Piešťanská Buď Fitka štartuje už túto sobotu

47. Ročník BUĎ FITky prebehne tento rok 27.-28. 5. 2022. Toto dvojdňové podujatie, ktoré sa po pondemických rokoch opäť vracia na májový termín ako tradičné všestranné turistické podujatie aj so sprievodným podujatím festivalu Hory a Mesto pod záštitou primátora mesta Petra Jančoviča poteší makačov aj rodiny s deťmi, turistov i cyklistov.

Špeciálne pozývame na diaľkový 37 km okruh, ktorý si účastníci môžu predlžiť odbočkami a prehliadkou významných historických miest akými sú jaskyňa Čertová pec pri Radošine, kostolík sv. Juraja pri Nitrianskej Blatnici, či pietne miesto horolezca Vlada Plulíka i Veľmožský dvorec pri Ducovom o ďalších cca 5 km.

Aj cykloturisti si prídu na svoje na troch zaujimavých okruhoch s cyklodepom pri jazera Striebornica.

Kto chce zažiť atmosféru filmového festivalu Hory a mesto s hosťom horolezeckou legendou Zoltánom Demjánom v Prírodnom kine, urobí si výlet do Piešťan na obidva dni.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 328