S Peterem o tom, čo to znamená reštartni sa

  • Cyklistika i beh mi dávajú nevídanú slobodu. Občas človek potrebuje vyvetrať hlavu, zamyslieť sa, dať si nové bláznivé výzvy a pozrieť sa na veci z iného uhla. Mať čas na seba. Žiť.
  • Kedysi to bolo najmä o nadváhe. Čím hlbšie som do toho prenikal, tým viac som si uvedomoval, že pes je zakopaný niekde inde. Že nežijem vlastný život, ale život tých druhých. Nežijem ako by som sám chcel, ale ako odo mňa očakávajú tí druhí.
  • Reštart je o tom uvedomiť si, čo chcem. Postaviť sa a ísť za tým. Môžeš byť chorý a vzdať to. Alebo bojovať. Môžeš prepadnúť workoholizmu a nenahraditeľnosti. Robiť pod blbcom šéfom a denne sa beznádejne frustrovať. Alebo môžeš nerobiť vôbec a apaticky sa obávať zajtrajška. Môžeš tiež uveriť, že si jedinečný a bez teba sa ani zemská os nepohne. Môžeš byť hore i dole, denne nadopovaný drogami, úspechom, peniazmi, mocou a nemusíš byť pritom šťastný. Alebo tiež prehrou, samotou, depresiou, pasivitou, beznádejou. Ak si uvedomíš, že si v slepej uličke, treba sa postaviť a ísť ďalej. Je to o zmene. O kvalite života, o sebaistote a osobnej rovnováhe.
  • Šport mi toto všetko vrchovato dodáva. 🙂
  • Nedávno som strávil dve hodiny v nákupnom centre a došiel som domov úplne vyflusnutý. Potreboval som si oddýchnuť. Obul som tenisky a vybehol som si na hoďku zabehať. Naspäť sa vrátil iný človek.
[pt_view id=”565a05138a”]
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2020

5. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
Propozície

Rozhýbte sa s nami

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020 ZSSK restart challenge Toto leto bude o Slovensku. O turistike, cyklistike, výletoch a o horách. Zapojte sa do jubilejného 5. ročníka turistickej výzvy. 

VIAC »
Jesenna nakladacka

Kardionápravník 2020

Jesenná nakladačka Nalož si cez jeseň koľko unesieš, aby sme si v decembri s chuťou mohli dať krémeš a makovník 🙂 Pridaj km POHYB Beh, chôdza, nw a

VIAC »
Ďalšie články autora

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.