100 km Mallorca trails.

100km Mallorca trails: Zafiro Palma Marathon

Dnes vyrážame skoro ráno. Pofandiť. V centre Mallorky práve štartuje Zafiro Maratón.

Zafiro maratón

100 km Mallorca trails.
Zaphira maratón atmosféra

Mega akcia. Beží sa 10K, polmaratón a celý maratón. Len na polmaratóne je registrovaných viac ako 1600 účastníkov. Danica, Marcela a Miro.

Aj my tam máme svoje želiezka v ohni. Aby sme sa dostali na štart prejdeme 6 km pešo od miesta, kde parkujeme. Spolu dáme len po Palme temer 12 km.

100 km Mallorca trails.
Atmosféra maratónu s viac ako 2000 účastníkmi

Aj my chceme medailu. Kričíme, tlieskame, mávame, povzbudzujeme. Tlieskame, dupeme a popri tom si pozeráme tie najmalebnejšie zákutia hlavného mesta Mallorky. Trasa maratónu vedie tak, aby ste nič hodnotné z Palmy nevynechali.

Huriavk, krik, bubny, tance, disco, ….

Sme starí dedkovia, tak sa radšej hneď po ukončení a gratuláciách porúčame. Čaká nás ďalšia etapa: Un paraiso natural. Porto Cristo,  Cala Varques a Cales de Mallorca. Skalné reefy, zálivy, kaňony, previsy, jaskyne, útesy, pieskovce  … proste Slovenský raj na rovine, po oceánsky a po malorsky.

Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.

Prejsť na začiatok