Všetkovedko

Získali by ste titul Všetkovedko?

Mnohým z vás sa zapáčili všetečné otázky Všetkovedka, tak ponúkame ešte jedno kolo. Takéto vtipné úlohy ponúka Všetkovedko už desiatykrát druhákom, tretiakom a štvrtákom na základnej škole.


Ukážkový test pripravila Talentída, n. o.


Ferkov dedo vyrába na salaši rôzne pochúťky z ovčieho mlieka. Čo medzi nimi nenájdeme?

 
 
 
 

V písmenkovej krajine vyhlásili súťaž v maľovaní písmenkových obrázkov. Podmienkou bolo, že v obrázku budú iba samohlásky. Kto nesplnil podmienku?

 
 
 
 

Deti v škole rozprávali, aké povolanie majú ich rodičia a čo robia. Kto to určite poplietol?

 

 
 
 
 

Sárka si namiešala farbu zmiešaním žltej a modrej. Ktoré ovocie alebo zeleninu ňou môže vymaľovať?

 
 
 
 

Samo pozoroval v lese malé živočíchy. Jeden z nich mal viac nôh ako tie ostatné. Ktorý to bol?

 
 
 
 


 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2020

5. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
Propozície

Rozhýbte sa s nami

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020 ZSSK restart challenge Toto leto bude o Slovensku. O turistike, cyklistike, výletoch a o horách. Zapojte sa do jubilejného 5. ročníka turistickej výzvy. 

VIAC »
Letné Kritérium

Kardionápravník 2020

Letné kritérium 90/60 Daj cez leto 90 dní hodinu pohybu denne. Cyklista, turista, bežec, chodec? Vyber si podľa chuti. Ak to dáš, oblečieme ťa do trička Kardionápravníka. Pravidlá

VIAC »
Ďalšie články autora

3 komentáre na “Získali by ste titul Všetkovedko?

  1. mne sa teraz nepaci to ze rok 2018 sa sitazilo ku koncu roku vsevedko tusim oktober a ziaci zo skoly Zs Ondreja Stefku Varin okr.Za nedostali v roku 2019 ziadnu malickost za ucast ani diplom proste nic nakolko bolo pisane ze dostanu v januari 2019 uz je oktober 2019 a stale nic nemaju ako je mozne ze potom takto zavadzate? moja dcera miluje vsevedka ale tento rok ju to velmi sklamalo pretoze nic nedostala z hore uvedeneho textu diplom ani malickost. Takze u nas takto pekny den.

    1. Dobrý deň, veľmi ma mrzí, že je Vaša dcéra sklamaná. V januári sme do školy poslali pre každého súťažiaceho diplom a zvýrazňovaciu ceruzku, 14 najúspešnejším účastníkom sme poslali spoločenské hry. Bolo by dobre opýtať sa v škole, možno Vaša dcéra v čase rozdávania diplomov a cien chýbala. Neviem si to inak vysvetliť, nikto iný z uvedenej škole sa nesťažoval.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *