Blog restartnisa nahlad obrazovky 2021

Jarné zmeny na webe restartnisa

S 6. ročníkom našich výziev sme si pre vás pripravili zopár vychytávok, ktoré by vám mali zjednodušiť prístup k obsahu na webe a blogu RESTARTNISA:

VYHĽADÁVANIE

Hneď pod menu pribudla v mobilnej, tabletovej aj desktop verzii funkcia pokročilého vyhľadávača. Jednoducho napíšte čo vás zaujíma a výsledky sa prehľadne zobrazia. Na blogu je dnes viac ako 800 článkov a orientácia v nich bola stále náročnejšia. Vyhľadávač nájde akýkoľvek výraz nielen v názvoch, ale aj v texte a meta poliach. Už po prvom testovaní rapídne stúpla rýchlosť dohľadania článku a zvýšila sa aj sledovanosť webu. Využívajte ju.

OBSAH ODPORÚČANÉ TRASY

Ku každému cieľu výzvy 7 kopcov 3 jazerá zverejňujeme ODPORÚČANÉ TRASY. V týchto článkoch postupne pribudne hneď pod hlavičkou obsah, ktorý vás rýchlo navedie na to, čo hľadáte v štruktúre:

  • Popis cieľa,
  • Doprava,
  • Ubytovanie,
  • Turistické trasy,
  • Cyklotrasy,
  • Kam v okolí,
  • Užitočné informácie, eventy….

Umožní vám to rýchlo sa dostať bez dlhého skrolovania presne tam, kam potrebujete. Veríme, že túto fičúrku oceníte. Viď napr. VTÁČNIK

VŠETKY CIELE POHROMADE

Ak sa chcete dostať na ktorýkoľvek cieľ zo všetkých šiestich ročníkov, stačí prísť na titulnú stránku alebo stránku propozícií a nájdete tam prehľadnú tabuľku cieľov. Stačí kliknúť na rok a po rozbalení príslušného ročníka kliknite na jednotlivý cieľ. Dostanete sa rýchlo ku všetkým informáciám.

TÉMY ÚVODNEJ STRÁNKY

Chápeme, že máte rozličné záujmy, turistika, cyklistika, výlety po slovensku, zdravie a pod… a preto sme titulnú stránku tématicky rozdelili. Ľahko sa tak dostanete do sekcie, ktorá vás zaujíma.

HAUZI

V spolupráci s najväčším ubytovacím poskytovateľom na Slovensku Hauzi (predtým Ubytovanie na Slovensku) sme vám v sekcii ubytovanie pripravili tipy na najlepšie ubytovanie. Modul pracuje tak, že v najbližšom okolí nájde ubytovania s najvyšším hodnotením. Tzn. zoradenie podľa spokojnosti vás – koncových zákazníkov. V ponuke je viac ako 4000 chát, chalúp, penziónov i hotelov za najlepšie ceny na trhu. Žiadne predražovanie, marketingové oblbovanie zľavami, ale priamy kontakt na majiteľa zariadenia, s ktorým sa dohodnete. Verím, že tento nástroj fakt oceníte. My ho využívame už roky. Testovali sme ho niekoľko týždňov a za výsledky a dobrý výber ručíme.

BOČNÝ PANEL

Sprehľadnili a zjednodušili sme bočný panel. Pribudol priamy prelink na vlakové spojenia a tipy na výlety a pribudol tiež oblak tém. Ak si na ktorúkoľvek z tém kliknete, objaví sa zoznam článkov k príslušnej téme.

Záverom

Minulý rok stránky reštartnisa navštívilo temer milión návštevníkov. Každoročne vnímame viac ako 100% nárast. To zaväzuje. Na ďalších vylepšeniach stále pracujeme. Ak máte nejaké podnety k vylepšeniu, budeme radi ak nám napíšete na info@restartnisa.sk.

Všetko sa postupne uvoľní. Veríme, že do pár týždňov, možno mesiaca, dvoch, pominú aj pandemické obmedzenia a uvidíme sa spolu na niektorom z kopcov. Toto leto bude každopádne patriť výletom a túram po Slovensku.

Ďakujeme za dôveru. Ostaňte s nami.

Petere Ertl,
zakladateľ portálu a organizátor výziev 7 kopcov 3 jazerá a Kardionápravník

Ešte pre úplnosť:

Redakcia Reštartnisa

Články z redakčného stola Reštartnisa, (poväčšine informačného charakteru) na ktorom sa zvyčajne podieľa aj viac členov redakčného tímu.

Radi by ste niečo doplnili? Prihláste sa mailom alebo FB kontom.

Prejsť na začiatok