Kráľova Hoľa

Výstup na ktorý sa už pár rokov  chystáme, ale stále ho odkladáme.

Kráľova Hoľa je popri Sliezskom dome, Martinských holiach či Poľane zaiste jedným z najambicióznejších cyklovýstupov na Slovensku. So svojimi 1946 metrami nad morom patrí medzi najvyššie hory Nízkych Tatier a zároveň jedno z najvyšších miest, na aké sa môžete na Slovensku na bajku dostať. Štart je zvyčajne z obce Šumiac a po čiastočne asfaltovej a šotolinovej, nie veľmi udržovanej ceste už len hore a hore.

p1320790w

Profil nieje až taký strašný. Iba 4 km so stúpaním viac ako 10%. Bude to na krosáky. 🙂

images

 

Termín 12.6.2015 alebo 14.6.2015 podľa počasia ešte upresníme.

Vtedy to chceme dať. A tým aj zaceliť hlboké egorany spôsobené faktom, že najkrajšiu panorámu Vysokých Tatier a najambicióznejší slovenský cyklovýstup sme ešte nedali. Reštartnime sa.


Ako obyčajne, máš možnosť podporiť nás 🙂

PRIDAJ SA K NÁM

a vylám to s nami. Sebe dodáš úžasný pocit z dosiahnutia vrchola, nám zase pocit, že nie sme jediní blázni, ktorí si po päťdesiatke potrebujú niečo dokazovať. 🙂

TVOJE LOGO S NAMI

ako obyčajne ponúkame možnosť dokázať, že si nad vecou a máš cit pre výkon. 🙂 Veď to už poznáš.

Za malý sponzorský obnos 100 eur vyvezieme vlajku s tvojim logom na vrchol Kráľovej Hole, tam ju rozprestrieme a celú zapotenú spolu s nami odfotíme. Ideme na ľahko, máme iba tri vrecká, jedno je na cukor, druhé na šušťáčku a tretie na jednu, dve vlajočky.

Týmto veľkolepým sponzorským darom podporíš bláznov. Nielenže preukážeš, že máš vzťah k športu a k nám. Rozvinieš tiež humánny rozmer svojho ega tým, že nám zabezpečíš kvalitný pitný režim a sebe dokážeš, že nie si lakomý/á. Zlomyseľníci a vtipkári nám zároveň môžu sťažiť výstup (zase budeme vážiť pri výstupe o 10 dkg viac). Zároveň tým oceníš tento server a našu prácu a nasadenie, ktorú na ňom odvádzame.

Podpor nás a ak to prežijeme, tvoje logo bude svietiť na najkrajšej panoráme Vysokých Tatier. Prirodzene, aj s následnou PR podporou.

  • Pripijeme si hore na tvoje zdravie,
  • povieme o tvojich skvelých vlastnostiach kamarátom,
  • získaš nezabudnteľnú reklamu, a
  • spomenieme tvoju veľkodušnosť i v článku. 🙂

Ak nás chceš podporiť daj vedieť, zamejluj.

 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2021

ZSSK restart challenge. Zverejnili sme ciele pre 6. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
CIELE

Rozhýbte sa s nami

Kardionápravník 2021 Zimná Séria

Kardionápravník 2021

Kardio nápravník 2021 ŠTartujeme zimnou sériou Jubilejný 5. ročník výzvy Kardionápravník práve štartuje Zimnou sériou. Po svojich, na lyžiach alebo na bicykli. Dáme opäť cez zimu obvod zemegule?

VIAC »
7 kopcov 3 jazerá 2021 propozície

7 kopcov 3 jazerá 2021

7 kopcov 3 jazerá 2021 ZSSK restart challenge 7 kopcov 3 jazerá je celoročná turistická výzva pre turistov, cykloturistov a rodiny s deťmi. Každý rok vyhlasujeme 10 turistických

VIAC »
Ďalšie články autora

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.