O nás

Sme neziskové občianske združenie Reštartnisa, o.z.

Našim hlavným cieľom je motivovať ľudí k osobnej aktivite, športu a zdravšiemu životnému štýlu. Máme vlastný autorský blog s množstvom prispievateľov. Organizujeme vlastné akcie, eventy a výzvy, ktorých sa pravidelne zúčastňujú stovky i tisíce účastníkov.

Máme dobré referencie. Spolupracujeme s odborníkmi. Spolupracujeme s významnými partnermi i odbornými garantmi  (ZSSK, Google, Magna Energia, Adidas Outlet, Husky, Procycling, MTbiker, Život bez závislostí, Nádej…)

Viac o našich projektoch

Blog Reštartnisa

Nie si spokojný so svojim životom? Zmeň to.
Na všetky boľačky sveta vrátane gaučovania predpisujeme aktivitu a endorfíny.
Nakazíme ťa dobrou náladou, pohybom a zdravým životným štýlom,…

Zopár „headlinov“, ktoré najlepšie charakterizujú naše smerovanie. Pôvodný program REŠTART zameraný na pohyb a zdravú životosprávu sa v priebehu 5 rokov existencie vykreoval do samostatného sociálneho média REŠTARTNI SA, ktorého hlavným poslaním je cez neprofesionálny (hobby) šport, zdravie, životosprávu, turistiku, zážitky, cestovanie a aktívny životný štýl zlepšiť kvalitu života ľudí.

Špeciálnu pozornosť venujeme rodinám s deťmi, manažérom so sedavým a stresovým zamestnaním i ľuďom po vrchole aktívnej kariéry.

Denne prinášame informácie, osobné výzvy, motivačné články, reportáže, rozhovory. Organizujeme množstvo eventov a podujatí.

Publikum Reštartnisa je veľmi cielené. Šport, beh, nw, turistika, cyklistika, hory, príroda, zážitky, deti, zdravý a aktívny životný štýl. Žiadna politika, náboženstvo, skryté komerčné ponuky, smotánka ani bulvár.

Publikum sa pritom každoročne zdvojnásobuje. K decembru 2018 sme dosiahli priemernú dennú sledovanosť 1175 návštev, čo znamená viac ako 430 000 návštev ročne a návštevnosť stále rastie.

Viac na Marketingové informácie

7 kopcov 3 jazerá

7 kopcov, 3 jazerá je celoročná výzva pre milovníkov Slovenska, prírody, turistiky, cykloturistiky a aktívneho pohybu. Našim cieľom je dostať ľudí z gaučov a spred televízora do prírody. Naštartovať ich na zdravší životný štýl, zážitky a aktívny pohyb v prírode. Každý rok vyhlasujeme 10 cieľov, 10 neobjavených kútov Slovenska a blízkeho okolia, ktoré účastníci v priebehu roka zdolávajú sami alebo v skupinách.

Tento rok štartujeme už 4. ročník. V minulom ročníku sa do výzvy zapojilo 1483 aktívnych účastníkov, z toho viac ako 200 rodín s malými deťmi. Ich počet každoročne významne rastie. Máme vysokú mieru lojality postavenú na osobných doporučeniach samotných účastníkov. Vyše 90% tých, ktorí sa aktívne zapoja pokračuje aj v následnom ročníku.

Okrem medailí, pohárov, diplomov a hodnotných cien každoročne vydávame aj 36 stranovú tlačenú fotopublikáciu Bedeker so zdolávania cieľov v náklade 2000 ks. (radi zašleme na vyžiadanie)

Elektronický náhľad Bedekrov:

Pozri:

Kardionápravník

Beháš? Chodíš? Bežkuješ? Plávaš? Bicykluješ? Zdolaj s nami aspoň 400 km a reštartnisa s nami. Výkonnostná výzva motivujúca aktívnych ľudí k športu cez zdravú životosprávu a riadený kardio tréning. Podaj lepší výkon. Hecni sa. Už sa nám podarilo za 3 mesiac zdolať viac ako 3x obvod zemegule. 167 000 km.

Prečo s nami spolupracovať

  • Máme unikátnu cieľovú skupinu orientujúcu sa na šport, cyklistiku, turistiku, výkon a aktívny životný štýl.
  • Orientujeme sa na hobby šport a širokú verejnosť.
  • Nás blog dosahuje každoročne temer pol milióna návštev.
  • Na našom blogu nieje okrem partnerov žiadna skrytá ani iná komerčná reklama. Klientelou sme hodnotení ako veľmi vierohodní.
  • Sme flexibilní. S našimi partnermi spolupracujeme formou PR, článkov, doporučení a eventov na širení čo najlepšieho goodwill a ich dobrého mena.
  • Sme lojálni a dodržujeme svoje sľuby.
Zdieľať