reštartnisa.sk – sledovanosť portálu

 • Priemerná denná návštevnosť restartnisa.sk za rok 2022 bola 2702 návštev. Priama sledovanosť spolu s AMP mobilnou platformou dosiahla v minulom roku temer milión návštev. – metrika GA
 • FB stránka REŠTARTNISA má 5776/5865 like/follow aktívnych fanúšikov. Tri ďalšie podskupiny ďalších 7319 účastníkov. 
 • Počet ľudí zapojených do výzvy 7 kopcov, 3 jazerá 2022: 1576 účastníkov (viac ako tretina v skupinách alebo rodiny s deťmi)
 • Počet účastníkov zapojených aspoň raz do niektorej z výziev (Kardionápravník, Plank, Zhadzovačka, Reštart) je 1126.
 • Server má tiež vlastné kanály na sieťach: FB, Instagram, Pinterest aj YouTube.
  – FB 7kopcov 3jazerá 2483 fol.
  – FB Čarovné Slovensko 5731 fol.
  – FB kardionápravník 785 fol.
  – Instagram Restartnisa 997 fol.
 • Disponujeme živou e-mailovou databázou 5.843 adries.
 • Máme vlastnú bezplatnú aplikáciu pre iOS

Sledovanosť portálu Reštartnisa (návštevy mesiace a dni / metrika wp) k 10.1.2023

Statistika január 2023

[lightweight-accordion title=“Naše ciele“ title_tag=“h3″]

Nezisková organizácia Reštartnisa, o.z. vznikla v roku 2015. Organizujeme turistické, cyklistické výzvy a zážitkové športové podujatia v spolupráci s vybratými partnermi a organizáciami cestovného ruchu. Nosným médiom je stránka RESTARTNISA. Vytvárame vlastný redakčný obsah: autorské články, foto a video so zameraním na hobby a rodinné outdoor športy (najmä turistiku a cyklistiku), aktívny životný štýl a spoznávanie Slovenska. Aktivity rozširujeme postupne aj na vybrané regióny Čiech.

Reštartnisa

Vytvárame vlastný autorský obsah. Redakcia disponuje viac ako 1000 autorskými článkami s množstvom foto a video materiálu vlastnej produkcie. Blog je podporený komunikáciou cez sociálne siete vo vyše 100 FB skupinách a Instagrame, aj vlastným youtube kanálom. Server sa neorientuje na voľnopredajnú banerovú reklamu. Uprednostňujeme natívnu reklamu, budovanie goodwill značky partnera a PR články, výhradne na partnerskej báze. Zdroje sami vytvárame.

7 kopcov 3 jazerá

“Poď s nami na hory. Zdolaj s nami 10 cieľov.” Turistická výzva pre cyklistov, turistov a rodiny s deťmi vstupuje v roku 2021 už do 6. ročníka. Počas tohto obdobia sa jej zúčastnili tisícky účastníkov, mnohí absolvovali všetky ročníky. Spolupracujeme s KST, MTbiker aj destinačným manažmentom jednotlivých regiónov. Sme federalisti. Každoročne je jeden z cieľov z Českej republiky. (tento rok výnimka kvôli korone) Viac tu

Kardionápravník

“V teniskách alebo na bicykli. Zdolaj s nami obvod zemegule.” Dávame ľudí do pohybu. Motivujeme ich hýbať sa (Beh, cyklistika, nw, turistika, otužovanie) V bežeckej a cyklistickej výzve stovky účastníkov zdolali ten obvod už nespočetne krát. Viac tu

Čarovné Slovensko

Spoznaj krásy Slovenska. Súťaž s VKU a KST o spoznávaní krás Slovenska inšpiruje ľudí k objavovaniu nepoznaných krás regiónov. Objavujeme najmä menej známe lokality. Viac tu

Vedieme široké masy k prírode, horám a rozvoju pohybových aktivít, najmä outdoor športov na hobby a rodinnej úrovni. Turistika, cyklistika, hory a príroda.

Sme na trhu od roku 2013 a stále rastieme. Našu činnosť sme v roku 2015 pretransformovali do činnosti neziskovej organizácie. Podporte nás a vrátime vám to.

[/lightweight-accordion]

[lightweight-accordion title=“Ako nás podporiť“ title_tag=“h3″]Sme nezisková organizácia. Oceníme:

 • Finančnú podporu
  na chod a kvalitnú prácu redakčného tímu, it podporu na technologický rozvoj serverov a blogu a na partnerské marketingové aktivity.
 • Ceny do výziev, eventov a podujatí
 • Mediálnu a technologickú pomoc pre aktivity serveru a zvýšenie návštevnosti, na zlukratívnenie organizácie eventov a súťaží, pre výkonnejší online výkon

[/lightweight-accordion]

[lightweight-accordion title=“Ako vieme podporiť vás“ title_tag=“h3″]Banerová reklama

 • logo partnera
 • reklamné banery vo vybratých sekciách blogu

Natívna reklama

Pre našich partnerov vytvárame priestor pre dlhodobý rozvoj značky a produktu formou vlastných redakčných článkov, testov a reportáží, ktoré môžu byť po dohode následne využité aj na vlastných serveroch partnera. Natívna reklama je neobťažujúca, dobre vnímaná a považujeme ju v dnešnej dobe za najsilnejší nástroj budovania značky a dobrého mena. Máme referencie aj skúsenosti.

PR články

Po dohode s redakciou umožňujeme partnerom aj publikovanie vlastných PR článkov (s výhradou schválenia obsahu) a ich následné šírenie na blogu Reštartnisa.sk aj s podporu na sociálnych sieťach celej skupiny.

Benefitné programy

Zvýhodnené ponuky pre návštevníkov serveru, spotrebiteľské súťaže a ceny pre účastníkov výziev a akcií významne podporujú známosť značky a budujú jej dobré meno. Server mal v roku 2020 návštevnosť (priamo a AMP technológie) temer milión návštev.

SEO podpora

U dlhodobých partnerov pomáhame aj s budovaním SEO cez spätné linky, odkazy a kľúčové slová umiestenné priamo na našich serveroch.

Firemné eventy

Pre našich partnerov pomáhame aj dokumentovať, publikovať, organizovať a spoluvytvárať firemné a zákaznícke akcie i tímbildingy.

Podpora online predaja

Máme bohaté skúsenosti v online marketingu a radi vám ich ponúkneme

Pre partnerov s významným synergickým potenciálom (rovnaká cieľová skupina, vzájomná výhodnosť) radi pripravíme špeciálne podmienky na mieru.

S partnermi zvyčajne pracujeme exkluzívne. Tzn. osobitný komunikačný plán a vylúčenie konkurencie.[/lightweight-accordion]

[lightweight-accordion title=“Možnosti reklamy“ title_tag=“h3″]Top baner sekcie

 • Grafický responzívny top baner s preklikom na vrchu každej sekcie v blogu
 • Zobrazuje sa vždy exkluzívne iba jeden partner
 • landscape rozmer 1200 x 300 px s responzívnou a amp variantou
 • Cena: 49€/ mesiac a sekcia
 • Dominantný formát pre zásah vybratej sekcie (kategória, tag, region, demografia)

Sidebar baner

 • umiestnený v každom článku zvolenej sekcie
 • veľkosť 300 x 500 px
 • Cena: od 29€ / mesiac a sekcia
 • Výroba banerov s grafikou: 19€ (baner, webstory, príbeh)

Natívna reklama a PR

 • Zverejnenie PR článku na blogu REŠTARTNISA
 • výroba natívneho článku formou reportáže, predstavenia, testu alebo rozhovoru,… 99€ + výr. a cestovné náklady
 • dodaný PR článok na blogu + siete (FB, Instagram) … 99€ + 19€
 • plus boost na G-ADS, FB, IG v dohodnutej cene (podľa úspešnosti článku a interakcií)
 • Pozn.: vyhradzujeme si právo odmietnuť zverejnenie, pokiaľ je článok v rozpore so zvolenou témou / sekciou)

PR články a natívna reklama sú oveľa účinnejšie ako banerová reklama. Nie sú vnímané ako otravné reklama ale ako obsah. Majú vlastnú SEO optimalizáciu a poskytujú tiež možnosť spätnej väzby cez diskusie a následné sharovanie na sieťach. Na blogu sú bez časového obmedzenia.

Pre dlhodobých partnerov pripravujeme dlhodobý komunikačný plán na mieru

Garantujeme autorský prístup a exkluzivitu. Komerčné reklamy tretích strán do systému vôbec nepúšťame.[/lightweight-accordion]

Vývoj priemernej dennej návštevnosti v rokoch

Vybraté parametre z google analytics:

graf2

Veková skladba návštevníkov

zaujmy

Zdieľať