muž ktorý sadil stromy

Muž, ktorý sadil stromy

Aj vy občas prepadáte strate ilúzií? Pocitu, že čas beží stále rýchlejšie, vy ste vo vleku, nenaplnení, nič nemá význam a načo to všetko? Svojho času mi jeden priateľ povedal, že dnešná konzumná spoločnosť dopláca na povrchnosť, stratu morálnych princípov a totálnu stratu ideálov. Slušnosť a charakter sa považuje za slabosť, chamtivosť, klamstvo, zrada a vychcanosť za úspešnosť. Tiež mám občas tieto splíny. Našťastie reštart mi na ne dáva hromadu liekov. Okrem cyklistiky a behu tiež hudbu, knihy a film. Jedným z takých filmov je aj Muž, ktorý sadil stromy.

Ak sa chcete skúsiť tiež trochu nabiť, urobte si čas. Polhodinku v kľude, iba pre seba. Uvoľnite sa, sadnite si a nechajte sa unášať týmto užasným príbehom. Neurobte tú chybu, že ho len v rýchlosti preklikáte. Možno sa tam niekde, aspoň trochu nájdete. 🙂

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

7 kopcov 3 jazerá 2020

5. ročník turistickej výzvy pre turistov, cyklistov a rodiny s deťmi.
Propozície

Rozhýbte sa s nami

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020

7 kopcov 3 jazerá 2020 ZSSK restart challenge Toto leto bude o Slovensku. O turistike, cyklistike, výletoch a o horách. Zapojte sa do jubilejného 5. ročníka turistickej výzvy. 

VIAC »
Jesenna nakladacka

Kardionápravník 2020

Jesenná nakladačka Nalož si cez jeseň koľko unesieš, aby sme si v decembri s chuťou mohli dať krémeš a makovník 🙂 Pridaj km POHYB Beh, chôdza, nw a

VIAC »
Ďalšie články autora
Prašina

Prašina

Praha je zaviata snehom, ktorý ukryl akékoľvek stopy jesenného dobrodružstva Jirka a En. Prašina však znova nečakane vtrhne do ich životov ako snehová víchrica. Aká hrozba číha v prašinskej štvrti Krchleby a kto je tajomný Melichar?

VIAC »
Nočný vlak do Lisabonu

Nočný vlak do Lisabonu

Nočný vlak do Lisabonu. Pascal Mercier otvára zásadné témy a hlbšie otázky. Žiadne povrchné postoje. Indeep. Počítaníčko, aké som si už dávno tak nevychutnal.

VIAC »

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *