Všetkovedeko

Získali by ste titul Všetkovedko?

Všetkovedko už dvanástykrát ponúka druhákom, tretiakom a štvrtákom na základnej škole všetečné otázky. Vyskúšajte si, ako by ste ich zvládli vy.

Otestujte sa.

Na 5 veľmi ľahkých otázok máte 90 sekúnd. Dáte to?


Výsledok

Super gratulujem

zvládli ste to lepšie ako 70% ostatných. Test pripravila Talentída.

Talentída Rozvíja talent detí a organizujeme vedomostné súťaže Maks, Maksík, Všetkovedko, Expert aj najväčšiu matematickú súťaž na svete – Matematický klokan.

Dnes nebol váš deň

Skúste znova. Test pripravila Talentída.

Talentída rozvíja talent detí a organizujeme vedomostné súťaže Maks, Maksík, Všetkovedko, Expert aj najväčšiu matematickú súťaž na svete – Matematický klokan.

#1. Ferko si na jeseň vyrobil prírodného panáčika (obrázok). Pomenoval ho podľa plodov stromu, z ktorého ho urobil. Ako sa panáčik volá?

Ďalej

#2. Deti mali povedať, čo sa deje v prírode na jeseň. Kto sa pomýlil?

Ďalej

#3. Mamička povedala Danke, aby napoludnie zatelefonovala babičke. Na ktorých hodinách je čas, kedy má Danka telefonovať?

Ďalej

#4. Rišov ocko je veľkým fanúšikom loptových hier. Kúpil lístky na dva zápasy. Na ktoré dve loptové hry sa boli spolu pozrieť?

Ďalej

#5. Mišku prišla do Trnavy pozrieť jej kamarátka z Rakúska. Miška jej chce ukázať jaskyňu. Nesmie byť však ďaleko, lebo na celý výlet majú iba pol dňa. Do ktorej jaskyne ju má vziať?

Koniec

 

Ľudmila Burjanová

Ľudmila Burjanová

Ľudmila Burjanová s jej tímom Talentídy pomáhajú deťom rozvíjať ich logické myslenie, schopnosti a talent prostredníctvom školských súťaží MAKS, MAKSÍK, VŠETKOVEDKO, MATEMATICKÝ KLOKAN a EXPERT geniality show.

Prejsť na začiatok

Pin It on Pinterest