Ťažký plážový život s instagramom

Trochu vyššie a zľava, natočiť, cvak. Trochu nižšie a našpúliť pery, cvak, cvak, väčšie oči, cvak. Ľahnúť si na bok, cvak, ledabolo prehodiť uterák, cvak, bez uteráka lepšie, cvak. Viac boky. Cvak. Ešte inak, cvak, ešte inak, cvak, zlý uhol, natiahnuť foťák až pod nohy, cvak.

Podchvíľou zakryjú slnko mraky. Vlny jemne šelestia. Na pláži nás je len zopár.

Chvíľu ťukanie do mobilu. Potom uvoľnenie a relax. Možno 10 minút. Mobil v ruke a zjavná neistota. Všetko zle. Vidieť to na tvári. Mažeme. Odznova.

Všetko inak

Natočiť tvár do slnka, cvak, výraz 1, cvak, úsmev, cvak, menší úsmev, cvak, vypnúť hruď, iný uhol záberu, ešte iný, ešte iný. Cvak, cvak. Asi podbradok. Vyššie mobil. Cvak. Zasnené oči, cvak, šťastné oči, cvak, žiadúce oči, cvak.

Nielen portrét, celú postavu. Cvak. Vypnúť prsia. cvak. Ešte inak. Cvak, cvak, cvak.

Polhodina za nami

Už ma to začína celkom baviť. Cvak, cvak,… Omočené nohy, cvak. Piesok na mokrých nohách, cvak. Vtiahnuť brucho, cvak, lepšie si ľahnúť do piesku, cvak, tvár to istí, cvak, cvak, zasnená, cvak, romantická, cvak, náruživá, cvak, konečne spokojná…

Chvíľu ťukanie do mobilu. Potom uvoľnenie a relax. Možno 10 minút. Spokojnejšia. Ale nie spokojná.

Ešte pokus

Cvak. Ešte inak cvak, cvak. Dve hodiny na pláži za mnou. Musím už ísť. Aj ma ten príbeh pomaly prestáva baviť. Lajky zjavne nenaskakujú podľa očakávania.

Instagram je sviňa

Kedysi som tvrdil, že k dobrej fotke je treba aj kvalitný fotoaparát. Prestávam tomu veriť. Sú chvíle, keď ani najlepší Leica objektív v Huawei MATE na lajky nestačí. 🙂

Poďme radšej na hory. Poznáte El Limonero alebo Caminito del Rey?

El Limonero 3 nádherné hiking traily v Malage
Caminito del Rey
Pošli ďalej
petere prihody
petere prihody

Petere mládenca cestovateľské a športové príhodi a skúsenosti. Sleduj náš instagram aj twitter.

Articles: 21