Jarné tréningové cyklistické kempy so Sporttour

S nami sa nelehátkuje. Predstavujeme jarné tréningové cyklistické kempy.

Aj v tomto roku sa naštartujeme pri jarnom rozbehu na viacerých cyklokempoch. Pozrite si ich itinerár pre cestné bicykle aj MTB.

Sicília

skorý štart

(uzavreté pozri reportáž)

Po minulé roky sa zvykli štartovať jarné cyklistické pobyty až od polovice marca. Cyklistov ale pribúda a dobré počasie na tréning si chcú užiť čo najskôr. Aj preto padla voľba na Sicíliu, kde je dosť teplo na cyklistiku po celý rok a chodia tam trénovať aj profesionáli. Taliansko máme radi kvôli jedlu, ľuďom a krásnej krajine, ale aj preto, lebo cyklisti nie sú v Taliansku nepriatelia vodičov.

Okrem iného je naša základňa v Catanii dobre dostupná letecky z Viedne alebo Budapešti. Viac >

San Marino

Bike & Triathlon tréningový kemp Rimini, Viserba – Taliansko

Pre všetkých, ktorí si chcú na jar kvalitne zatrénovať v teplejšom podnebí. Hotel Oxygen 3+* je zaradený do organizácie Italy Bike Hotels, ktorá je zárukou kvality pre cyklistov a triatlonistov.

Samozrejmosťou je kvalitná a pestrá strava, ktorá obsahuje dostatok výberu z mäsitých jedál, rýb, šalátov, cestovín a rôznych koláčikov. Okolie San Marina a Rimini ponúka pestré trasy. Nájdete tu všetko od úplných rovín, cez zvlnený terén až po ostré kopce a dlhé stúpania až do výšky skoro 1500m! Nie nadarmo tu celý svoj život trénoval Marco Pantani a všetkým hovoril, že nepotrebuje ísť trénovať inde, lebo tu nájde všetko potrebné.

Pre triatlonistov sú navyše v okolí hotela vhodné dlhé promenády na behanie v blízkosti pláže a v prípade záujmu sa dá rezervovať aj dráha v plaveckom centre. Celkovo účastníci najazdia od 500 do 1000 km. Viac >

Baška Voda

Jarné kilometre 15. ročník, Chorvátsko

Rokmi osvedčená destinácia. Už 15.ročník jarného kempu! 9 dní tréningu na bicykli v zvlnenom až kopcovitom teréne, veľa tréningových skupín, kde si každý nájde tú svoju partiu. Ubytovanie v komfortných 4* hoteloch Horizont alebo Slavija s welness, SPA a fittness v cene ubytovania! Cesta aj MTB. Biokovo, Svaty Jure, Makarska, Omiš. Kto nebol bajkovať na Baške nevie, čo to je skvelý cyklokemp. my sme tam boli už 7 krát. Viac >

Šibenik

Jarný rozbeh, Chorvátsko

Pre tých, čo uprednostňujú rovinatejší a miernejšie zvlnený rozbeh v nádhernom prostredí NP Krka. 9 dní tréningu na bicykli. Ubytovanie v osvedčenom 4* hotel Ivan v rezorte Solaris. Naprosto skvelé. Fantastická strava v hotelovej reštaurácií, možnosť využiť hotelové bazény a posilovňu. Šibenik poskytuje v tomto období teploty od 15°C do 22°C v tieni. Prostredie je ideálne na prvé kilometre na bicykli po zime pre tých, ktorí nepotrebujú taký skorý rozbeh a v terénoch, kde si viete lepšie ustrážiť to, čo chcú trénovať. Viac >

Podgora

oslávte na bajku Veľkú noc

Nový hotel, nová lokalita aj keď v známom prostredí. 9 dní tréningu na bicykli v zvlnený až kopcovitýom teréne Biokova priamo pod výstupom na Svatý Jure. Vhodné aj pre horské bicykle! Ubytovanie v zrekonštruovanom 4* hoteli Medora Auri s welness, SPA a fittness v cene ubytovania! Vhodné aj pre partnerky a deti! Teploty počas pobytu od 18°C – 26°C.

Z roka na rok sa k nám pridáva viac a viac cyklistov a cyklistiek, pre ktorých nie je úplne podstatné najazdenie objemov pred súťažnou sezónou ale berú jarné jazdenie viac ako dovolenku s bicyklom. Práve takýmto našim zákazníkom chceme vyhovieť a ponúknuť možnosť bicyklovať v teplejšom už skoro letnom počasí a následne si vychutnať relax v hoteli, ktorý je vhodný aj pre ostatných členov rodiny vďaka jeho vybaveniu napríklad aj detskou herňou, v ktorej budeme organizovať program pre deti!

Určite sa tam stretneme. Viac >

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2020

5. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
Propozície

Rozhýbte sa s nami

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020 ZSSK restart challenge Toto leto bude o Slovensku. O turistike, cyklistike, výletoch a o horách. Zapojte sa do jubilejného 5. ročníka turistickej výzvy. 

VIAC »
Letné Kritérium

Kardionápravník 2020

Letné kritérium 90/60 Daj cez leto 90 dní hodinu pohybu denne. Cyklista, turista, bežec, chodec? Vyber si podľa chuti. Ak to dáš, oblečieme ťa do trička Kardionápravníka. Pravidlá

VIAC »
Ďalšie články autora

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *