Tuky spaľujúci Kettlebell Swing

Vedeli ste, že cvičenie s obojručnou činkou Kettlebell swing spaľuje viac než 20 kalórií za minútu už pri stredne intenzívnom tréningu?

Pred nedávnom ich v Lídli predávali, tak som si povedal, že prečo to neskúsiť. Výsledky boli prekvapivo dobré. Už po pár minútach celkom zábavného cvičenia som dosiahol tepovku spaľujúcu nielen tuky, ale aj moje odhodlanie pokračovať. 🙂

Ocenil som najmä to, že cvičenie je veľmi komplexné, podobne ako švihadlo, zapája množstvo svalov ale najmä, viac zapája silovú a švihovú zložku. A nezamotáte sa. Keď sa mi nechce obúvať a ísť von, stačí 10 minút v obývačke pri otvorenom okne a výsledok je dokonalý. Prirodzene ranný tréning pri vychádzajúcom slnku na čerstvom vzduchu je oveľa lepší.

[bctt tweet=“Kettlebell swing je jedno z najkomplexnejších kardio cvičení, ktoré môžete prevádzať aj doma.“]

V neposlednej rade musím poznamenať, že toto cvičenie určite nezruinuje vašu peňaženku. Činku kúpite za pár eur, inak nepotrebujete nič. Na youtube som našiel aj návod na cvičenie, pre krehkejšie žienky a do seba zamilovaných mužov však doporučujem oveľa ľahšiu záťaž, nie takúto obludu.

Do cvičenia priatelia.

[plsc_columns][plsc_column desktop=“6″ tablet=“6″ mobile=“12″][plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=KRC-_tQHS4Y“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“][/plsc_column][plsc_column desktop=“6″ tablet=“6″ mobile=“12″][plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=RjnyMfZb00M“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“][/plsc_column][/plsc_columns]
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2020

5. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
Propozície

Rozhýbte sa s nami

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020 ZSSK restart challenge Toto leto bude o Slovensku. O turistike, cyklistike, výletoch a o horách. Zapojte sa do jubilejného 5. ročníka turistickej výzvy. 

VIAC »
Letné Kritérium

Kardionápravník 2020

Letné kritérium 90/60 Daj cez leto 90 dní hodinu pohybu denne. Cyklista, turista, bežec, chodec? Vyber si podľa chuti. Ak to dáš, oblečieme ťa do trička Kardionápravníka. Pravidlá

VIAC »
Ďalšie články autora
Letná banícka fuška

Letná banícka fuška štartuje už 9. augusta

Letná banícka fuška je 3. bežeckým run podujatím série 4 Podoby Rákoša, ktoré sa koná v Rožňave. Behá sa na kopci Rákoš, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Rožňavy a poskytuje mnohé príťažlivé bežecké trasy.

VIAC »

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *