Mojich prvých jesenných 10 K

Niekto objavuje a cestuje, aby športoval. Niekto športuje, aby cestoval a objavoval. Ja v poslednom čase objavujem dokola to isté. Napríklad tento hnoj poznám dokonale. Každú barinu, dieru, … krásne prírodne smrdí. Behám okolo neho denne. Viem, nie je to žiaden Taj Mahal, Istanbul či Paríž. Ale keď bežím okolo, vždy mi je krásne. Tak som sa prebehol aj dnes.

Napriek „větru dešti“ rozhodol som sa dnes zaťat do tohtoročnej jesennej bežeckej výzvy a sfúkol som celkom v pohode prvých jesenných 10 kilákov. Viem, čas nič moc, ale objem padol a v totálnej pohode. Navyše priemerná tepovka vraví, že som sa flákal, prenáramne šetril a mám ešte slušné rezervy. Tak hlavne tento post je pre moju spolubežkyňu Evu a tiež aj Nonu, aby sa prebrali z letného spánku, lebo začínam makať a bude ako nebolo. Ak včas nenaštartujete, hrozí, že na ČSOB sériách uvidíte len moju prdel. 🙂  Hor sa baby do toho.

 [sgpx gpx=“/user/public/gpx/prvych10k.gpx“]

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2020

5. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
Propozície

Rozhýbte sa s nami

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020 ZSSK restart challenge Toto leto bude o Slovensku. O turistike, cyklistike, výletoch a o horách. Zapojte sa do jubilejného 5. ročníka turistickej výzvy. 

VIAC »
Jesenna nakladacka

Kardionápravník 2020

Jesenná nakladačka Nalož si cez jeseň koľko unesieš, aby sme si v decembri s chuťou mohli dať krémeš a makovník 🙂 Pridaj km POHYB Beh, chôdza, nw a

VIAC »
Ďalšie články autora

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *