Billie Eilish

Billie Eilish nový fenomén Grammy zo soulovým prejavom

Priznám na tento žáner som sa cítil už trochu starý. O Billie som prvýkrát počul včera v správach, kde informovali, že preorala temer všetky ceny Grammy.  Vyhrala štyri hlavné kategórie na Grammys: nováčik roka, album roka, nahrávku roka i skladbu roka. A po vzhliadnutí niektorých videí, verím, že oprávnene. V popíku som tatko soulový prejav nezažil od doby Amy Winehouse. Prirodzene je to úplne iné, ale plne chápem, že niektoré skladby vohnali Simonovi slzy do očí.

Emotívne, neotrelé, jedinečné. Zvukovo, interpretačne hudobne i vizuálne. Tak ešte zopár faktov. Práve vydala svoj prvý album When We All Fall Asleep, Where Do We Go?

Billie Eilish je mladá američanka (2001). Je speváčka aj skladateľka. Interscope ju objavil na SoundCloude. Často pracuje s bratom, tiež hudobníkom. Tak si to pustite a užite pekný deň.

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=jOAoQO9UOHs” width=”640″][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=V1Pl8CzNzCw” width=”640″][/su_column][/su_row]

vinylworld

Server pre milovníkov kvalitnej hudby. Jazz, Rock, Folk, vážna hudba. Prinášame na vinyloch len to najlepšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok