Reštartnisa, o.z. je nezisková spoločnosť. Dlhodobo sa orientuje na:

  • podporu športu a aktívneho pohybu (najmä cyklistika, beh, outdoor, turistika)
  • zdravý a udržateľný životný štýl
  • lepšiu kvalitu života a
  • mobilizáciu/ mentálny reštart človeka (stres, apatia, osamelosť, závislosti, vyhoretosť) 

Okrem organizovania eventov a športových výziev venujeme tiež pozornosť rodinám s deťmi, seniorom a ľuďom s telesným postihnutím a nadváhou. BLOG Reštartnisa denne navštevuje viac ako 1500 ľudí a návštevnosť stále stúpa. V sociálnych sieťach máme tisíce fanúšikov. Snažíme sa prinášať originálny obsah, rozhovory a inšpirácie ktoré vás nadchnú.

Štartujeme Reštart

Po dlhých úvahách a prvých výsledkoch sme sa rozhodli, že chceme reštartnúť aj kamarátov a ľudí okolo seba. Chceme ukázať, že život nemusí byť len konzum, kariéra, peniaze a práca ale tiež šport, zážitky, rodina, zdravie a relax. Ako to celé začalo?

Viac Nov 09, 2015

Blog Reštartnisa

Štartuje Blog Reštartnisa so zameraním na aktívny pohyb a zdravú výživu. Tiež spúšťame stránku a skupiny na sociálnych sieťach  FBInstagramTwitterLinkedIn, vlastný  Youtube kanál a vlastnú aplikáciu pre iOS. V priebehu roka máme viac ako 5000 followerov a 2000 členov v skupinách. 

FB Restartnisa Máj 01, 2016

7 kopcov 3 jazerá

2016. Štartujeme prvý ročník turistickej výzvy 7 kopcov 3 jazerá. V prvom ročníku sa do výzvy celkom zapojilo 721 účastníkov. 334 z nich začalo v priebehu roka aktívne zdolávať ciele a 127 ich aj všetky splnilo.

Medailobrnaie Feb 01, 2016

Reštartni sa, o.z.

Vzniká neziskové občianske združenie Reštartni sa, do ktorého presúvame všetky výzvy, eventy a aktivity. Chceme tiež poďakovať našim partnerom, bez ktorých by sme to nerozbehli. ZSSK, Magna Energia a Rainside. Ďakujeme.

Okt 11, 2016

Kardionápravník

Čo robiť cez zimu, aby sme nepribrali a udržali sa v tempe? Tak vznikla myšlienka Zimného Kardionápravníka. Výzva s cieľom odbehnúť cez 3 zimné mesiace obvod zemegule. A ako to celé dopadlo?

Výsledky Okt 25, 2016

Zhadzovačka alebo 5 kg dole

Pre ľudí s nadváhou spúšťame prvú 10 týždňovú sériu výzvy Zhadzovačka. Víťazi úpravou stravného režimu a pohybových aktivít zhodili za 10 týždňov viac ako 15 kg. Do výzvy sa zapojilo 105 ľudí a viac ako polovica schudla 5 a viac kíl.

Jan 03, 2018

7 kopcov 3 jazerá 2017

V druhom ročníku sme zaznamenali 100% nárast účasti. V spolupráci s OOCR a miestnymi samosprávami sme vytvorili odporúčané trasy a cyklotrasy pre jednotlivé ciele. Organizujeme fotosúťaž. Vzniká tiež prvý tlačený bedeker 7 kopcov 3 jazerá, ktorý dostal bezplatne každý účastník výzvy. Začali sme tiež organizovať spoločné výstupy. Napr. výstup na RoháčeRajec a Súľovské skalyMuráňPálava a pod… Pozrite si tiež záznam z medailobrania.

Medialobranie 2017 Nov 09, 2017

Pravidelný Kardionápravník

Po úspechu jarnej série, v ktorej sme zdolali 2x obvod zemegule (91 655 km) sme sa rozhodli spraviť výzvu periodickú. Vzniká jarná, letná, jesenná a zimná séria. Do výkonnostných aktivít taktiež pribudli bicykel, nordic walking a rýchla chôdza.

Kardionárpavník Feb 28, 2017

Tím reštartnisa

Na ČSOB maratóne, Devíne a ultramarartóne Lazová stovka nás prvýkrát reprerentujú naši najlepší účastníci Erik a Mária. Obsadzujú popredné miesta. Ďakujeme za reprezentáciu. Vytvárame realizačný tím, pribúdajú blogeri, zavádzame tzv. ambassadorov reštartnisa pre beh, nw a cyklistiku.

Náš tím Apr 10, 2018

Návštevnosť blogu utešene rastie

Denne nás navštívi temer 1500 ľudí. Návštevnosť blogu narastá každoročne o dvojnásobok. Minulý rok sme evidovali viac ako pol milióna návštevníkov. Budúci rok si trúfame atakovať milión. Na stránkach máme denne viac ako tisíc dvesto unikátnych návštev. Zavádzame bezpečnostné certifikáty a normy GDPR na ochranu osobných údajov.

Návštevnosť Dec 31, 2018

Beháme a víťazíme

Z kardionápravníka sme urobili celoročnú výzvu so 4 sériami. V tohtoročnom ČSOB maratóne stál tím Reštartnisa dva krát na bedniach. Silnú zostavu máme aj na Národnom behu Devén Bratislava.Na bedniach stojíme aj na behu Baba – Kamzík. Mária Danečková z tímu Reštartnisa sa stáva majstrom Slovenska v horskom behu. Zlepšili sme evidenciu, podmienky aj ceny súťaží. Začíname sa cez partnerstvá orientovať na podporu slovenských výrobcov.

Výsledky Apr 05, 2019

Liberty in Town

V spolupráci so slovenským cyklo výrobcom Liberty štartujeme projekt Liberty in Town. Sloboda v meste. Zapájame sa tiež do projektov Do práce na bicykli a Criticall Mass na podporu rozvoja cyklistiky a cyklodopravy v mestách

Maj 01, 2019

Spolupráca s KST, VKÚ a Život bez závislostí

Otvorili sme partnerskú spoluprácu s KST. Štartujeme partnerstvo s CBS– producentom najkvalitnejších turistických máp VKU. Zlepšujeme štruktúru blogu, ktorého návštevnosť stále narastá. Naštartovali sme spoluprácu s nadáciou Život bez závislosti. Oslovujú nás stále noví partneri. Viac …

Viac Maj 30, 2019