Strom galéria neobjavených zákutí

Cez Veľkú noc sme čelili vďaka koronavírusu vážnym turistickým obmedzeniam. Na výlet bolo možné ísť iba v rámci okresu. Vyzvali sme vás preto, aby ste nám ukázali najkrajšie skryté zákutia vo vašom okolí. A ako to dopadlo?

  • tričko Strom získava Lucia Bačová
  • tričko 7 kopcov 3 jazerá získava Daniela Sochorová

Za reštarťákov dodáme tričko 7 kopcov 3 jazerá Mišovi Matušíkovi ,ktorý ho osobne pri nejakej príležitosti alebo spoločnom evente výherkyni predá. 🙂

Strom – túlame sa Slovenskom

/ 1 tričko 7 kopcov, 1 tričko Strom

[envira-gallery id=“25383″]

Reštart, 7 kopcov 3 jazerá
Kardionápravník

/ 3 tričká 7 kopcov 3 jazerá

Do galérie tu >

Sľúbené tričko dostanú adepti, ktorí nám zaslali najkrajšie miesto. Podotýkam, že toto nieje žiadna oficiálna fotosúťaž. Cieľom bolo aby sme trošku pohli zadkom a objavili pekné zákutia vo svojom okolí. O tie tričká snáď ani nejde. A tak treba aj k fotkám pristupovať. Nehodnotíme technickú kvalitu, ani kompozíciu. Skôr výber opusteného pekného miesta a atmosféru.

Nabehnutím na fotku by sa vám malo zjaviť skomolené ale čitateľné meno účastníka:-). Fakt sme sa snažili. Ak ste sa tam nenašli a poslali ste fotku dajte nám vedieť doplníme vás. Snažili sme sa vybrať od každého iba jednu, netrúfame si tvrdiť že tú najkrajšiu.  Doporučujem preto preštúrať pri svojom adeptovi všetky jeho fotky v skupine. Sem by sa to nezmestilo. 🙂

Hurá na ďalšie víkendy, hory a kopce.

Toto leto bude o horách a o Slovensku.  A leto je pred nami.

7 kopcov 3 jazerá 2024

ZSSK RESTART CHALLENGE

7 kopcov 3 jazerá 2024

Pozri si ciele 9. ročníka turistickej výzvy. Výhodné rodinné štartovné.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 318