HUAWEI Watch GT3 Pro: zmeral som si EKG

Smart hodinky Huawei ma neprestávajú prekvapovať. Ešte som si nezvykol na Watch 3 a už tu máme verziu GT, ktorá opäť posúva hranice zdravia o krok dopredu. Pribudlo meranie EKG.

EKG

Po nastavení miniaplikácie EKG jednoducho pridržte prst na spodnom tlačítku hodiniek a o 30 sekúnd vám vylezie v hodinkách i v aplikácii Zdravie v mobile celkom solídny graf so zhodnotením stavu činnosti vášho najdôležitejšieho svalu – srdca.

meranie EKG

Túto funkciu ocenia nielen športovci ale najmä ľudia so zdravotnými problémami a srdcovocievnymi ťažkosťami. Práve srdcovocievne choroby patria medzi najčastejšie príčiny úmrtia mužov na Slovensku. Hodinky tak významne posúvajú funkcie monitorovania zdravia tým, že vám dajú v prípade neistoty indíciu, či navštíviť kardiológa alebo nie.

Anotácia po meraní
Prehľadný výsledok merania v elektrokardiograme

Potápanie

Nie som free diver, ale pre všetkých podvodníkov pribudla aj významná športová funkcia potápanie až do hĺbky 30 m. Hodinky tak nielen pridali novú športovú aktivitu ale aj zvýšili hranice vodotesnosti na vyššiu úroveň. Žeby nová hračka na leto pre jachtárov a šnorchlovačov?

Výdrž batérie

Huawei Watch 3 rada je známa enormnou výdržou batérie. GT3 Pro tieto hranice znova posunuli až na 14 dní. Kde som zas nechal tú nabíjačku.

Keramika, titán a safír

Watch GT3 Pro prichádzajú v prémiovom prevedení. Titánová pánska verzia s ciferníkom 46 mm a jedinečná keramická verzia určená skôr pre ženy vo veľkosti 43 mm. Hodinky dokonca vedia meniť ciferníky v priebehu dňa. Práve dizajnová čistota, módnosť, prispôsobiteľnosť a exkluzívne použité materiály posúvajú tieto hodinky do kategórie hodnotný motivačný dar pre ženu. 🙂 Urobte si radosť.

Pošli ďalej
Petere
Petere

Nadšený biker a bloger, ktorý sa dá bláznivo nahovoriť na akúkoľvek výzvu. Jazdí s radosťou, pre dobrodružstvo, zážitky a endorfín. Jazdí cestu i horu, nie je mu cudzí ani e-bajk. Zakladateľ združenia a blogu Reštartnisa. Reportáže, hiking, turistika, hory, Alpy a cestovateľské zážitky. Sleduj náš instagram aj twitter.

Articles: 54