Všetkovedeko

Získali by ste titul Všetkovedko?

Všetkovedko už dvanástykrát ponúka druhákom, tretiakom a štvrtákom na základnej škole všetečné otázky. Vyskúšajte si, ako by ste ich zvládli vy.

Otestujte sa.

Na 5 veľmi ľahkých otázok máte 90 sekúnd. Dáte to?


Výsledok

Super gratulujem

zvládli ste to lepšie ako 70% ostatných. Test pripravila Talentída.

Talentída Rozvíja talent detí a organizujeme vedomostné súťaže Maks, Maksík, Všetkovedko, Expert aj najväčšiu matematickú súťaž na svete – Matematický klokan.

Dnes nebol váš deň

Skúste znova. Test pripravila Talentída.

Talentída rozvíja talent detí a organizujeme vedomostné súťaže Maks, Maksík, Všetkovedko, Expert aj najväčšiu matematickú súťaž na svete – Matematický klokan.

#1. Ferko si na jeseň vyrobil prírodného panáčika (obrázok). Pomenoval ho podľa plodov stromu, z ktorého ho urobil. Ako sa panáčik volá?

Ďalej

#2. Deti mali povedať, čo sa deje v prírode na jeseň. Kto sa pomýlil?

Ďalej

#3. Mamička povedala Danke, aby napoludnie zatelefonovala babičke. Na ktorých hodinách je čas, kedy má Danka telefonovať?

Ďalej

#4. Rišov ocko je veľkým fanúšikom loptových hier. Kúpil lístky na dva zápasy. Na ktoré dve loptové hry sa boli spolu pozrieť?

Ďalej

#5. Mišku prišla do Trnavy pozrieť jej kamarátka z Rakúska. Miška jej chce ukázať jaskyňu. Nesmie byť však ďaleko, lebo na celý výlet majú iba pol dňa. Do ktorej jaskyne ju má vziať?

Koniec

 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Ďalšie články autora

Prejsť na začiatok