Poznáš Čarovné Slovensko?

Zodpovedaj našu otázku a vyhraj turistickú mapu

sutaz Carovne Slovensko

Otázka pre 46. týždeň:

Na aký vrchol a v akom pohorí sa pozeráme? 

Vieš uhádnuť? Napíš odpoveď tu:

Pravidlá súťaže:

Súťaž je pre našich priaznivcov bezplatná 🙂 Stačí odpovedať.

Každý týždeň v stredu zverejníme jednu fotku z cyklu Čarovného Slovenska alebo Slovensko z neba. Máte celý týždeň na to, aby ste našli odpoveď na našu otázku.

Ak si trúfate odpovedať, kliknite na tlačítko a pošlite nám odpoveď v predmete emailu sutaz@restartnisa.sk

Zo všetkých správnych odpovedí vylosujeme nasledovnú stredu jedného výhercu, ktorý získa voucher na nákup akejkoľvek turistickej mapy VKU z CBS shopu. Výhercu zverejníme a položíme otázku na ďalší týždeň.

Poznámka: Formu mailu sme zvolili práve preto, aby ste pod diskusiami tu alebo na FB nezverejňovali pre ostatných odpovede.

Najčastejšie otázky a odpovede

Najčastejšie otázky a odpovede.

Každý týždeň v stredu zverejníme novú fotku z knižného cyklu Čarovné Slovensko. Vašou úlohou je správne odpovedať na otázku pod fotkou. Zo správnych odpovedí vylosujeme jedného z výhercov VKU mapy CBS. Súťaž je pre našich účastníkov a priaznivcov bezplatná.

Svoju odpoveď napíšte do predmetu na email sutaz@restartnisa.sk. Email sa vám otvorí kliknutím na tlačítko Odpovedať. Ak máte problémy s otvorením jednoducho pošlite správnu odpoveď do stredy na uvedený mail.  Výhercu vyberáme náhodným výberom zo správnych mailov.

Ihneď po ukončení týždennej série súťaže všetky maily s nesprávnymi odpoveďami mažeme. Maily so správnymi odpoveďami vyhodnocujeme kvôli celoročným výsledkom, kde extra odmeníme tých, čo poslali najviac správnych odpovedí. Maily strážime ako oko v hlave a garantujeme že vám nepríde žiaden spam a ni nevyžiadaná správa.

Fotky do súťaže poskytuje výhradne CBS štúdio Banská Bystrica z Knižných edícií Čarovné Slovensko alebo Slovensko z neba (autor privolenie CBS) alebo občianske združenie Reštartnisa z fotiek účastníkov výzvy 7 kopcov 3 jazerá (s uvedením Reštartnisa a mena autora fotky).

Výhercovi zašleme obratom email s online kódom na voľný nákup v hodnote 6,99 € (hodnota mapy VKU) v eshope CBSTento zľavový kód môže uplatniť na nákup akejkoľvek mapy alebo knihy z knižných produkcií CBS. Suma mu bude odrátaná z celkovej hodnoty nákupu. Nákup nie je nijak limitovaný. Stačí si objednať aj jedinú mapu.

Ak máte akékoľvek problémy s uplatnením kódu obráťte sa prosím na tím CBS marketing@cbs.sk ktorý vám radi pomôžu. Ak by zlyhalo aj to, napíšte nám do správy.

Voucher s kódom je jednorázový a nie je možné ho vymeniť za hotovosť.

Správne odpovede a výherci jednotlivých kôl

42: Ján Fekeč, Bobrovec a Veľký Choč

Teší nás, že sme dostali viac ako 60 správnych odpovedí. Mnohí z vás správne trafili Choč, ale nesprávne udali dedinu. Výhercom tohto týždňa sa stáva Ján Fekeč. Obratom mu posielame zľavový kód. 🙂

43: Mistr (Milan Straka), Skanzen Pribilina

Aj na druhú otázku sme dostali kopec správnych odpovedí. Viacerí z Váš uviedli odpovede ako Osada Podšíp, Vlkolínec alebo Múzeum Slovenskej dediny v Martine. Výhercom tohto týždňa sa stáva Milan Straka. Obratom mu posielame zľavový kód.

Carovné SLovensko

44: Peter Frančík, Svätý Kríž

Správna odpoveď znela Svätý Kríž - artikulárny evanjelický kostol. Prišlo neuveriteľných vyše sto odpovedí a temer všetky správne. Výhercom sa stáva Peter Frančík z Veľkého Cetína. Obratom mu posielame zľavový kód.

45: Ivuška Fitzelka, vysielač Velka Javorina

Neuveriteľné iba jedna z 204 odpovedí nesprávna. Pritvrdíme teda tento týždeň a dáme niečo náročnejšie. Povedal by som, že som zvedavý, ako sa pochlapíte. Ale ako to nazvať, keď máme toľko správnych odpovedí od našich dievčat? Víťazom tohto týždňa sa stáva Ivuška Fitzelka. Kód je na ceste. 🙂