Bežali sme preteky Salomon Baba - Kamzík

Bežali sme preteky Salomon Baba – Kamzík

Nádherné počasie, nádherné preteky, nádherní ľudia a skvelá atmosféra.

Tri trate a jeden spoločný cieľ Kamzík. KBK53, BK26 a RK16.

„My“ sme sa postavili na štart prestížneho 20. ročníka Salomon Baba – Kamzík 26 km, kde sa zišla bežecká špička lesného behu a to aj vďaka tímu Salomon/Suunto, nakoľko preteky boli prvýkrát zaradené do GOLDEN TRAIL NATIONAL SERIES a taktiež Slovenský atletický zväz vyhlásil preteky ako Majstrovstvá Slovenska v horskom behu.

V absolútnom poradí obsadil Taras neskutočné 7. miesto / 6. v kategórii v kategórii s časom 01:45:14 a to hneď za špičkovými bežcami z ČR z tímu Salomon/Suunto.

Ďalší neskutočný výkon podal Erik, kde v absolútnom poradí obsadil 31. miesto a 6. v kategórii.

Klobúk dolu pred výkonom Márie, ktorá v absolútnom poradí obsadila 37. miesto a do cieľa dobehla ako 4. žena v kategórii.

Aj vďaka týmto výsledkom tím Reštartnisa.sk obsadil úžasné 3. miesto v súťaži tímov, kde nás iba 58 sekúnd delilo od 2. miesta. Na prvom mieste sa bezkonkurenčne umiestnil tím Salomon/Suunto.

Gratulujeme aj Matúšovi, ktorý obsadil v 3. behu Rača – Kamzík nádherné 3. miesto a všetkým bežcom všetkých tratí a aj bosonohému Pavlovi Sovičovi od Priateľov Behu Ležérneho.

[pl_section section=“widgets“ id=“1072958257″]
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2020

5. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
Propozície

Rozhýbte sa s nami

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020 ZSSK restart challenge Toto leto bude o Slovensku. O turistike, cyklistike, výletoch a o horách. Zapojte sa do jubilejného 5. ročníka turistickej výzvy. 

VIAC »
Letné Kritérium

Kardionápravník 2020

Letné kritérium 90/60 Daj cez leto 90 dní hodinu pohybu denne. Cyklista, turista, bežec, chodec? Vyber si podľa chuti. Ak to dáš, oblečieme ťa do trička Kardionápravníka. Pravidlá

VIAC »
Ďalšie články autora

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *