Kráľova Hoľa

Výstup na ktorý sa už pár rokov  chystáme, ale stále ho odkladáme.

Kráľova Hoľa je popri Sliezskom dome, Martinských holiach či Poľane zaiste jedným z najambicióznejších cyklovýstupov na Slovensku. So svojimi 1946 metrami nad morom patrí medzi najvyššie hory Nízkych Tatier a zároveň jedno z najvyšších miest, na aké sa môžete na Slovensku na bajku dostať. Štart je zvyčajne z obce Šumiac a po čiastočne asfaltovej a šotolinovej, nie veľmi udržovanej ceste už len hore a hore.

p1320790w

Profil nieje až taký strašný. Iba 4 km so stúpaním viac ako 10%. Bude to na krosáky. 🙂

images

 

Termín 12.6.2015 alebo 14.6.2015 podľa počasia ešte upresníme.

Vtedy to chceme dať. A tým aj zaceliť hlboké egorany spôsobené faktom, že najkrajšiu panorámu Vysokých Tatier a najambicióznejší slovenský cyklovýstup sme ešte nedali. Reštartnime sa.


Ako obyčajne, máš možnosť podporiť nás 🙂

PRIDAJ SA K NÁM

a vylám to s nami. Sebe dodáš úžasný pocit z dosiahnutia vrchola, nám zase pocit, že nie sme jediní blázni, ktorí si po päťdesiatke potrebujú niečo dokazovať. 🙂

TVOJE LOGO S NAMI

ako obyčajne ponúkame možnosť dokázať, že si nad vecou a máš cit pre výkon. 🙂 Veď to už poznáš.

Za malý sponzorský obnos 100 eur vyvezieme vlajku s tvojim logom na vrchol Kráľovej Hole, tam ju rozprestrieme a celú zapotenú spolu s nami odfotíme. Ideme na ľahko, máme iba tri vrecká, jedno je na cukor, druhé na šušťáčku a tretie na jednu, dve vlajočky.

Týmto veľkolepým sponzorským darom podporíš bláznov. Nielenže preukážeš, že máš vzťah k športu a k nám. Rozvinieš tiež humánny rozmer svojho ega tým, že nám zabezpečíš kvalitný pitný režim a sebe dokážeš, že nie si lakomý/á. Zlomyseľníci a vtipkári nám zároveň môžu sťažiť výstup (zase budeme vážiť pri výstupe o 10 dkg viac). Zároveň tým oceníš tento server a našu prácu a nasadenie, ktorú na ňom odvádzame.

Podpor nás a ak to prežijeme, tvoje logo bude svietiť na najkrajšej panoráme Vysokých Tatier. Prirodzene, aj s následnou PR podporou.

  • Pripijeme si hore na tvoje zdravie,
  • povieme o tvojich skvelých vlastnostiach kamarátom,
  • získaš nezabudnteľnú reklamu, a
  • spomenieme tvoju veľkodušnosť i v článku. 🙂

Ak nás chceš podporiť daj vedieť, zamejluj.

 

Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.

Prejsť na začiatok