Konečne doma

Poznáte tohto fešáka? Ivan Labic – jeden z víťazov prvého ročníka cyklistickej časti výzvy 7 kopcov, 3 jazerá, ako si preberá svoju cenu, bicykel Bianchi Kuma. Ešte doštelovať, naladiť, a možme frčať. Tento rok na víťaza čaká podobné delo. 

Dáte 2. ročník challengu 7 kopcov, 3 jazerá 2017 s nami? Okrem hodnotných cien vás čakajú perfektní ľudia a najmä krásne zážitky. Rodina platí iba jedno štartovné. Deti, seniori, ZŤP a partneri zdarma. Ak ste turistická skupina, športový klub a pod… opýtajte sa na zvýhodnené spoločné štartovné. Napíšte nám na [email protected]. Základné informácie máte, už len prihlásiť sa, obuť bežky/vibramy/skialpy, nasadnúť na bicykle a vidíme sa na Krížnej! Budeme radi, ak sa zúčastníte aj fotosúťaže a podelíte sa o svoje zážitky z túr fotografiami/ článkami alebo dobrými radami a odporúčaniami. 

[pl_section section=“elements“ id=“856826407″]

cover photo: Stanislav Ševčík, Matej Melicher, Richard Lehocký

[pt_view id=“fba99ba8mr“]

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 324