Ako po iné roky aj tento prichádzame s našou neúnavnou snahou o zorganizovanie olympijských hier na medzinárodnom práškovacom letisku v Horných Štitároch. Na základe reálnych prepočtov a prípravných prác považujeme za možné zorganizovať tieto hry už čoskoro, v jubilejnom roku 2063, ktorý považujeme za storočnicu rozvoja športového buditeľstva na slovanských územiach.

Zároveň prehlasujeme, že nebudeme žiadnym spôsobom korupčne vstupovať do už dohodnutých termínov (napr. Tokyo 2020) Medzinárodného Olympijského Výboru a budeme dbať o najprísnejšiu etiku pri určovaní pravidiel jednotlivých disciplín.

Ak si dobre pamätáte, minulý rok sme prišli s prvou disciplínou Skrč sa šuhaj pre oriešok, ktorá zožala nebývalý ohlas. Dnes pridávame

Ščitársky zimný päťboj

Veríme, že vás naša nová disciplína osloví a podporíme spolu celosvetový mier a zdravý duševný rozvoj naprieč kontinentami.

Budeme radi ak oceníte našu snahu a olajkujete nás. Dodáte nám tak sily do organizačnej prípravy a plánovania  metodiky aj ďalších netradičných športových disciplín.
Ďalšie príjemné aktivity:
7 kopcov 3 jazerá 2019 propozície

7 kopcov 3 jazerá 2019 propozície

V teniskách, s rodinou alebo na bicykli. Hecni sa a daj 10 cieľov. Objav s nami čaro výkonu a turistiky ...
Čítať Viac
Kardionápravník 2019 - Letná séria

Kardionápravník 2019 – Letná séria

Nabehaj, nachoď, nabicykluj. Nabi sa športom a pohybom. Pomôž nám zdolať obvod zemegule. Rozbehaj sa s nami. Kardionápravník 2019 - ...
Čítať Viac
Ak podporujete organizáciu Ščitárskejzimnej olympiády, podporte nás lajkom.