Mojich prvých jesenných 10 K

Niekto objavuje a cestuje, aby športoval. Niekto športuje, aby cestoval a objavoval. Ja v poslednom čase objavujem dokola to isté. Napríklad tento hnoj poznám dokonale. Každú barinu, dieru, … krásne prírodne smrdí. Behám okolo neho denne. Viem, nie je to žiaden Taj Mahal, Istanbul či Paríž. Ale keď bežím okolo, vždy mi je krásne. Tak som sa prebehol aj dnes.

Napriek “větru dešti” rozhodol som sa dnes zaťat do tohtoročnej jesennej bežeckej výzvy a sfúkol som celkom v pohode prvých jesenných 10 kilákov. Viem, čas nič moc, ale objem padol a v totálnej pohode. Navyše priemerná tepovka vraví, že som sa flákal, prenáramne šetril a mám ešte slušné rezervy. Tak hlavne tento post je pre moju spolubežkyňu Evu a tiež aj Nonu, aby sa prebrali z letného spánku, lebo začínam makať a bude ako nebolo. Ak včas nenaštartujete, hrozí, že na ČSOB sériách uvidíte len moju prdel. 🙂  Hor sa baby do toho.

 [sgpx gpx=”/user/public/gpx/prvych10k.gpx”]

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2021

Zverejnili sme ciele pre 6. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
CIELE

Rozhýbte sa s nami

Kardionápravník 2021 Zimná Séria

Kardionápravník 2021

Kardio nápravník 2021 ŠTartujeme zimnou sériou Jubilejný 5. ročník výzvy Kardionápravník práve štartuje Zimnou sériou. Po svojich, na lyžiach alebo na bicykli. Dáme opäť cez zimu obvod zemegule?

VIAC »
7 kopcov 3 jazerá 2021 propozície

7 kopcov 3 jazerá 2021

7 kopcov 3 jazerá 2021 ZSSK restart challenge 7 kopcov 3 jazerá je celoročná turistická výzva pre turistov, cykloturistov a rodiny s deťmi. Každý rok vyhlasujeme 10 turistických

VIAC »
Ďalšie články autora

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.