Hľadáme redaktora

Kto sme

Reštartni sa, o.z. je nezisková organizácia, ktorá pomáha ľuďom pohybom, športom a zmenou životosprávy zlepšiť kvalitu života. Budujeme blog o aktívnom a zdravom životnom štýle. Predpisujeme endorfíny, pohyb a pozitívnu náladu. Zmenu stravy, životosprávy, výzvu a sebadisciplínu. Motivujeme ľudí žiť naplno, relaxovať a eliminovať stres. Denne nás navštevujú stovky ľudí, ktorí chcú začať športovať, hýbať sa a hľadajú nové výzvy.

Koho hľadáme

Budujeme nový, malý redakčný tím pre stránku Reštartnisa.

Hľadáme mladého dynamického študenta/-tku najlepšie žurnalistiky, alebo blogera, ktorý má k vyššie menovaným témam blízko. Ideálne, ak holduje športu (turistike, trekingu, behu a cyklistike), ale i zdravej výžive. Oceníme schopnosť nadchýňať, zaujímavo písať, tiež oceníme neortodoxné uchytenie tém, so zameraním na motiváciu ľudí k aktivite, pohybu, zdravej výžive a endorfínom.

Pozícia je dobrovoľnícka. Ponúkame ti však priestor pre vlastnú žurnalistickú / blogerskú sebarealizáciu pri autorskom písaní, tvorbe rozhovorov (možno i pred kamerou), reportáží a esejí na témy s pohybom a zdravím súvisiace, ktorú neskôr oceníš vo svojom portfóliu. V prípade, že sa osvedčíš, radi ti dáme ponuku na dlhodobú honorovanú spoluprácu v redakčnom tíme.

Radi tiež poskytneme priestor externým športových blogerom zo stredného a východného Slovenska s cieľom spropagovať domácu turistiku.

Sme ambiciózni a rastieme. Ak chceš mať podiel na našom príbehu, ozvi sa. Pošli nám nejaký vlastný zaujímavý článok, fotky, čo to o sebe, základné informácie a pokiaľ možno aj stručné zhrnutie, prečo si myslíš, že by si mohol/-hla byť pre Reštartnisa prínosom. Vzdelanie, pohlavie, ani vek nerozhoduje. Hľadáme skôr svieži prístup a invenciu.

Svoju ponuku pošli na [email protected]

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 321