Veľa šťastia a splnených cieľov v roku 2017.

Začať by sme mali ako každý rok. Predsavzatím, že dáme dole to, čo sme cez vianoce nabrali. Mne sa však tento rok cez vianoce naopak podarilo zhodiť. A tak mám pre vás jedno prianie. 

Prajem vám čím menej predsavzatí. 

Ak niečo chcete, jednoducho to spravte. 🙂

Skupina v kardio nápravníku zvládla za jeden mesiac temer 12000 km. Neuveriteľné, čistý sen, ako môžu ľudia na sebe máknuť, keď cítia podporu a motiváciu druhých. Verím, že aj vy ste sa zapojili. Stačila iba ochota začať.

Mali by sme na nový rok hovoriť o diétach. Ale načo. Internet bude zaručene ponúkať stovky zázračných diét, rád a doplnkov. Tloušťíci a ľudia so slabšou vôľou sú proste dobrý biznis. Radi za zázraky zaplatia. Keď som pred pár dňami na Železnej studničke bežal s kamarátom pod lanovkou preberali sme to. 

„Obmedz chlieb a múčne, vyraď sladkosti a jeden deň v týždni ostaň pôstne na vode a čajoch.“

Ak sa k tomu začneš pravidelne hýbať, nebudeš vedieť, čo je to nadváha. 

Ak by sme chceli byť sofistikovanejší, budeme navyše pravidelne piť vodu, vyhneme sa stresom, doprajeme si kvalitný spánok a zaradíme viac zeleniny a ovocia. A rozhýbeme sa. Áno, takto málo stačí v prípade, že máme dostatočne pevnú vôľu. Tak vám ešte raz prajem: 

Ak niečo chcete, jednoducho to spravte. Neklamte sa a nesnívajte o zázrakoch. Je to len o pevnej vôli a výhovorkách.

Prežite aktívny týždeň.

A o tých sladkostiach, tú poznáte. 🙂

[pt_view id=“b631d8cda4″]

Pošli ďalej
Petere
Petere

Nadšený biker a bloger, ktorý sa dá bláznivo nahovoriť na akúkoľvek výzvu. Jazdí s radosťou, pre dobrodružstvo, zážitky a endorfín. Jazdí cestu i horu, nie je mu cudzí ani e-bajk. Zakladateľ združenia a blogu Reštartnisa. Reportáže, hiking, turistika, hory, Alpy a cestovateľské zážitky. Sleduj náš instagram aj twitter.

Articles: 52