Uhádni dnešnú otázku a vyhraj turistickú mapu VKU. Každý týždeň vylosujeme jedného výhercu.

Čarovné Slovensko

Tatry a Zamagurie z neba

Otázka pre tento týždeň:

Viete na aký Tatranský štít sa pozeráme?


Pravidlá súťaže:

Súťaž je bezplatná. Stačí odpovedať. Každý týždeň v stredu zverejníme jednu fotku zo Slovenska. Vašou úlohou je do budúceho týždňa správne odpovedať. 

Kliknite na tlačítko ODPOVEDAŤ a pošlite nám odpoveď v predmete emailu [email protected]

Každý týždeň vylosujeme jedného výhercu ktorý správne odpovedal. Získa voucher na nákup akejkoľvek turistickej mapy VKU z CBS shopu. Výhercu zverejníme a položíme otázku na ďalší týždeň.

Odpoveď mailom sme zvolili preto, aby ste na FB diskusiách nezverejňovali pre ostatných správnu odpoveď.

Najčastejšie otázky a odpovede

Ako súťaž prebieha

Každý týždeň v stredu zverejníme novú fotku z knižného cyklu Čarovné Slovensko. Vašou úlohou je správne odpovedať na otázku pod fotkou. Zo správnych odpovedí vylosujeme jedného z výhercov VKU mapy CBS. Súťaž je pre našich účastníkov a priaznivcov bezplatná.

Kde mám odpovedať

Svoju odpoveď napíšte do predmetu na email [email protected] Email sa vám otvorí kliknutím na tlačítko Odpovedať. Ak máte problémy s otvorením jednoducho pošlite správnu odpoveď do stredy na uvedený mail. Výhercu vyberáme náhodným výberom zo správnych mailov.

Čo sa deje s mojim mailom ďalej?

Ihneď po ukončení týždennej série súťaže všetky maily s nesprávnymi odpoveďami mažeme. Maily so správnymi odpoveďami vyhodnocujeme kvôli celoročným výsledkom, kde extra odmeníme tých, čo poslali najviac správnych odpovedí. Maily strážime ako oko v hlave a garantujeme že vám nepríde žiaden spam a ni nevyžiadaná správa.

Autorské práva k fotografiám

Fotky do súťaže poskytuje výhradne CBS štúdio Banská Bystrica z Knižných edícií Čarovné Slovensko alebo Slovensko z neba (autor privolenie CBS) alebo občianske združenie Reštartnisa z fotiek účastníkov výzvy 7 kopcov 3 jazerá (s uvedením Reštartnisa a mena autora fotky).

Ako si môžem uplatniť výhru

Výhercovi zašleme obratom email s online kódom na voľný nákup v hodnote 6,99 € (hodnota mapy VKU) v eshope CBS. Tento zľavový kód môže uplatniť na nákup akejkoľvek mapy alebo knihy z knižných produkcií CBS. Suma mu bude odrátaná z celkovej hodnoty nákupu. Nákup nie je nijak limitovaný. Stačí si objednať aj jedinú mapu.

Čo v prípade, ak si neviem kód uplatniť

Ak máte akékoľvek problémy s uplatnením kódu obráťte sa prosím na tím CBS [email protected] ktorý vám radi pomôžu. Ak by zlyhalo aj to, napíšte nám do správy.

Voucher s kódom je jednorázový a nie je možné ho vymeniť za hotovosť.

PARTNERI SÚŤAŽE

Správne odpovede a výherci jednotlivých kôl

Tatry a Zamagurie z neba
48: Lucia Bartovicova, Kežmarský hrad

Kežmarský hrad je jediným úplne zachovaným hradom na Spiši. Gratulujeme Lucia. Uži si mapu. 🙂

Dolný Kubín a okolie z neba: Kvíz restartnisa
47: Janka Katreníková, Tupá skala

Tupá Skalka s Dolnym Kubinom v pozadi. Hore je vysielač a vedľa Ostrá skala. Gratulujeme Janka. Uži si mapu. 🙂

Banská Štiavnica a okolie z neba
46: Glona Bystrická, Veľký a Malý Richňavský tajch

Štiavnica je tajchami povestná. Richňavské jazerá sa nachádzajú na okraji obce Štiavnické Bane. Sú to vlastne dve umelé vodné nádrže, ktoré v minulosti tvorili iba jedno jazero vybudované na banícke účely. Dnes ich oddeľuje hrádza. Gratulujeme Glona. Uži si mapu. 🙂

Carovne Slovensko
45: Katka Izaková, Veľké Hincovo pleso

Veľké Hincovo pleso. Nad ním Kôprovský štít, Veľký Mengusovský štít, Mengusovský Volovec, Hlinská veža, Čubrina. Gratulujeme Katka. Uži si mapu. 🙂

Zdieľať