Silvestrovské Mosty 2016

Pár minút pred štartom jednej z najmasovejších Bratislavských bežeckých akcií. Tohto roku už 27 ročník. Krásny spôsob, ako aktívne začať posledný deň v roku.

Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí už majú plné zuby presladeného vianočného pátosu, stokrát hraných repríz rozprávok a vianočných televíznych bestoffiek, koláčov, konzumácie, uslizených manipulatívnych reklám, je načase vypadnúť von. Určite lepšia voľba, ako behať po obchodných centrách po výpredajoch. Už  začali. Obchodníci nelenia. Na poslednú chvíľu som tiež zistil, že mi chýba polnočné šampanské. Vbehol som do Kauflandu. Davy agresívnych ľudí nakupovali ako besní. Ako keby začínala vojna. Najväčšia rada samozrejme pri mäsových obslužných pultoch. Chudery predavačky nestíhali nakladať polkilové vedrá majonézových šalátov, šuniek a syrov. Koniec roka ako má byť. Po slovensky. Aby bolo.

Ja som rozvážne odolal. Postavil som sa totiž včera na váhu.

Fakt je načase vypadnúť von. Aj počasie nám po zahmlených vianociach praje. Viditeľnosť nekonečná. Ovzdušie čerstvé a svieže. Slnko provokačné.

Tohto roku sa zúčastnilo Silvestrovského behu vyše 940 účastníkov. Ledva sme sa v tej mase našli. Je fajn stretnúť dobrých kamarátov pri skvelej akcii, ešte lepšie je prevetrať si s nimi trochu hlavu a tiež poteší, keď vás v cieli niekto čaká.

Akcia vyšla nádherne.

SM_2303

Atmosféra v cieli fantastická, čaj dokonalý. Potom už len zaslúžené oslavy konca roku.

Prajeme veselého Silvestra.

silvmedaila

Kardionápravník

Kardionápravník 2024

Po svojich alebo na bicykli. Rozhýbeme ťa. Nakazíme ťa endorfínom, pohybom a zdravým životným štýlom.

Pošli ďalej
Petere
Petere

Nadšený biker a bloger, ktorý sa dá bláznivo nahovoriť na akúkoľvek výzvu. Jazdí s radosťou, pre dobrodružstvo, zážitky a endorfín. Jazdí cestu i horu, nie je mu cudzí ani e-bajk. Zakladateľ združenia a blogu Reštartnisa. Reportáže, hiking, turistika, hory, Alpy a cestovateľské zážitky. Sleduj náš instagram aj twitter.

Articles: 54