Chi Running – čo je to?

Na túto stránku ma odporučil Ondro, jeden z Reštarťákov (mimochodom dosť výkonný bežec) keď som začal svoje prvé pokusy s behaním. Spočiatku som to nebral veľmi vážne, keď som však postupne sledoval, ako sa zlepšuje a necháva moje úspechy v ďalekej prehistórii, zbystrel som. Dnes, keď mám čas na km pomaly o 2 minuty horší ako on, verím, že asi na tom niečo bude.

Ľahkosť, rýchlosť, prirodzenosť, neobmedzené množstvo energie, mladosť a sviežosť. No kto by to nechcel.

[bctt tweet=“Chi Running je behanie v rovnováhe.“]

Spája Tai Chi a beh fascinujúcim spôsobom a umožňuje tak neobyčajne ľahký a bezpečný beh bez zranenia. Chi Running nie je jednoduché slovami popísať, ale je ľahké ho fyzicky zažiť.

Chi Running (čti: či raning) je běh inspirovaný Tai Chi, který vám pomůže pomocí systému cvičení přirozeným způsobem běhat efektivně, lehce, přirozeně a bez zranění. Díky správnému držení těla a pomocí gravitace váš běh dostane úplně jinou dimenzi. Cílem je odnaučit se neefektivní a nepřirozené pohyby při běhu a znovu objevit váš přirozený způsob běhání.

Dosť inšpiratívna stránka, ktorú možeme len doporučiť.

Kardionápravník

Kardionápravník 2024

Po svojich alebo na bicykli. Rozhýbeme ťa. Nakazíme ťa endorfínom, pohybom a zdravým životným štýlom.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 328