Sella Ronda – cyklo expedícia reštartni sa 2017

Život sa neoplatí pregaučovať. Sella Ronda leží v talianskych Dolomitoch a je známa predovšetkým ako lyžiarske nebo. Prepojením 4 svetovo známych talianskych stredísk (Alta Badia, Val Gardena, Arraba a Val di Fassa E Carezza) vzniká možnosť obísť horský masív Gruppo del Sella za jeden jediný deň v ktoromkoľvek smere. Pre cyklistov je Sella Ronda solídnou výzvou. A preto sme ju museli zaradiť na zoznam tohtoročných expedícií aj my v Reštarte. Začiatkom júna (snáď ešte mimo sezónu) si pôjdeme spolu s piatimi parťákmi kardio nápravníkmi dokázať, že nepatríme do starého železa a dať si cyklonášup do tohto nevídaného prostredia.

Toľko úvod.

Každý ma presvedčuje, aby sme tam zobrali cesťáky. Veď obicyklovať za jeden deň všetkých 5 stredísk je silná motivácia. Ja som však za horáky. Prečo? Pozrite si na videách sami:

[plsc_columns][plsc_column desktop=“6″ tablet=“6″ mobile=“12″][plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=m-NHfo1Tk14″ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“][/plsc_column][plsc_column desktop=“6″ tablet=“6″ mobile=“12″][plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=WeDWw0SvFXs“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“][/plsc_column][/plsc_columns]

Celú reportáž aj s fotkami prinesieme, ak to prežijeme. 🙂

Kardionápravník

Kardionápravník 2024

Po svojich alebo na bicykli. Rozhýbeme ťa. Nakazíme ťa endorfínom, pohybom a zdravým životným štýlom.

Pošli ďalej
Petere cestny bajker
Petere cestny bajker

Petere Ertl - Potulky, zážitky, cyklokempy, cestovanie po Európe a výzvy na cestnom bicykli. Nadšený biker a bloger, ktorý sa dá bláznivo nahovoriť na akúkoľvek výzvu. Sleduj náš instagram aj twitter.

Articles: 32