Medailobranie Kardionápravníka 2022

Po dvoch pandemických rokoch sme si opäť vychutnali medailobranie 7kopcov3jazerá naživo. V sobotu 10. decembra sme všetci úpenlivo dúfali, že čerstvo postavený stan v Bufete na Dobrom mieste všetky príkoria tejto zimy a nápor ľudí prežijú. Počasie nám tentokrát prialo a všetko dopadlo podľa očakávaní. Povestná Šusťova fazuľová, čaj i varené víno rozohrali.

Keď príde Mikuláš

Prvé sólo mali deti. Mikulášsku nádielku si ale museli zaslúžiť. 🙂 Tí menší zarecitovali, zaspievali tí väčší sa pochválili svojim výkonom. Sladká odmena však ostala pre všetkých. Potom sme už pristúpili k vyhodnoteniu Kardionápravníka 2022.

Dali sme spolu
275603 km a 4782 happy hours

Kompletné celoročné vyhodnotenie Kardionápravníka nájdete tu.

Atmosféra z medailobrania

Nechýbali ani povestné krémeše, sladký koniec okremu šusťa pripravila aj Mária a Taras Danečkovci

Kardionápravník prišla podporiť aj Nordic Walking banda Borovičiek. Budúci rok zaradíme Rohožnícku dvanástku znova do nášho plánu 🙂 Bokom neostali ani psy.

Večer skončil družne.

Pozývame vás do nového už 8. ročníka Kardionápravníka 2023. Dáte to s nami?

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 322