muž ktorý sadil stromy

Muž, ktorý sadil stromy

Aj vy občas prepadáte strate ilúzií? Pocitu, že čas beží stále rýchlejšie, vy ste vo vleku, nenaplnení, nič nemá význam a načo to všetko? Svojho času mi jeden priateľ povedal, že dnešná konzumná spoločnosť dopláca na povrchnosť, stratu morálnych princípov a totálnu stratu ideálov. Slušnosť a charakter sa považuje za slabosť, chamtivosť, klamstvo, zrada a vychcanosť za úspešnosť. Tiež mám občas tieto splíny. Našťastie reštart mi na ne dáva hromadu liekov. Okrem cyklistiky a behu tiež hudbu, knihy a film. Jedným z takých filmov je aj Muž, ktorý sadil stromy.

Ak sa chcete skúsiť tiež trochu nabiť, urobte si čas. Polhodinku v kľude, iba pre seba. Uvoľnite sa, sadnite si a nechajte sa unášať týmto užasným príbehom. Neurobte tú chybu, že ho len v rýchlosti preklikáte. Možno sa tam niekde, aspoň trochu nájdete. 🙂

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Ďalšie články autora

Prašina

Prašina

Praha je zaviata snehom, ktorý ukryl akékoľvek stopy jesenného dobrodružstva Jirka a En. Prašina však znova nečakane vtrhne do ich životov ako snehová víchrica. Aká hrozba číha v prašinskej štvrti Krchleby a kto je tajomný Melichar?

VIAC »