Medailobranie 2. ročníka 7 kopcov, 3 jazerá 2017

Virtuálne medailobranie 7 kopcov 3 jazerá 2020

Milí priatelia

5. ročník 7 kopcov 3 jazerá 2020 je pomaly za nami. Spomínam, ako sme sa po prvýkrát stretli v roku 2016 a 2017. Vtedy ešte v priestoroch Outdoorkempu v Bory Mall. O rok neskôr sme sa tam už nezmestili a začala tradícia našich Mikulášskych medailobraní na Železnej Studničke v Bratislave.

Tento rok bude medailobranie vďaka Covidu iné

Prvý krát sa nemáme možnosť v tak masovom meradle stretnúť. Okrem pravidelného guláša (nie vždy sa ušlo každému :-)) a punču sme sa vždy po roku stretli, pobratali a spoznali sa navzájom. Priznám najviac mi bude chýbať to vešanie medailí na krk. Vaše tváre, usmevy a slová podpory boli pre nás vždy povzbudením do prípravy nasledujúceho ročníka. Teraz to budeme musieť zvládnuť virtuálne, ale všetko beží ako má.

Zaevidujte si prosím do 30.11. dosiahnuté ciele

Nezabudnite, že vďaka Covid obmedzeniam si môžete uplatniť až 2 ciele vo Vašom okolí namiesto tých, ktoré ste kvôli obmedzeniam nestihli. Stačí ich vo FB skupine zdokumentovať.

Virtuálne medailobranie prebehne tentokrát online

V tomto roku sa vás zapojilo neuveriteľné množstvo 1783 účastníkov. Zlosovanie vecných cien a výhier prebehne ihneď po uzavretí výsledkov v pondelok 7. 12. 2020 podvečer. Losovať ceny budú ako každý rok deti účastníkov z Bratislavy (zas tí Blaváci 🙂 v obmedzenom počte a bezpečne). Už v stredu 9. 12. 2020 nájdete výsledky, výhercov, ocenených i kompletné vyhodnotenie ročníka na webe.

Súčasne aj zverejníme ciele už 6. ročníka 7 kopcov 3 jazerá 2021. Veríme, že už budúci rok toto Covidové šialenstvo pominie a vrátime sa do normálneho režimu.

Ako sa dostanete k cenám?

Diplomy, knižky, medaily, poháre i ceny pre vás uchovávame 6 mesiacov po termíne medailobrania.

Môžete si ich:

  • vyzdvihnúť po predchádzajúcej dohode osobne v Bratislave, ak nás včas dopredu informujete. (infopanel)
  • pre tých vzdialenejších sa budeme snažiť osloviť našich kamarátov v Žiline, na Liptove, v Banskej Bystrici, v Rožňave a Prešove, či by nám nepomohli z redistribúciou v okolí. Kontakty zverejníme pri medailobraní.
  • Cenu vám môže prevziať aj poverený priateľ ak nám dáte echo.
  • Cenu vám vieme poslať aj poštou, pokiaľ si uhradíte poštovné a balné.

7kopcov tričko

Uprednostňujeme poslanie poštou a keďže vám chceme nahradiť poštovné, rozhodli sme sa ku každému balíku pribaliť vám bezplatne jedno tričko 7 kopcov 3 jazerá podľa vami zvolenej veľkosti.

V prípade, že si chcete nechať poslať výhry poštou vyplňte prosím formulár nižšie. V ňom uveďte adresu kam chcete ceny poslať a zoznam účastníkov (pre koho).

V balíku nájdete diplomy a medaile podľa propozícií pre účastníkov, knižný bulletin 7 kopcov 3 jazerá 2020, poháre a ocenenia pokiaľ ste vyhrali a tričko 7 kopcov 3 jazerá. K jednému balíku prislúcha jedno tričko podľa vami zvolenej veľkosti. Ihneď po prijatí poštovného na účet budeme vaše ceny expedovať.

V prípade, že si chcete poslať medaile a diplomy poštou vyplňte dotazník

Poštovné 5€ uhraďte prosím na číslo účtu: FIO banka SK0783300000002000981151.

Balík expedujeme po obdržaní platby. O expedícii vás budeme mailom informovať. Tričko nie je pre účastníkov nárokovateľné, slúži ako bolestné za poštovné. 🙂 Ak by ste chceli väčší počet tričiek, dopíšte do správy počet a veľkosti. Každé ďalšie tričko stojí pre účastníka výzvy +5€ (inak 9€) navyše. Vyhradzujeme si však právo ďalšie tričká dodať s krátkym opozdením (ak by sa minuli veľkosti a bola nutná dotlač)

7 kopcov 3 jazerá

7 kopcov 3 jazerá

ZSSK restart challenge. Po svojich alebo na bicykli. Odporúčané trasy turistickej a cykloturistickej výzvy 7 kopcov 3 jazerá. Sleduj náš instagram.

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.

Prejsť na začiatok

Pin It on Pinterest