Poznáš Čarovné Slovensko?

Zodpovedaj našu otázku a vyhraj turistickú mapu

Carovne SLovensko

Otázka pre tento týždeň:

Poznáte tento hrad?

A viete povedať pri akej vodnej nádrži sa nachádza 🙂

7 kopcov 3 jazerá 2021

Veľký Rozsutec, Tlstá, Ostrá, Baranec a ďalšie tipy na skvelé výlety a zážitky váš čakajú už v 6. ročníku turistickej výzvy 7 kopcov 3 jazerá 2021.

Pravidlá súťaže:

Súťaž je pre našich priaznivcov bezplatná. Stačí odpovedať.

Každý týždeň v stredu zverejníme jednu fotku z cyklu Čarovného Slovenska alebo Slovensko z neba. Máte celý týždeň na to, aby ste našli odpoveď na našu otázku.

Ak si trúfate odpovedať, kliknite na tlačítko a pošlite nám odpoveď v predmete emailu sutaz@restartnisa.sk

Zo všetkých správnych odpovedí vylosujeme nasledovnú stredu jedného výhercu, ktorý získa voucher na nákup akejkoľvek turistickej mapy VKU z CBS shopu. Výhercu zverejníme a položíme otázku na ďalší týždeň.

Poznámka: Formu mailu sme zvolili práve preto, aby ste pod diskusiami tu alebo na FB nezverejňovali pre ostatných odpovede.

Najčastejšie otázky a odpovede

Najčastejšie otázky a odpovede.

Každý týždeň v stredu zverejníme novú fotku z knižného cyklu Čarovné Slovensko. Vašou úlohou je správne odpovedať na otázku pod fotkou. Zo správnych odpovedí vylosujeme jedného z výhercov VKU mapy CBS. Súťaž je pre našich účastníkov a priaznivcov bezplatná.

Svoju odpoveď napíšte do predmetu na email sutaz@restartnisa.sk. Email sa vám otvorí kliknutím na tlačítko Odpovedať. Ak máte problémy s otvorením jednoducho pošlite správnu odpoveď do stredy na uvedený mail.  Výhercu vyberáme náhodným výberom zo správnych mailov.

Ihneď po ukončení týždennej série súťaže všetky maily s nesprávnymi odpoveďami mažeme. Maily so správnymi odpoveďami vyhodnocujeme kvôli celoročným výsledkom, kde extra odmeníme tých, čo poslali najviac správnych odpovedí. Maily strážime ako oko v hlave a garantujeme že vám nepríde žiaden spam a ni nevyžiadaná správa.

Fotky do súťaže poskytuje výhradne CBS štúdio Banská Bystrica z Knižných edícií Čarovné Slovensko alebo Slovensko z neba (autor privolenie CBS) alebo občianske združenie Reštartnisa z fotiek účastníkov výzvy 7 kopcov 3 jazerá (s uvedením Reštartnisa a mena autora fotky).

Výhercovi zašleme obratom email s online kódom na voľný nákup v hodnote 6,99 € (hodnota mapy VKU) v eshope CBSTento zľavový kód môže uplatniť na nákup akejkoľvek mapy alebo knihy z knižných produkcií CBS. Suma mu bude odrátaná z celkovej hodnoty nákupu. Nákup nie je nijak limitovaný. Stačí si objednať aj jedinú mapu.

Ak máte akékoľvek problémy s uplatnením kódu obráťte sa prosím na tím CBS marketing@cbs.sk ktorý vám radi pomôžu. Ak by zlyhalo aj to, napíšte nám do správy.

Voucher s kódom je jednorázový a nie je možné ho vymeniť za hotovosť.

PARTNERI SÚŤAŽE

Správne odpovede a výherci jednotlivých kôl

Ziar nad Hronom

02: Michal Matušík: Žiar nad Hronom

Michal Matušík si dobre myslel. Žiar nad Hronom. Iba kúsok odtiaľ sa vyberieme tento rok na Szabóovu skalu, Podbralce a Pustý hrad.. Keďže je tu ten nový rok a on už dávno nič nevyhral tak tentokrát ide mapa pre neho. 🙂 Gratulujeme Mižu 🙂

Čarovné Slovensko

01: Jozef Zvonár: Pohľad z Veľkej svišťovky na dolinu zeleného plesa

Veľká Svišťovka (2037 m) je trávnato-sutinová kopa v severovýchodnom hrebeni Malého Kežmarského štítu. Pod vrcholom sa nachádza Sedlo pod Svišťovkou, kadiaľ prechádza turistický chodník Tatranská magistrála zo Skalnatého plesa ku Chate pri Zelenom plese. Správna odpoveď Gratulujeme Jozef 🙂