Aj s bruchom sa dá :-) Pondelkový motivačný príhovor Jany Čičelovej

Po týchto príhovoroch čo tu odzneli, vymyslieť niečo motivačné… Tak len stručne…

Keď som našla na Facebooku túto skupinu, hneď som vedela, že je to niečo pre nás. Vtedy sme mali dve deti a nám už dochádzali nápady ako ich motivovať k pohybu.

Kardionápravník ich nakopol, keďže boli vtedy dosť súťaživé typy. Na bicykel ich zrazu nebolo treba prehovárať a na turistiku chodili s radosťou. Tešili sa z každého zdolaného kilometra. Radosť bola nie len v ich ale aj v mojich očiach. Páčili sa nám aj spoločné výjazdy s kardionápravníkmi, či už skutočné, alebo virtuálne. Bolo to všetko super.

Aj s bruchom sa dá :-) Pondelkový motivačný príhovor Jany Čičelovej
Odrazu deti chceli

Až prišlo veľké buuuuum. A ja som zistila, že som tehotná.

Nebolo na tom nič zlé, aj keď môj vek už nejaké tie problémy predpovedal. Čo teraz? Budem musieť sedieť s vyloženými nohami na gauči? Bolo to pre mňa niečo nepredstaviteľné. Všetok pohyb bokom!!! Našťastie to netrvalo dlho a po 2 mesiacoch som sa znova ako tak mohla začať hýbať. Využívala som všetok voľný čas na prechádzky, na ktorých mi spoločnosť robili deti alebo náš pes Kitty. Behať sa už nedalo!

Aj s bruchom sa dá :-) Pondelkový motivačný príhovor Jany Čičelovej
Aj s bruchom sa dá

Tak som skúsila aspoň bike a ono to šlo. Nesmierne som sa tešila aspoň z akého takého pohybu. 

Keď prišiel na svet môj tretí poklad bolo leto a ja som sa už nemohla dočkať kedy zase budeme spolu vonku. Trvalo to neuveriteľných 20 dní a my sme sa dostali von. Koľko sa dalo, toľko času sme trávili na čerstvom vzduchu. Ako Emily rástla tak sme sa znovu dostali aj na bike a občas si spolu aj zabeháme. Aj keď si ráno radi pospíme, každý deň stihneme prechádzku, alebo bike. Je to aj vďaka tejto úžasnej skupine, kde sa všetci spolu navzájom podporujeme.

Mám rada výzvy od Peter Peter a tiež obdivujem Pištu s Kubom. Sú úžasní. Už aj ja sa teším ako budem s Emily brázdiť na biku po Petržalskej hrádzi, alebo v okolí Malého Dunaja.

Ďakujem všetkým v tejto skupine, je vás veľa a nedá sa všetkých spomenúť. Buďme aj naďalej aktívni a motivujme sa navzájom.

Teším sa na skoré stretnutie. Dúfam, že sa nám to už podarí. 

Ahojte. Jana.

Pošli ďalej
Redakcia Reštartnisa
Redakcia Reštartnisa

Články z redakčného stola Reštartnisa, (poväčšine informačného charakteru) na ktorom sa zvyčajne podieľa aj viac členov redakčného tímu.

Articles: 78