Mojich prvých jesenných 10 K

Niekto objavuje a cestuje, aby športoval. Niekto športuje, aby cestoval a objavoval. Ja v poslednom čase objavujem dokola to isté. Napríklad tento hnoj poznám dokonale. Každú barinu, dieru, … krásne prírodne smrdí. Behám okolo neho denne. Viem, nie je to žiaden Taj Mahal, Istanbul či Paríž. Ale keď bežím okolo, vždy mi je krásne. Tak som sa prebehol aj dnes.

Napriek „větru dešti“ rozhodol som sa dnes zaťat do tohtoročnej jesennej bežeckej výzvy a sfúkol som celkom v pohode prvých jesenných 10 kilákov. Viem, čas nič moc, ale objem padol a v totálnej pohode. Navyše priemerná tepovka vraví, že som sa flákal, prenáramne šetril a mám ešte slušné rezervy. Tak hlavne tento post je pre moju spolubežkyňu Evu a tiež aj Nonu, aby sa prebrali z letného spánku, lebo začínam makať a bude ako nebolo. Ak včas nenaštartujete, hrozí, že na ČSOB sériách uvidíte len moju prdel. 🙂  Hor sa baby do toho.

 [sgpx gpx=“/user/public/gpx/prvych10k.gpx“]

Kardionápravník

Kardionápravník 2024

Po svojich alebo na bicykli. Rozhýbeme ťa. Nakazíme ťa endorfínom, pohybom a zdravým životným štýlom.

Pošli ďalej
Petere
Petere

Nadšený biker a bloger, ktorý sa dá bláznivo nahovoriť na akúkoľvek výzvu. Jazdí s radosťou, pre dobrodružstvo, zážitky a endorfín. Jazdí cestu i horu, nie je mu cudzí ani e-bajk. Zakladateľ združenia a blogu Reštartnisa. Reportáže, hiking, turistika, hory, Alpy a cestovateľské zážitky. Sleduj náš instagram aj twitter.

Articles: 52