Outdoorkemp predstavuje značku Ternua

Ternua je značka, ktorá oblieka dobrodruhov, ktorí majú v sebe ducha prírody. Ľudí, ktorí hľadajú energiu v prírode aj vďaka vysoko výkonným technickým odevom, ktoré Ternua prináša v jedinečnom dizajne. Ternua je značka, ktorá chráni planétu aj ľudí a prepája to symbolom, ktorý predstavuje vzťah medzi oboma.

Ternua nepredáva iba oblečenie … Predáva myšlienku toho, prečo toto oblečenie nosiť.

vrátiť planéte to, čo nám dala, rešpektujúc prírodu a ľudí bez toho, aby sme zničili ich podstatu.

Ternua je značkou pre tých, ktorí trávia čas v prírode, cestujú, vyhľadávajú a nájdu … pre tých, ktorí sa spájajú s prírodou a vysielajú signál k ostatným na ochranu prírody.

Toto posolstvo sa nesie naprieč všetkými výrobnými i marketingovými procesmi, kvalitou produktov, inováciami, ktoré firme umožňujú vyvinúť pokročilejšie a udržateľnejšie riešenia, ktoré hľadia do budúcnosti. Každý z našich krokov musí byť v súlade s podstatou značky Ternua. Kompletnú kolekciu Ternua na Slovensku nájdete teraz na predajni a v e-shope Outdoorkemp.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2021

Zverejnili sme ciele pre 6. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
CIELE

Rozhýbte sa s nami

Kardionápravník 2021 Zimná Séria

Kardionápravník 2021

Kardio nápravník 2021 ŠTartujeme zimnou sériou Jubilejný 5. ročník výzvy Kardionápravník práve štartuje Zimnou sériou. Po svojich, na lyžiach alebo na bicykli. Dáme opäť cez zimu obvod zemegule?

VIAC »
7 kopcov 3 jazerá 2021 propozície

7 kopcov 3 jazerá 2021

7 kopcov 3 jazerá 2021 ZSSK restart challenge 7 kopcov 3 jazerá je celoročná turistická výzva pre turistov, cykloturistov a rodiny s deťmi. Každý rok vyhlasujeme 10 turistických

VIAC »
Ďalšie články autora

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.