S Peterem o tom, čo to znamená reštartni sa

  • Cyklistika i beh mi dávajú nevídanú slobodu. Občas človek potrebuje vyvetrať hlavu, zamyslieť sa, dať si nové bláznivé výzvy a pozrieť sa na veci z iného uhla. Mať čas na seba. Žiť.
  • Kedysi to bolo najmä o nadváhe. Čím hlbšie som do toho prenikal, tým viac som si uvedomoval, že pes je zakopaný niekde inde. Že nežijem vlastný život, ale život tých druhých. Nežijem ako by som sám chcel, ale ako odo mňa očakávajú tí druhí.
  • Reštart je o tom uvedomiť si, čo chcem. Postaviť sa a ísť za tým. Môžeš byť chorý a vzdať to. Alebo bojovať. Môžeš prepadnúť workoholizmu a nenahraditeľnosti. Robiť pod blbcom šéfom a denne sa beznádejne frustrovať. Alebo môžeš nerobiť vôbec a apaticky sa obávať zajtrajška. Môžeš tiež uveriť, že si jedinečný a bez teba sa ani zemská os nepohne. Môžeš byť hore i dole, denne nadopovaný drogami, úspechom, peniazmi, mocou a nemusíš byť pritom šťastný. Alebo tiež prehrou, samotou, depresiou, pasivitou, beznádejou. Ak si uvedomíš, že si v slepej uličke, treba sa postaviť a ísť ďalej. Je to o zmene. O kvalite života, o sebaistote a osobnej rovnováhe.
  • Šport mi toto všetko vrchovato dodáva. 🙂
  • Nedávno som strávil dve hodiny v nákupnom centre a došiel som domov úplne vyflusnutý. Potreboval som si oddýchnuť. Obul som tenisky a vybehol som si na hoďku zabehať. Naspäť sa vrátil iný človek.

https://www.youtube.com/watch?v=dqdbd0qsd9I
[pt_view id=“565a05138a“]

Kardionápravník

Kardionápravník 2024

Po svojich alebo na bicykli. Rozhýbeme ťa. Nakazíme ťa endorfínom, pohybom a zdravým životným štýlom.

7 kopcov 3 jazerá 2024

ZSSK RESTART CHALLENGE

7 kopcov 3 jazerá 2024

Pozri si ciele 9. ročníka turistickej výzvy. Výhodné rodinné štartovné.

Pošli ďalej
Video
Video

Linky na zaujímavé videá a filmy, ktoré vybrala redakčná skupina pre Blog reštartnisa. Všetky videa sú embednuté zo zdroja Youtube.

Articles: 12