Ščitársky zimný päťboj

Ako po iné roky aj tento prichádzame s našou neúnavnou snahou o zorganizovanie olympijských hier na medzinárodnom práškovacom letisku v Horných Štitároch. Na základe reálnych prepočtov a prípravných prác považujeme za možné zorganizovať tieto hry už čoskoro, v jubilejnom roku 2063, ktorý považujeme za storočnicu rozvoja športového buditeľstva na slovanských územiach.

Zároveň prehlasujeme, že nebudeme žiadnym spôsobom korupčne vstupovať do už dohodnutých termínov (napr. Tokyo 2020) Medzinárodného Olympijského Výboru a budeme dbať o najprísnejšiu etiku pri určovaní pravidiel jednotlivých disciplín.

Ak si dobre pamätáte, minulý rok sme prišli s prvou disciplínou Skrč sa šuhaj pre oriešok, ktorá zožala nebývalý ohlas.

Dnes pridávame

Ščitársky zimný päťboj.

Veríme, že vás tiež osloví. Budeme radi ak oceníte našu snahu a olajkujete nás. Dodáte nám tak sily do organiozačnej prípravy a metodiky ostatných športových disciplín.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 328