Obklopte sa ľuďmi, podobne zmýšľajúcimi ako Vy

Ak chcete udržať váhu pod kontrolou, byť aktívni a plní elánu, obklopte sa novými ľuďmi, podobne zmýšľajúcimi ako Vy. Vytvorte si novú komunitu, alebo sa sami zapojte do komunity. Nabúrajte starý stereotyp. Odmietnite kamarátšafty, ktoré vás sťahujú dole. Tam, kam nechcete. Keď som schudol,  zmenil som všetko okolo seba. Zistil som, že sa začínam vyhýbať určitým typom ľudí. Takým neistým, nerozhodným, alibistickým, zdôvodňujúcim, kecalom. Odoberačom energie.

Tí, čo športujú a majú ciele, majú úplne iný drive. Sebavedomie, sebaistotu. Veria vo vlastné schopnosti a vo víťazstvo. Majú to v hlavách.

Nedávno kolega povedal, že charakter človeka je jeho osudom. Stále viac si uvedomujem, aká je to pravda. Ste víťazi? Alebo skôr neistí zdôvodňovači? Je to na Vás.

Nebojte sa zmien.

Fotka, ktorú vidíte je z prvého roku, keď som začal bicyklovať. Dal som Stelvio, Gaviu, Mortirollo, asi vám to veľa nehovorí.

Tento rok sme dali plán. Dať 50 najkrajších cyklotrás v Európe za 3 roky. Výzva? Motivácia? Človek by mal mať veľké ideály a veľké ciele.

Život je krátky. Netreba ho premrhať.

Petere.

Pošli ďalej
Reštartnisa
Reštartnisa

Dávame veci do pohybu. Nakazíme ťa endorfínmi, pohybom a zdravým životným štýlom. Pod touto značkou občas píše zakladateľ, administrátor a bloger projektu Reštartnisa Petere články na tému aktívny pohyb, turistika, beh, cyklistika, zdravá životospráva a životný reštart.

Articles: 324