malo zjaviť možno skomolené ale snáď čitateľné meno účastníka. 🙂 Fakt sme sa snažili. Ak ste sa tam nenašli a poslali ste fotku dajte nám vedieť, radi vás doplníme. Od každého sme chceli vybrať iba jednu, netrúfame si tvrdiť že tú najkrajšiu.  Možno to bude aj pomalé. Doporučujem preto preštúrať pri svojom adeptovi všetky jeho fotky v skupine. Sem by sa to nezmestilo. 🙂

Hurá na ďalšie víkendy, hory a kopce.

Toto leto bude o horách a o Slovensku.  A leto je pred nami.

A ďakujeme za krásne fotky a že ste sa zapojili

7 kopcov 3 jazerá 2024

ZSSK RESTART CHALLENGE

7 kopcov 3 jazerá 2024

Pozri si ciele 9. ročníka turistickej výzvy. Výhodné rodinné štartovné.

Pošli ďalej
Petere Hiker
Petere Hiker

Cestovanie hiking. Reportáže, hiking, turistika, hory, Alpy a cestovateľské zážitky restartnisa. Sleduj náš instagram a zapoj sa do FB skupiny Cestovanie hiking. Tipy na aktívnu dovolenku.

Articles: 25