Akcie: stretnime sa

Dajme si stretko. Porozprávajme sa. Možem sa niečo opýtať? Stretávam sa s tým príliš často, aby som si neuvedomoval význam osobných vzťahov a stretnutí. Komunita si lepšie rozumie, ak sa ľudia navzájom poznajú. Práve preto vznikla na stránkach úplne nová sekcia:

AKCIE

Nájdete ju pod blogom, v menu, aj v bočnej lište pri každom článku.

Akcie sú rozdelené do troch častí:

STRETKÁ

Kde sa najbližšie vidíme, kde sa môžeme stretnúť a pokecať si. Akcie, na ktoré ste všetci spravidla bezplatne vítaní. Organizátorom a zvolávateľom väčšiny stretiek som sám, preto kopírujú miesta, kde sa omentálne pohybujem. Ak máte záujem vytvoriť sieť stretnutí aj samostatne vo vašom regióne, dajte vedieť. Vytvorím vám prístup a môžete si ich organizovať aj sami.

VÍKENDOVÉ WORKSHOPY

Organizované pre účastníkov programu a členov OZ REŠTART. V prípade záujmu a voľnej kapacity radi privítame aj neregistrovaných návštevníkov s malým administratívnym prískočným. Spoznajme sa. 🙂

Po skúsenostiach z minulých workshopov sa nám najviac osvedčili pravidelné športovo zamerané stretká v atraktívnych regiónoch Čiech a Slovenska. Preto sme sa rozhodli tieto aktivity maximálne podporíť. Plánujeme do budúcnosti na každý mesiac zvolať aspoň jeden športovo víkend. Tieto workshopy budú mať všestrannejší charakter, spojený s dvoma a viac športami pre začiatočníkov i tých výkonnostnejších. Chceme aby boli finančne nenáročné, chceme ich spojiť s pekným prostredím, príjemným zážitkom a vzájomným spoznaním sa. Budeme radi ak sa zúčastníte.

KEMPY A SÚSTREDENIA

Akcie vyžadujúce vypísať už aj dovolenkový lístok, spravidla týždňovky i viac, vyžadujúce organizáciu, dopravu a zabezpečenie. Spravidla orientované na konkrétnu športovú a výkonnostnú aktivitu.

Ako postupovať? Skúste si to:

  1. Nezáväznú registráciu si môžete vyskúšať kliknutím na príslušnú akciu.
  2. Najjednoduchšie sa prihlásite cez svoje FB, TW, G+ konto (kliknite na ikonku pod bookingom), môžete sa však registrovať aj bez prihlásenia.
  3. Nejedná sa o záväzné objednávky, skôr nám ide o to, aby sme mali prehľad o tom, kto sa chce tej ktorej akcie zúčastniť.
  4. Vo všetkých 3 prípadoch majú pri prihlasovaní prednosť účastníci programu REŠTART a členovia OZ. Iba za úhradu základných nákladov.
  5. Neregistrovaných účastníkov, kamarátov a návštevníkov serveru tiež radi privítame s podmienkou voľných kapacít a úhrady štandardnej (plnej) ceny za akciu.

Prosím vás, aby ste si systém sami vyskúšali. Je stále v testovacej verzii. Tiež ocením, ak mi pošlete akékoľvek pripomienky, komentáre a otázky k funkčnosti. V budúcnosti budeme akcie organizovať výhradne cez tento systém. Ak máte akékoľvek otázky, spýtajte sa ma mailom.

Do zbúkovania priatelia 🙂

Príjemný týždeň

Pošli ďalej
Redakcia Reštartnisa
Redakcia Reštartnisa

Články z redakčného stola Reštartnisa, (poväčšine informačného charakteru) na ktorom sa zvyčajne podieľa aj viac členov redakčného tímu.

Articles: 77