Cez leto sme značne poľavili. Je na čase trochu zburcovť organizmus. Preto na jeseň prichádzame s novou výzvou SPRAV SI OSOBNÝ REKORD, PREKONAJ SÁM SEBA.

Je jedno akú disciplínu si zvolíš

 • Beháš? Odbehni minimálne 200 km.
 • Máš rád prírodu, turistiku, chôdzu, nordic walking? Nachoď na jeseň min. 100 km. 
 • Bicykluješ? Zdolaj minimálne 300 km.

V hociktorej z disciplín prekonaj svoj doterajší osobný rekord. Daj proste viac….

A keďže sme v lete viacerí veľmi poľavili a na bruchu to aj vidieť, môžete sa ako účastníci jesennej série kardio nápravníka bezplatne zúčastniť aj druhého ročníka Plank challengu, ktorý ako obyčajne prebieha presne v tomto období. Dobrá motivácia popri kardio výkone posilniť brucho a chrbát.

 1. Každý účastník, ktorý sa aktívne zapojí dostane účastnícky diplom s počtom zvládnutých km. 
 2. Každý účastník, ktorý úspešne zdolá limity (stačí jeden v kategórii beh, chôdza. bajk) získa medailu
 3. Každý víťaz v kategórii dostane pohár za najviac kilometrov (muž/žena/dieťa v každej kategórii). Určite nezabudneme na štvornohých priateľov.
 4. Pohárom oceníme aj špeciálne výkony.

Vecné ceny

 1. Opäť losujeme 5 tenisiek Adidas s Boost technologiou. Spomedzi všetkých bežcov a chodcov, ktorý splnia základný limit.
 2. 5 najlepších cyklistov oceníme setom športových cyklistických okuliarov.
 3. Spomedzi všetkých cyklo účastníkov, ktorí splnili limit 300 km vylosujeme 10 výhercov cyklofľaše Bianchi

Ak chcete na jeseň posilniť aj chrbát a brucho, môžete sa ako účastník jesenného kardio nápravníka bezplatne zapojiť aj do 2. ročníka PLANK challenge, ktorý ako minulý rok štartuje tiež v septembri. Stačí ak do poznámky napíšete kód: JKN2017.

Do výzvy Plank Challenge
 1. Vyplňte registračný formulár na tejto stránke (nižšie).
 2. Registračný a štartovný poplatok 5 € uhraďte bankovým prevodom s vašim menom na číslo účtu FIO banka SK0783300000002000981151.
 3. Rodiny s deťmi platia iba jedno štartovné. Seniori a ZŤP štartovné neplatia. 
 4. Ak ste prispeli 2% na chod našho neziskového združenia Reštartnisa, neplaťte nič. Iba do poznámky napíšte 2%. Ďakujeme Vám.
 5. Ak sa prihlasujete s deťmi/ako rodina uveďte do poznámky ich mená kvôli evidencii, diplomom a zlosovaniu cien. ZŤP a penzisti do poznámky iba uvedú heslo senior.
 6. Zapojte sa do FB skupiny kardio nápravník v ktorej vkladáte fotky a komunikujete s ostatnými účastníkmi. Skupina je uzavretá. 🙂
Do skupiny Kardio nápravník

Chceme dať ľuďom motiváciu rozhýbať sa a zamakať na sebe. Chceme kvalitný challenge, s dobrým zabezpečením, cenami a servisom. Aby ľudia odchádzali nadšení a tešili sa na ďalšie série. A to sa bez peňazí nedá. Celý rok vyhodnocujeme stovky účastníkov, pripravujeme pre nich akcie, eventy, výhody. Diplomy, medaily, poháre, ocenenia… Všetko niečo stojí. Chceme vás ubezpečiť, že štartovné nepokrýva ani len hodnotu cien, ktoré účastníkom naspäť rozdáme. Bez ďalšej podpory partnerov (ktorým chcem týmto poďakovať) a dobrovoľníkov, ktorí nám pomáhajú, by sme to nedali.

Ale máme aj iný dobrý dôvod. Chceme, aby sa do výzvy zapájali ľudia, ktorí naozaj chcú. Ak je niečo zadarmo, ľudia si to nevážia. Prihlásia sa, chvíľku máknu a vykašlú sa na to.

Je na každom účastníkovi, či mu stojí za to vstúpiť do komunity aktívnych ľudí, ktorí nechcú život pasívne pregaučovať, ale sa hecnúť a spolu niečo dokázať.

Štartovné volíme skôr symbolické, navyše partneri, rodiny platia iba raz, deti, zťp a seniori neplatia vôbec.  Ak ste skupina, ktorá chce zdolávať výzvu spoločne, spojte sa s nami a radi vám ponúkneme skupinové štartovné. 

Nechceme vás zahlcovať vyskakujúcim reklamným balastom a otravnými komerčnými ponukami. A zadarmo to robiť nevieme.

Tým, že sa zapojíte nielen podporíte naše snahy rozhýbať trochu ľudí a priniesť do života viac športu, priateľstva, fair play, prírody a endorfínov. Ale tiež nám dáte najavo, že to, čo robíme nie je stratený čas. A že oceňujete tie stovky hodín práce, ktorú s organizáciou výziev naše neziskové združenie Reštartnisa má. 

Jesenný kardio nápravník.
Ďakujeme za registráciu.
  
Registračný poplatok 5 € uhraďte prosím bankovým prevodom s vašim menom na účet FIO banka SK0783300000002000981151.
Pre vyššiu motiváciu sme prepojili výzvy Jesenný kardio nápravník a Plank Challenge. Ak ste v jednej, bezplatne sa môžte zúčastniť aj druhej.

Odštartovali sme 1. septembra

Započítavajú sa km od 1.9.2017 do 30.11. 2017.

štartovné 5 €

Ak sa vám výzva páči, podporte nás a zdieľajte ju. Dajte o nás vedieť.