Outdoorkemp predstavuje značku Ternua

Ternua je značka, ktorá oblieka dobrodruhov, ktorí majú v sebe ducha prírody. Ľudí, ktorí hľadajú energiu v prírode aj vďaka vysoko výkonným technickým odevom, ktoré Ternua prináša v jedinečnom dizajne. Ternua je značka, ktorá chráni planétu aj ľudí a prepája to symbolom, ktorý predstavuje vzťah medzi oboma.

Ternua nepredáva iba oblečenie … Predáva myšlienku toho, prečo toto oblečenie nosiť.

vrátiť planéte to, čo nám dala, rešpektujúc prírodu a ľudí bez toho, aby sme zničili ich podstatu.

Ternua je značkou pre tých, ktorí trávia čas v prírode, cestujú, vyhľadávajú a nájdu … pre tých, ktorí sa spájajú s prírodou a vysielajú signál k ostatným na ochranu prírody.

Toto posolstvo sa nesie naprieč všetkými výrobnými i marketingovými procesmi, kvalitou produktov, inováciami, ktoré firme umožňujú vyvinúť pokročilejšie a udržateľnejšie riešenia, ktoré hľadia do budúcnosti. Každý z našich krokov musí byť v súlade s podstatou značky Ternua. Kompletnú kolekciu Ternua na Slovensku nájdete teraz na predajni a v e-shope Outdoorkemp.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2020

5. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
Propozície

Rozhýbte sa s nami

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020 ZSSK restart challenge Toto leto bude o Slovensku. O turistike, cyklistike, výletoch a o horách. Zapojte sa do jubilejného 5. ročníka turistickej výzvy. 

VIAC »
Jesenna nakladacka

Kardionápravník 2020

Jesenná nakladačka Nalož si cez jeseň koľko unesieš, aby sme si v decembri s chuťou mohli dať krémeš a makovník 🙂 Pridaj km POHYB Beh, chôdza, nw a

VIAC »
Ďalšie články autora

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *