Tréningový plán mosty

Zabehnúť Silvestrovské mosty pod hodinu. O to sa tento rok pokúsime už po tretí krát. Vždy ma dokáže pri týchto behoch vytočiť, ak ma s úsmevom predbieha baba, do ktorej by som to nikdy nepovedal. Beh je na zimu fantastický spoločník. Behať môžme za každého počasia. Aby som to však pod hodinu dal, potrebujem aj serióznu prípravu. A tu je môj tréningový plán. Nie je nijak prehnane ambiciózny, je vhodný najmä pre bežcov začiatočníkov.

Ak chcete, stiahnete si ho kliknutím na tabuľku. Otvorí sa v tlačovom PDF. Vytlačte si ho a začnite. Pridajte sa k nám. Zatiaľ sme štyria. Ak by nedajbože vesmír udrel a bolo nás aspoň 7 (to číslo mám rád), tak zvažujem prihlásiť nás na zimné série ako REŠTART tím.

Pre tých, ktorí nemôžu alebo nechcú behať, nech si nahradia slovo BEH za NORDIC WALKING a vidíme sa na niekedy na nw dunajskom okruhu. Oboch akcií sa určite zúčastním. 🙂

Kliknutím na plán si otvoríte tlačové PDF v novom okne.

tpmosty-full

 

Kardionápravník

Kardionápravník 2024

Po svojich alebo na bicykli. Rozhýbeme ťa. Nakazíme ťa endorfínom, pohybom a zdravým životným štýlom.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 322