Jarné tréningové cyklistické kempy 2019

Jarné tréningové cyklistické kempy 2019

S nami sa nelehátkuje. Predstavujeme jarné tréningové cyklistické kempy 2019.

Aj v roku 2019 sa naštartujeme pri jarnom rozbehu na viacerých cyklokempoch. Pozrite si ich itinerár pre cestné bicykle aj MTB.

Sicília 2019

skorý štart
23.2.2019 – 2.3.2019

(uzavreté pozri reportáž)

Po minulé roky sa zvykli štartovať jarné cyklistické pobyty až od polovice marca. Cyklistov ale pribúda a dobré počasie na tréning si chcú užiť čo najskôr. Aj preto padla voľba na Sicíliu, kde je dosť teplo na cyklistiku po celý rok a chodia tam trénovať aj profesionáli. Taliansko máme radi kvôli jedlu, ľuďom a krásnej krajine, ale aj preto, lebo cyklisti nie sú v Taliansku nepriatelia vodičov.

Okrem iného je naša základňa v Catanii dobre dostupná letecky z Viedne alebo Budapešti. Viac >

San Marino 2019

Bike & Triathlon tréningový kemp Rimini, Viserba – Taliansko
16. 3. 2019 – 24. 3. 2019

Pre všetkých, ktorí si chcú na jar kvalitne zatrénovať v teplejšom podnebí. Hotel Oxygen 3+* je zaradený do organizácie Italy Bike Hotels, ktorá je zárukou kvality pre cyklistov a triatlonistov.

Samozrejmosťou je kvalitná a pestrá strava, ktorá obsahuje dostatok výberu z mäsitých jedál, rýb, šalátov, cestovín a rôznych koláčikov. Okolie San Marina a Rimini ponúka pestré trasy. Nájdete tu všetko od úplných rovín, cez zvlnený terén až po ostré kopce a dlhé stúpania až do výšky skoro 1500m! Nie nadarmo tu celý svoj život trénoval Marco Pantani a všetkým hovoril, že nepotrebuje ísť trénovať inde, lebo tu nájde všetko potrebné.

Pre triatlonistov sú navyše v okolí hotela vhodné dlhé promenády na behanie v blízkosti pláže a v prípade záujmu sa dá rezervovať aj dráha v plaveckom centre. Celkovo účastníci najazdia od 500 do 1000 km. Viac >

Baška Voda 2019

Jarné kilometre 15. ročník, Chorvátsko
30.3.2019 – 7.4.2019

Rokmi osvedčená destinácia. Už 15.ročník jarného kempu! 9 dní tréningu na bicykli v zvlnenom až kopcovitom teréne, veľa tréningových skupín, kde si každý nájde tú svoju partiu. Ubytovanie v komfortných 4* hoteloch Horizont alebo Slavija s welness, SPA a fittness v cene ubytovania! Cesta aj MTB. Biokovo, Svaty Jure, Makarska, Omiš. Kto nebol bajkovať na Baške nevie, čo to je skvelý cyklokemp. my sme tam boli už 7 krát. Viac >

Šibenik 2019

Jarný rozbeh, Chorvátsko
6.4.2019 – 14.4.2019

Pre tých, čo uprednostňujú rovinatejší a miernejšie zvlnený rozbeh v nádhernom prostredí NP Krka. 9 dní tréningu na bicykli. Ubytovanie v osvedčenom 4* hotel Ivan v rezorte Solaris. Naprosto skvelé. Fantastická strava v hotelovej reštaurácií, možnosť využiť hotelové bazény a posilovňu. Šibenik poskytuje v tomto období teploty od 15°C do 22°C v tieni. Prostredie je ideálne na prvé kilometre na bicykli po zime pre tých, ktorí nepotrebujú taký skorý rozbeh a v terénoch, kde si viete lepšie ustrážiť to, čo chcú trénovať. Viac >

Podgora 2019

oslávte na bajku Veľkú noc
13.4.2019 – 21.4.2019

X vypredané

Nový hotel, nová lokalita aj keď v známom prostredí. 9 dní tréningu na bicykli v zvlnený až kopcovitýom teréne Biokova priamo pod výstupom na Svatý Jure. Vhodné aj pre horské bicykle! Ubytovanie v zrekonštruovanom 4* hoteli Medora Auri s welness, SPA a fittness v cene ubytovania! Vhodné aj pre partnerky a deti! Teploty počas pobytu od 18°C – 26°C.

Z roka na rok sa k nám pridáva viac a viac cyklistov a cyklistiek, pre ktorých nie je úplne podstatné najazdenie objemov pred súťažnou sezónou ale berú jarné jazdenie viac ako dovolenku s bicyklom. Práve takýmto našim zákazníkom chceme vyhovieť a ponúknuť možnosť bicyklovať v teplejšom už skoro letnom počasí a následne si vychutnať relax v hoteli, ktorý je vhodný aj pre ostatných členov rodiny vďaka jeho vybaveniu napríklad aj detskou herňou, v ktorej budeme organizovať program pre deti!

Určite sa tam stretneme. Viac >


[pl_section section=“widgets“ id=“1764029796″]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Ďalšie články autora

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 


ZSSK
Magna Energia


Magna energia logoMagna Energia